We DeVe kopš 1988. (papildināts)

Tādi bija,

tādi kļuva

 

UPD1 šodien. Propagandists tiekas ar mērķauditoriju

Advertisements

8 responses to “We DeVe kopš 1988. (papildināts)

 1. kāpēc tiem čaļiem ir fetišs uz pudeļu sišanu pret beretes nēsājamo orgānu?

  • Agrāk tā nebija tā ir kopš 80-90-m kultivēta pokazuha. Vispār zināms pamats tam ir, jo šobrīd jau oficiāli GDK vienības iedalās izplētņdesanta/aeromobilā desantā un trieciendesanta vienībās. Pēdējās ir smagāk bruņotas un mazāk tendētas ierasties uz kauju no gaisa. Triecienam ir nepieciešamas berserkera attieksme pret sevi, ko arī attīsta.

 2. njaa interesanti cilvēki tie krievu VDV……tādi vārdi kā ”inteliģence” vai ”izglītība” prātā nenāk, kad redzi viņu pasākumus 😀 .

  • Ja tu uzmanīgi noskatītos un noklausītos pirmo video, tad pamanītu ka principā PSRS laika vdv ir savas paaudzes un sabiedrības atspulgs visās jomās, jo pamata visi viņi bija vienkārši omd iesauktie, kuriem iznāca dienēt 2 gadus elitārajā karaspēkā (noteicošie faktori lai noklūtu gdk bija tautība (liels pārsvars ru,by, ua ), motivācija dienēt/raksturojums, vidējā izglītība un fiziskā kondīcija. Turpretī tagad pāri pa pusi GDK veido PD karavīri uz līguma, bet seržantu sastāvs ir tuvu 100% pd. Izglītība pats saproti GDK nav noteicošais faktors, lai noslēgtu līgumu atšķirībā no jūrniekiem, raķešu karaspēka, visdažādākiem sakarniekiem un PGA speciālistiem.

  • arī zemessargs

   “Известный футбольный фанат и член движения «Сорок сороков» Василий Степанов заявляет, что Александр — болельщик ЦСКА, который никогда не служил в российской армии и тем более в ВДВ.”
   https://inforesist.org/desantnik-rasskazal-za-chto-udaril-zhurnalista-ntv/

   • Jā, ticamāk ka varonis maksimums bijis tikai separs (Zaharčenko Oplot). Bet tipāžs (ideoloģiskās nostādnes, terminoloģija, mentalitāte uc) ir tāds, kas atbilst tagadējiem VDVšņikiem 1:1 un NTV mērķauditorijai arī. Par to ir stāsts.

 3. Nedaudz off topic.
  Bet tomēr episks video.
  Putins uz klavierēm Estonia spēlē Igaunijas himnu!!!
  skatāmies un klausāmies!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.