Izsmēķis

vara bungas: Nav jaunas, bet ļoti interesantas intervijas ar zinošu cilvēku. VDK 1. ārējās izlūkošanas pārvaldes rezidents ASV par tā laika ģeopolitiskajiem procesiem zina ļoti daudz (lai gan visu nestāsta, vārdus piemeklē izteikti rūpīgi), turklāt viņš ir Meļņičenko audioarhīva turētājs un gandrīz vienīgais klausītājs. Kādam 3B pētniekam būtu viņu jāiztaujā par VDK “bruņinieku”  pārtapšanu par  Atmodas uzņēmējiem.  Lai gan ko tur jautāt, tāpat viss ir skaidrs. Brīžiem, kad intervijās tiek raksturota pirmsmaidana UA, vai VDK pēdējie gadi, vai US sankcijas pret RU neviļus jāvelk paralēles  ar  mūsu valsti, jo situācijas ir  ļoti līdzīgas un notikumu loģika  atpazīstama. Iesaku klausīties, garlaicīgi nebūs.

PS bilde par kuru ir runa 2.intervijā

Advertisements

3 responses to “Izsmēķis

  1. Ar visiem šitiem krievu smukrunātājiem vajag saprast vienu lietu – viņi smuki runā auditorijai, kura ir tos apmaksājusi. Sākot no šitā biznesmeņa un beidzot ar Ņevzorovu, kurš ’91 slavēja omoniešus, bet tagad stājas un krīt par demokrātiju un 3B neatkarību. Ļoti bieži viņi apgalvo, ka viņu prognozes, lūk, esot pilnībā vienmēr piepildījušās, bet faktiski, patinot rullīšus uz atpakaļ – ne vella! Tā kā es ieteiktu ņemt vērā, bet pārāk lielu uzmanību nepievērst.

    • Nu, šim ir cits uzvārds, ja jau kritizē, tad konkrēto lektoru. Mani pilnīgi neinteresē viņa pozīcija par vai pret kaut ko. Esmu gatavs klausīties RU ģenerāļus vai US izlūkus, ka tik labs argumentācijas līmenis. Tas ir galvenais, secinājums mēs paši protam izdarīt.

      • man radās cits jautājums.. Ja viņa tieši kolēģi un sadarbības partneri regulāri iedzer nepareizo tēju, kāda apdrošināšanas polise ir šim kungam ?.. Izvilkt stāstu par “izsmēķi” varētu būt ļoti slideni..

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.