Mazspējas manifests

“Mēs esam par stipru Latviju aizvien ciešākā Eiropas valstu apvienībā. Par NATO sabiedrotajiem uz mūsu robežām. Par drošību, kas balstās gudrā aizsardzībā un sabiedrības izturētspējā.”

avots

 

vara bungas: …. mūzīgie drošības patērētāji (“sabiedrotie uz robežām”) un dekorāciju meistari (“gudrā” aizsardzība”) ,  tuklāt iestājas par ES federalizāciju (“aizvien ciešākā”).  Btw ko nozīmē aizplīvurota “Eiropas valstu apvienībā”? ES vai Moldova, Belarus & Co? Aizdomīgi.

Es viņiem ieteiktu šādu redakciju:

Mēs esam par stipru Latviju  Eiropas Savienībā. Par NATO sabiedrotajiem, kas garantē mūsu drošību, kas balstās uz totālas aizsardzības  principiem  un sabiedrības gatavību pārbaudījumiem.


 

 

Advertisements

43 responses to “Mazspējas manifests

 1. arī zemessargs

  Vārdu salikums “totāla aizsardzība” uzreiz daudzu nobiedēs. Par “sabiedrības gatavību pārbaudījumiem” vispār būs šļura ar “ak jūs sūda kangari! Latvijas sabiedrība jūs 25 gadus jau cieš!!!”.

 2. Diezgan sorosītisks tas veidojums izskatās.
  Bet nav slikti, ka beidzot mums būs viena patiesi liberāla partija, kas to nemaz neslēpj. Par to Respect. Citādi smieklīgi, ka mums visas partijas (izņemot S) ir nacionālas un konservatīvas. Svaiga gaisa un asiņu iepludināšana LV politikā vienmēr nāk par labu.

  Skaidrs gan, ka valsts aizsarddzība nebūs šīs partijas rūpju lokā. Tur tiks runāts daudz un zīmētas futūristiskas nākotnes vīzijas par to, kā mūs aizstāvēs roboti utt.

  P.S. Lielas parādes un patriotisma veicināšanu no viņiem arī negaidiet. Tāpēc Mošķis visticamāk par šiem nebalsos.

 3. Tur citās jomās ir vēl lielāks kosmoss nekā aizsardzībā. Vispārējais pamatienākums, piemēram.

   • Lūk tas ir īstais jautājums. Viss teksts no realitātes atrauts – ar šitādu varētu kāda Šveicē kandidēt, vai Zviedrijā.

    Nu, es pat nerunāju liberālās/konservatīvās kategorijās, te jau stāsts ir realitāte vai scifi.

  • arī zemessargs

   Daži teikumi liecina, ka rakstījis vai nu ārzemju latvietis, vai kāds tur studējis vai ārzemju grāmatām/programmām tulkojis.
   “Mēs esam par cilvēcīgiem līderiem, kuri uzdrošinās neizpatikt un nebīstas no skaudrām patiesībām.”
   WOW, tad šim tekstam bija jābūt krietni skarbākam. Pagaidām es redzu velmi patikt lielai daļai un nepateikt neko tādu, kas pat nelielai daļai varētu nepatikt.
   “Par pragmatiskiem ideālistiem, kuri spēj pamatot grūtas izvēles un iedvesmot rīcībai.”
   Un kurš no jaunās-vecās komandas tāds ir 🙂 Kur viņš agrāk bija?

  • vispārējs pamatienākums ir neizbēgama tuvākas nākotnes (20+/- gadi) realitāte, ja turpināsim attīstību esošajā trendā. jau šobrīd to nodrošina ar bezdarbnieku pabalstiem, sociālajām paketēm utt. pat te – mūsu skarbajā LV.

 4. Ja kāds grib kaut ko šai valsts nozadzēju līdzdalībnieku (Parex/Citadele, iztirgotā Latvijas zeme, u.c.) šaikai ieteikt, tad vērts padomāt par varavīksnes karodziņu izmēru, kurus progresīviem pilsoņiem būs jāvicina, ka šamējie nākamo gadu dosies Latvijas valsts 100 gades pederastu gājienā pa Rīgas ielām.
  Piekrītu gan mošķim, ka vienreiz būtu labi, ja liberasti sapulcētos vienā partijā. Taču tā nebūs – būs viņiem bez šī, kreisā, spārna arī labējais, “konservatīvais” – konservu izpildījumā. Tāds ir plāns.

  • “Plāns” ietver žīdu un pederastu sazvērestības? Es dikti ceru ka jā.

   • arī zemessargs

    Kaut kādā intervijā šī spēka pārstāvis izteicās, ka viendzimuma laulības ir jālegalizē. Ja viņi ko tādu tiešām atbalsta un atklāti to deklarēs, tad cienīšu par atklātību.

