MoldovONE

vara bungas: reālas varas viņam maz, valdība un parlaments viņu maigi izsakoties neatbalsta, bet ko tu padarīsi tautas vēlētam prezidentam. Tālāk maidans Kišiņevā, pilsoņu karš un “Putin vvedi voiska”(c).

Advertisements

8 responses to “MoldovONE

 1. Skaisti! Vajadzētu UA un RO noslēgt savas robežas ar MO…. Bet ko tur daudz pàrdzīvot, ja paši iedzīvotāji ievēl sev tādu prezidentu… Ar šādu pašu veiksmīgu manevru apsveicu arī rīdziniekus!- jauku jums dzīvi ar nilu! 😀

  • arī zemessargs

   Jāsaka, ka līdz Maidanam Ukraina centās neievērot, ka Piedņestras problēma pastāv. Šobrīd es no Ukrainas puses vispār robežu slēgtu un pateiktu, ka ja grib kāds tikt iekšā vai ārā, lai iet caur Moldovas oficiālajiem punktiem, nevis caur separu teritoriju.

 2. Vēl par Moldovu.

 3. Īsāk sakot, tika pateikts tieši tas, ko gribēja dzirdēt Pēterburgas ekonomiskā foruma organizētājs, kurš sēdēja no runātāja pa kreisi. Par Moldāvijas nākotni ļoti grūti spriest, tur ir gan dziļas problēmas ar korupciju, gan Pņednestras jautājums, gan poltiskā krīze, skatīsimies.

  • … un pierakstīsim. Šobrīd RU ārpolitiskie “sasniegumi” ir tieši proporcionāli “iesaldēta konflikta” dziļumam, katrā konkrētā valstī, kas ir integrāls stratēģijas elements pa visu RU robežu perimetru. Attiecīgi, nav pārspīlējums gaidīt līdzigu konfliktu potenciāla kultivēšnu LV.

   • Latvijā ir viens milzīgs “bet”, Latgale, kur to vēl varētu mēģināt darīt, strauji izmirst un atlikusī daļa noveco, līdz ar to vienkārši fiziski nav kam radīt konfliktu. Papildus, mums ir cita mentalitāte un mums ir uz kurieni braukt, ja viss apnīk. 🙂

    • Par Latgali kopumā piekrītu, tomēr Daugavpilij ir potenciāls, bet galvenais, protams, Rīga. Turklāt mēs nerunājam par īstu (latviski sakot genuine) konflikta potenciālu, bet jāuztraucās par absolūti mākslīgi uzpūstām tēmām, kuras realizē profesionāli, implantēti nemiernieki. Tad masu skatiem ir nepieciešami tik cik ielien kadrā.

 4. arī zemessargs

  Moldovā ārkārtīgi daudz iedzīvotāju ir aizbraukuši. Palika daudz pensionāru, kuri vēlās uz PSRS.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.