119 Drones, China’s New Record of Fixed-Wing Drone Grouping

Tiananmen's Tremendous Achievements

Previously China revealed at Zhuhai Airshow 2016 that it set a record of the grouping of 67 fixed-wing drones. On June 10, Xinhua reported that China Electronics Technology Group Corporation (CETGC) has succeeded in its test grouping of 119 fixed-wing drones.

It is one more breakthrough in the intellectual grouping of unmanned aerial vehicles (UAV) and indicates China’s leadership in that technology.

The grouping of 119 fixed-wing drones requires the catapulted takeoff of lots of drones within a short interval of time, the concentration of drones in air, division of drones into subgroups for lots of different targets, flying in formation to encircle targets, swarm operation and other maneuvers.

The swarm intelligence in such grouping is regarded as a subversive technology. It has always been regarded by various countries as the core artificial intelligence for unmanned systems. Such grouping enables the formation of large-scale, low-cost and multifunctional drone networks in…

Skatīt ziņu 109 more words

Advertisements

26 responses to “119 Drones, China’s New Record of Fixed-Wing Drone Grouping

 1. “intellectualization of system, maximization of network, minimization of nodes, diversification of platforms and low costs”
  Tā ir fantastika , kādas priekšrocības konvencionālajā kaujas laukā jau tuvākajā nākotnē nodrošinās šādas sistēmas tiem, kuriem tās ir pret tiem, kuriem to nav. Līdz ar to perspektīvākais virziens šobrīd ir izgudrot taktiku un paņēmienus kā padarīt šo svarmingu neefektīvu vai neiespējamu.

  • Esmu pārliecināts, ka mūsu sabiedrotie pie tā jau strādā. Viss kārtībā.

   • Esi tikpat pārliecināts, ka tehnoloģijas kā pa reni tiks nodotas NBS un vēl ar visu tehniku? Tehnoloģiju turētājs ne katrā konfliktā ies izpaust jaunākās know how spējas. Atcerēsimies PGA manpadu uc tehnoloģiju nodošanas aizliegumus, ko piemēro daudzas valstis.

 2. iemācīsimies ar cg vēl gaisā šaut 😉 ar šrapneļu lādiņiem. būs tikai viena trubiņa bišķi jāizloca tvaika novadīšanai.

  mīnmetēju lādiņi, kas sprāgst noteiktā/minimālā augstumā. mīnmetāja lādiņš lido ap 3km gaisā, jāpanāk iespēja regulēt lādiņa sprāgšanas brīdi lidojuma laikā.

  ir dzirdēts, ka ļeņingradas blokādes laikā lielie kuģi ar lielajiem stobriem arī izmantoja pretgaisa aizsardzībai. kuģi nedaudz sasvēra lai labāk redz debesis un blieza šaujot ar šrapneļiem.

  • Taisies šaut pa zvirbuļiem ar lielgabalu? 🙂 Man domāt, tur vajag kaut ko smalkāku, kas viņus apmulsina, dezorientē un dezinformē.
   Varbūt milzu putekļusūcējs, kas viņus sasūc iekšā vēderā 🙂 (taktika cīņā pret lidojošajām skudrām)

   • apmēram šāda tehnoloģija 🙂 https://youtu.be/yB8SZgYlIy4?t=75

   • IR starojuma maskēšana, maskēšanās apvidū, viltus mērķi, savu spēku izkliede, EW pasākumi, dažos gadījumos dūmi. Diemžēl vanagi nelīdzēs pret smagajiem fixed wings droniem, bet vispār perspektīvs virziens.

   • kad salīdzināsi ”mīnmetēja lādiņu” ar visu citu- izrādīsies, ka neko efektīvāku nevar izgudrot.

    tipiska izlecošā mīna ar daudzām šķembām- grūti iedomāties, ko efektīvāku pret kājniekiem. te princips viss tas pats- tikai mīnai jālec augstāk un kājnieku vietā ir nelieli droni. iespējams, ka skrošu vietā efektīvāki būtu plānas asas plāksnītes, kaut kas līdzīgs tapešu nažu asmeņiem.

    faktiski aizsardzība uz līdzvērtīgiem principiem jau pastāv- dūmu granātu izmetēji. šoreiz jāmet tikai uz augšu.

    jauns trīsritens nav jāizgudro 😉

    • sliecos piekrist, vien augstumu jānosaka ļoti precīzi. tālākā trāpīšana tad in vicinity of.

    • augstuma precizitāti- var aizstāt ar lādiņu skaitu. kaut kāds skaitļotājs maksās, piemēram, 20 000 (lāzera tālmērs+ instalācija+ risks tam sabojāties/ nestrādāt/ marša laikā apsnigt/pielīt / noputēt), kamēr mīnmetēja lādiņš maksā 200 naudas.

     vienu tehnikas vienību var būt pagrūti atrast, bet kolonā var uzreiz iestatīt dažādu detonēšanas augstumu. var arī vienai vienībai pielikt vairākus stobrus. Pieņemot, ka drons ir bīstams līdz 100 metru augstumam – tehnikai uz jumta var uzlikt 3 stobrus – 30/60/90 metriem. noregulēju detonātoru un šauju vajadzīgo stobru. iespējams pietiek tikai ar vienu stobru un standartā bliežu 50 metru augstumā. ar iespēju nākošos lādiņus pieregulēt precīzāk.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s