    • Tas izriet no teksta manifestā “Mēs esam par dažādām ģimenēm”

     P.S. Mošķis uzskata, ka būtu pieņemama partnerattiecību institūta ieviešana, bet bez visādām adopcijas tiesībām utt.

   • Gribi teikt, ka sorosa dēli un meitas darbojas bez plāna? Vienkārši haotiski skrien pa Vecrīgas ieliņām, kamēr nejauši saskrien kopā? Un kas tev ar tiem žīdiem, ka vienmēr tos piesauc? Kaut kāds latentais antisemītisms…

    • “Un kas tev ar tiem žīdiem, ka vienmēr tos piesauc? Kaut kāds latentais antisemītisms…”
     Un kas tev ar tiem pederastiem, ka vienmēr tos piesauc? Kaut kāds latentais pī…
     😀

     • Paskaidrošu. žīdi nav nekādas ģimenes un bērnu psihes pamatus ārdošas grāmateles, piemēram, centušies izplatīt Latvijas bērnudārzos, bet pederasti ir. Žīdi arī nekādi necenšās izmainīt Latvijas Satversmi, tajā noteiktās mūsu pamatvērtības, bet pederasti gan. Utt. Plus vēl žīdi ir cilvēki kā cilvēki (ar savu visai savdabīgo vēsturi un reliģiju, ar saviem trūkumiem un priekšrocībām (ko vērts vien ir superīgais žīdu humors), protams), Izraēla – normāla nacionāla valsts. Mani nekādi neuztrauc paši pederasti (kamēr tie neglūn uz bērniem un jauniešiem), mani kā pilsoni uztrauc atsevišķu, ar viņiem saistītu grupu politiskās aktivitātes, kas pēc būtības vērstas pret Latvijas valstiskuma pamatiem. Ja šādu aktivitāšu nebūtu, es viņus nepieminētu.

      • pilnīgs murgs! ja nebūtu Valteru redzējis, domātu, ka šos tekstus kāds no psihenes raksta… Valter, pasaule ir ārpus Tavas mucas, izkāp ārā! pasaule ir dažāda! man joprojām patīk dzert un pisties, bet šo valsti un tās Satversmi ar saviem pidarasu un liberastu uzskatiem, ļoti iespējams, aizsargāšu daudz vairāk un profesionālāk nekā Tu ar savu cietpaurīgo aprobežotību. Varbūt tā ir Tava potenciālā auditorija un elektoriāts, bet ja Tu raksti savas muļķības, tad sāc ievērot kkādas cieņas robežas pret dažādām cilvēku grupām. un vēl ieteiktu vairāk paceļot pa pasauli un parunāt ar cilvēkiem, lai Tev būtu vispār nojēga par to, ko Tu gribi bīdīt, veidot un uz ko tiekties!..

       • Emocionāli gribu izteikt atbalstu ‘pipara’ nostājai, vienlaikus racionāli vēloties piebilst, ka paceļot vērts ne tikai ģeogrāfiski.

        Neturi naidu sevī; nav vērts.

      • Mazel tov! Tad esam vienojušies, jo par izredzēto tautu esmu stipri līdzīgās domās.

       Piezīme sakarībā ar to, ka “plāns” liek domāt par kapučotiem tēliem pamestā kapsētā – un asins zvērestiem. Neņem pie sirds.

       • …Vai arī par “Rīdzenes” vai, piemēram, Grūzijas kūrorta sarunām (abos gadījumos piedalošies personāži ir politprostitūtas un valsts nozadzēji)…
        “Politiķu atpūtas brauciens kopā ar bankas Citadeles pircējiem
        Dažas dienas pēc valdības lēmuma turpināt sarunas ar vienu potenciālo investoru – fondu “Ripplewood Holdings” – mediji ziņoja par aizdomas raisošu izklaides braucienu uz Gruziju. 2014.gada augusta sākumā, kad tika vērtēti pretendentu piedāvājumi, „Vienotības” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dzintars Zaķis, viņa partijas biedrs ekspremjers un Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis, kā arī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) devušies atpūtas braucienā uz Gruziju kopā ar Ripplewood Holdings oficiālo pārstāvi Latvijā Valdi Siksni.
        Uz Gruziju lidojušie politiķi interešu konfliktu noliedza. Dz.Zaķis portālam Pietiek.com, kas pirmais par to ziņoja, sacīja, ka tas bijis privāts brauciens un viņam kā politiķim neesot pienākuma par to runāt. Tāpat kā pārējie viņš norādīja, ka ceļojuma izdevumus sedzis pats, bet uz lūgumu to apliecināt ar maksājumu dokumentiem pauda, ka to darīs tad, kad būs nepieciešams.
        Premjere L.Straujuma atzina, ka politiķu un pircēja pārstāvja atrašanās vienā lidmašīnā esot aizdomīga, taču „tas nekādā gadījumā nav atstājis ietekmi uz darījumu”. Braucienu vērtēja arī partijas Ētikas komisija un secināja, ka Dz.Zaķis un V.Dombrovskis ētikas normas nav pārkāpuši. Viņi esot braukuši par savu naudu, turklāt ne viens, ne otrs nevarot ietekmēt bankas pārdošanas procesu, jo lēmumu pieņem valdība.
        Ar lūgumu pārbaudīt „Citadeles” pārdošanas procesu Ģenerālprokuratūrā un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) vērsās Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš. KNAB norādīja, ka deputāta iesniegumā minētā informācija tiks pārbaudīta.”
        http://deputatiuzdelnas.lv/lv/notikumu-hronika/lielakie-korupcijas-un-politikas-skandali/bankas-citadele-pardosana.html

