Off topic

Šeit var likt komentāros visu ko sirds vēlās. Kas zina, varbūt tas būs iemesls jauna ieraksta/topika tapšanai. Ja off topic ir vairāk kā viens links + paris teikumi un velk uz pāris rindkopām – sūtiet uz VB e-pastu, ieliksim kā ierakstu, kas sāks jaunu tēmu.

1  595 responses to “Off topic

 1. Jāņu dienā ielikts vēl viens video review par NBS izdoto karavīru sauso paiku. Esot viss baigi garšīgi un dabīgi, bet iepakojums diezgan pamatīgi iesūkā……..laikam naudas buģetā lai normālu izturīgu iepakojumu uztaisītu vēl joprojām pietrūkst.

  • nez, ja tas ārējais iepakojums nekur neuzduras, tad diezgan netraucē tas iepakojuma izturīgums/neizturīgums.
   izskatās, ka nesen mums izdotās ir nedaudz pamainījušās, niansēs.
   mana piebilde tik- ja dienā paredzētas 3 ēdienreizes, tad to nav iespējams apēst! konservu saturs bik mainās, bet visi viņi ir pietiekoši sātīgi. katrā pakā ir rīsu putra (ar āboliem, papriku vai sēnēm). pārmaiņu pēc gribētos kaut auzu pārslas vai kko citu citās pakās, a to tos rīsus rītā vakarā… tāpēc man pietika rīsu putra no rīta, bet pusdienās konservs. patika, ka nav putrai jāsmērē trauciņš, bet aplēju turpat bez problēmām iepakojumā.
   brīvos brīžos (postenī) varēja sūkāt ledenes vai grauzt riektus.
   jā, trešajā dienā jau sāka trūkt zupas- kaut lētākais buljons ar makaroniem!.. bet nav!
   džems un medus aiziet kā saldais. sūdiņš vien ir, bet neredzēju, ka kāds mestu ārā.
   vienīgi sausā spirta tabletes mazliet kaitināja, jo smērē katliņam dibenu ar brūnganu lipīgu substanci.
   maize- diezgan dīvaina! visu pie konserva grūti apēst, tāpēc liela daļa tika utilizēta.
   mitrā salvete ir laba lieta!
   rezumējums: karavīrs paēst var labi, pat pāri paliek. es pakas dalītu tējas un kafijas dzērājos, jo manas 4 paciņas kafijas katrā ēdienreizā tika delītētas. varētu dalīt arī brokastīs, pusdienās, vakariņās. putru katrā ēdienreizē neēdīsi… tāpēc pieļauju, ka pēc kāda laika pakas tiks vēl uzlabotas un dažādotas.

   • Deletēta kafija? Nu tu žmoga! Būtu atdevis kādam kofeīna narkomānam vai iemainījis pret to, kas pašam garšo, bet citam negaršo. Par sausā spirta nepietiekamo daudzumu un kvalitāti pēcmācību atskaitēs raksta daudzi jau gadiem ilgi, bet laikam būs jāiesaista Veiko, lai ir skandāls un rīcība.

    • kofeīna narkomāni nav nemaz tik lielā skaitā un arī nav tik daudz laika, lai no katras ēdienreizes pakas izvārītu 4 paciņas šķīstošās kafijas. tur pat nebija jautājums par iemainīšanu, bet atdošanu, bet neviens kkā pēc tām kafijas paciņām nerāvās 🙂
     sausais spirts tušonkai, putrai un vienas tējas porcijai pilnībā pietika, tikai tas netīrais katliņš… iespējams, ka ziemai vajadzētu vēlvienu/divus sausā spirta kubiku tējai, jo vasarā jau var tempt pliku ūdeni, kaut ziemā to arī var darīt sildot pie miesas.

  • Par garšu nevar sūdzēties, jo galu galā tie ir vietējo ražotāju civīlam paterētājam paredzētie produkti, te būtu grūti nolažot. Kad pievēršamies tīri militāram pielietojumam, tad sākas ķibeles. Iepakojums ir viens no tiem (kuļķenei jāizdomā otrais pielietojums (piem. vienkārši noderīgs maisiņš) vai tai ir jābūt ar zipošanas funkciju, ja viss nav apēsts), komplektā nav košļeņu un pats galvenais uz tā niecīgā sausā spirta daudzuma pat vasarā neko nevar lāgā uzsildīt un ja vēl vējš un ne-vasara…

 2. Nez, ko teiktu Mošķis par šo:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s