Satrauktie iedzīvotāji (TM) strauji izplatās (papildināts 16.06.)

[..] Жители деревни Закий, что под Брестом (Мухавецкий сельсовет), жалуются на разбитые дороги, сломанные деревья и густую пыль на крышах и окнах.[..]

avots

vara bungas: Savukārt mani kā iedzīvotāju, kurš dzīvo zemāk par Rīgas HES kaskādi satrauc diezgan netipiska  Krievijas- Serbijas-Baltkrievijas mācību “Slāvu brālība-2017” epizode ar hidromezgla ieņemšanu.

tāpat mani uztrauc šāda “naglaja pokazuha”

un arī psihie teroristi (laikam nepabeidza savu 120 dienu kursu), kas staigā  uzbrukumā ķēdē

 

UPD1

UPD2

[..] Pēc kāda laika saprata, ka tās ir apmācības, jo karavīri pie mājas vienkārši bija apsēdušies, atpūtās, savā starpā runājās, bet ik pa laikam notika tās apšaudes,” stāstīja Ozoliņš. Viņam ir 14 gadus veca meita, kura tagad vasaras brīvlaikā paliek viena mājās. Viņš pat negrib iedomāties, kas būtu bijis, ja viņa būtu viena mājās,” piebilda ģimenes draugs. [..]

Tiešām bail iedomāties, kas nu būtu, bet atstāt 14 gv bērnu vienu mājās mežā, kura

“[..]  teritorija pārsniedz 20 hektārus, un tai tuvumā neesot citu apdzīvotu māju. [..]”  nav bail?

vēl

Ko par to teiktu Naichez?

Advertisements

14 responses to “Satrauktie iedzīvotāji (TM) strauji izplatās (papildināts 16.06.)

 1. visas šīs plaukšķeņu mācības vairāk der ofiņu atskaitēm. Cik redzēti video no UA, u.c. karstajiem punktiem, šādi izgājieni uz celīša ir nereāli. Soldžeri sēdēs visās iespējamās spraugās un bedrēs & nebāzīs ārā ķiveri. Savukārt kaujas vāģu degošie silueti pildīs dūmu sveces funkcijas.
  Kaut kā liekas, ka artilērija / raķetes / u.c. sprāgstoņi šodien spēlē pirmo viojoli.

 2. arī zemessargs

  Zviedrijas iedzīvotāji nesatraucas


 3. Viena liela atšķirība starp NATO un Rus mācībām – krieviem nav nekādu MILES sistēmu, lai redzētu kurš kuram trāpa…….tāpēc liela daļa no tā ko viņi tur ”spēlē” ir tikai šovs un nekas vairāk. Pamēģinātu ar MILES pašauties, gan jau puse no tiem Specnaziem sāktu pīkstēt pēc pirmās kaujas.

 4. Ko es teiktu? Vai tad es te esmu pieņemts kā kaut kāds civilpersonu viedokļa paudējs?! Es runāju tikai par to, kas man personīgi pievērš uzmanību.

  Ja nu tomēr vajag izteikties par situāciju – 14 gadīgam (kriminālatbildības vecums) jaunietiem/jaunietei [ja vien nav īpašas vajadzības, piemēram, autisms] vairs nav nopietnas psiheomocionālas traumas risks no tādas situācijas, kas nerada tiešas fiziskas vardarbības draudus, jo tādā vecumā jau ir bijusi pietiekami liela sociālās adaptācijas pieredze.

 5. Ir atšķirība starp slavas kāru/eksibicionisti blondīni, kas uzcēlusi māju pie poligona un gaužas “tur trokšņo”; un cilvēku meža vidū, kuru par iepriekšējām mācībām ir brīdinājuši, bet par šīm ne.

  Diemžēl blondīnes bizness izskatās ir vairumtirdzniecība, pret kuru nevar uztaisīt biznesu traucējošu pasākumu. Ja kādam ir ideja, var pamēģināt, lai turpmāk padomā kas svarīgāks – bizness vai slavas kāre.

  • “cilvēka meža vidū” vispār nav, ir kāds “gimenes draugs”, kurš ticis pie video un aktīvi lien visur. Viens variants – PR kārs debiloīds, otrs variants – atstrādā. Blondīne vnk smieklīga, bet viņas reakcija parāda ka līdz šim gadam LV “vērienīgu” mācību nebija.

 6. Vēlreiz varu atkārtoties, ka visu cieņu NBS-am, kurš uzorganizēja tik plašas un reālistiskas mācības! redzēju plānu- platības lielas. arī darbības reālas- slēpāmies, visi klusuma un gaismas režīmi… lieki minēt vai izlūkiem bija gaismas naktī braucot pa ceļu utt. bija uzbrucējiem savi un aizstāvjiem savi uzdevumi, kas prasīja plašu manevrēšanu. tas neapziņotais un izbraukātais Siguldas novada rajons ir tuvāk Ropažiem nekā Siguldai, tāpēc tur sanāk drīzāk formāla neapziņošana un matu skaldīšana no vietējiem. paldies Siguldas novada augšām, kuras nesāka čīkstēt, bet pateica, ka viņiem pretenziju nav!
  jā, arī man pāris priedes aizgāja pa pieskari, bet maniem 10 gadus nesasniegušajiem puikām viss baigi patika!- gan bruņu tehnika, gan šaudīšanās. un tajā laikā ne mamma, ne tētis mājās nebija 😀
  protams, ikkatram izbrīnu varētu sagādāt ceļa galā stāvošs, rūcošs nomaskēts tanks, bet tiešām tikai pilnīgi mucā dzīvojošs subjekts jau iepriekš nekā nezināja- nelasīja avīzes, ziņu portālus un nepamanīja n-tās armijas kolonnas, kuras virzījās pa autoceļiem. arī kaimiņi un draugu tādam subjektam nav…
  toč, vajadzētu audzināšanas nolūkos ieviest OMD, lai nākamreiz, kad “vietējie iedzīvotāji” ņerkstēs par izbraukātām platībām un trokšņiem dienā/naktī, viņi vairāk padomās par prioritātēm- izbraukāts ceļš vai nabaga dēliņš, kurš nedēļu mežā rij sauso paiku un dauza visa veida knišļus. šoreiz viņu dēliņu vietā to darīja brīvprātīgie (zs), PD un citu valstu karavīri!

 7. http://www.cbc.ca/beta/news/politics/canadian-troops-latvia-1.4155939
  No Maskavas atbrauc Kanādas nacionālās raidorganizācijas producente https://www.facebook.com/corinne.seminoff un Centrāltirgū izveido sižetu, kurā “latvians” pauž viedokļus, ka kanādieši te ir lieki, bet Krievija dāvājusi brīvību Latvijai. http://www.cbc.ca/beta/news/politics/canadian-troops-latvia-1.4155939

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.