 5. Agris Purviņš

  Viņi grib izbeigt etnisko balsojumu ar liberāļu varavīksnes karogu. Nezinu raudāt vai smieties. Viņi laikam dzīvo uz citas planētas! Neticu, ka krievi uz kaut ko tādu pavilksies!

  • Liberālās vērtības var būt pamats, kas vieno krievus un latviešus, kāpēc ne?

   • Viens no manifesta parakstītājiem jau paspēja tviterī izteikties:

    Pilsonība visiem virs 75, bez eksāmena.

    Un paši priecīgi izmanto “latvijci”, no oficiālā konta.

    • Kamēr šie par nulles variantiem tikai runā, SC + ZZS to var reāli panākt jau drīz un bez klaigāšanas. Duklava krupi taču aprijām. Jaunas partijas parādīšanās protams ir iemesls apskatīt to zem mikroskopa, bet ka tik nepalaižam garām reālāku apdraudējumu. Objektīvi Jenotu nogrimšana nav par labu vismaz esošai lietu kārtībai. Tā var nest pavisam nepatīkamas pārmaiņas, jāseko, kas aizņems nišu.

   • arī zemessargs

    Latviešu un krievvalodīgo vīdu gan Latvijā, gan Krievijā kreisais liberālisms jeb liberālmarksisms ir atbalstīts no aptuveni 5% populācijas. Atbilde ir – jā, šos 5% virziens var vienot.
    Krievvalodīgos Latvijā var piesaistīt Latvijā tikai “desa”, jeb materiālie labumi (arī tiesiskā vide, iespējas ceļot utt.), kas lielā mērā šobrīd arī notiek. Vēl varētu Lukašenko tipa režīms, kas no viņiem noņem rūpes par politiku un mediju satura filtrēšana, lai nemusinātu prātus un tauta mierīgāk gulētu. Lielvalsts ideju uz impēriskās vai nacionālās bāzes diemžēl piedāvāt nevaram.

   • varavīksnes krāsas vērtības tiešām spēj pret sevi mobilizēt gan krievus gan latviešus 😀

    • arī zemessargs

     Piezīme – tos krievu un latviešus, kuriem šīs vērtības ir būtiskas, t.i. ap 5%.

     • kad skolā centās ieviest Kārli – Karlīnu, brēka ne pa jokam sacēlās. t.i. piderasi visiem pie vienas vietas kamēr viņi 1x gadā taisa praidu un tusē savā bārā, bet, ja tie lien iekšā personīgajā dzīvē, mūsu ne pārāk politkorektā nacionāli sašķeltā sabiedrība šos centienus uztver ļoti asi. slikti tas, ka tradicionālais sociums ir defensīvs, bet netradicionālais ofensīvs un ilgtermiņā viņiem jāuzvar. nu un vēl tas, ka jebkuru no kustībām var kanalizēt arī citu interešu, kurām mazs sakars ar orientācijām, vajadzībām.

      • Piekrītu. Jo īpaši par “svētā sašutuma” kanalizāciju.
       Ilustrācijai
       В одном из докладов экс-советника начальника Генерального штаба ВС РФ Мусы Хамзатова сформулирована технология «облачного противника». Суть в следующем. У объекта агрессии максимально ослабляются вооруженные силы, разрушается политический и социально-экономический фундамент общества, после чего элиты страны-жертвы объявляются виновными в кризисе и потере контроля. Для демонтажа режима применяются асимметричные действия, включая массированное использование транснациональных иррегулярных вооруженных формирований (как в Ливии, Сирии). Их тылы находятся за пределами государства-жертвы, что фактически исключает использование вооруженных сил против их баз, поскольку для этого придется объявить войну тем странам, где обосновались боевики. С учетом того что иррегулярные формирования используют жилую застройку в городах и берут в заложники мирных граждан, армия страны-мишени вынуждена либо крайне избирательно противостоять боевикам, что автоматически сказывается на эффективности, поскольку те себя такими ограничениями не сдерживают, либо сносить целые города до основания,
       avots: http://vpk-news.ru/articles/38011

       • “maksimaļno oslabļajutsja” – to nevar izdarīt, ja nav iekšējas problēmas. resp. šī ir oportūnistiska taktika. Stipru valsti – morāli, ideoloģiski, ekonomiski stipru “oslabļaķ” ir sarežģīti un grūti. Savukārt tādu, kurā valda “šoka terapijas” un “veiksmes stāsta” operatori, sadarbībā ar Saurona acs uzraudzītajiem un vadītajiem tolerances dieviem un cilvēktiesību čempioniem, tādu, kurā nav skaidru priekšstatu par labo un ļauno, par vajadzīgo un nevajadzīgo – tādu “razom sģelajem”.

  • It sevišķi pēc šī: “Nu, re! Pirmā neformālā iesauka jaunās kustības biedriem jau izgājusi tautās – “parlatvieši””

 6. Tur ar klasisko liberālismu nekāda sakara tai projektā. Tas projekts ir liberālleftisms un kultūrmarksisms. Organizatori izskatās Viņķeļu ģimene ar domubiedriem – domēma vārda īpašnieks, pēc telefona numura iekš whois spriežot, ir Pēteris Viņķelis.

  Zinot visu iesaistīto personāžu uzskatus, iepriekšējos darbus un saliekot kopā ar manifesta tekstu, secinājums ir – par pilsonības nulles variantu, masveida migrācijas atbalsts, krievu valodas paralēli latviešu valodai lietošanas akceptēšana, + vēl ekonomiski absolūti kreisas idejas + vēl visa LGBT šļura. Ja kas, par reālu faktiskas divvalodības atbalstu jau liecina teksti twiterī, un sevis dēvēšana par latvijciem.

  Šitie ir pilnīgais un absolūtais murgs.

  • Šitie tāpat kā reptiloīdi, lgbt, SC un pārējie personāži ir neatņemama mūsu politiskās ainavas sastavdaļa. Tos jāpēta, jāklasificē, jāizmanto savās interesēs vai vismaz jārēķinās ar to klātbūtni. Noliegt tos būtu stulbi, nerēķināties netālredzīgi, aizliegt neizdosies. Varētu nefinansēt, bet mēs tos tāpat nefinansējam.

   • ja dabūs 2%, tad mēs arī finansēsim… Tāpat kā līdz šim finansējām V cita starpā…

   • Gandrīz vai varētu apgalvot, ka Vienotības pašslīcināšanās un šo jauno “parlatviešu” parādīšanās ir organizēts pasākums, lai nacionālam vēlētājam nekas cits neatliktu, kā atdoties ZZS.

    • arī zemessargs

     Nedomāju, ka kaut kas baigi organizēts. Prasīgo vēlētāju lauciņā atkal ir pārkārtošanās. LC-TP-JL-V-? Ja turpināsies kā līdz šim, tad 2-3 Saeimu laikā atkal notiks rokādes.

  • Google rāda, ka tas ir Sandras Kalnietes, nevis P. Viņķeļa telefona numurs.

 7. Vadoties no krieviski publicētās manifesta versijas, aicinu topošo partiju saukt par “Miza”.

  Vulgārākā humora cienītājiem arī iespēju daudz.

 8. Varbūt ,ka Rīdzenes sarunu publiskošana,tautas sapulce,parcilvēku uznāciens, ir viena režisora vienas izrādes vairākas daļas.
  Veltījums parcilvēku uznācienam-
  http://www.infotop.lv/article/lv/politiskie-begli
  Saka ,ka nav nekā jauna zem saules- pagājušā g.s. sākumā V.Plūdons-
  Ūdeņus bez mitas duļķot,
  Melus malt un tautu muļķot,
  Tas ir viņu ideāls
  Gods un taisnīgums tiem tāls.

  • Vjenotības škelšanās bija neizbēgama un de facto sen pastāvoša parādība, tagad tā tika pienācīgi noformēta un šī fakta apzēlēšana objektīvi vairo ZZS elektorātu. Rīdzenes sarunu publiskošana nepārprotami ir priekšvēlēšanu gājiens, kas savukārt mazina ZZS elektorātu. Tādēļ neredzu iespēju sajūgt šos divus pasākumus kopā vienas lugas ietvaros, drīzāk tā ir priekšvēlēšanu kaujas epizode – visi pret visiem. Būs vēl notikumi pārdomām.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.