Otrais ešelons

vara bungas: Kvalitatīva propagandas filma, kas sniedz ieskatu SY ikdienā. Pēc būtības līdzīgus uzdevumus  būtu jāprot pildīt  ZS, izlietot šādiem mērķiem PD ir pārāk liela greznība. Pievērsiet uzmanību “Taifun-K” MRAP uz Kazmaz bāzes, šāds modulārs koncepts “uz kaut kā civila  bāzes” būtu ideāls ZS. Divās šādās kastītēs ietilptu vairuma ZS  bataljonu AGV.

Advertisements

8 responses to “Otrais ešelons

 1. Izskatās ļoti racionāli saistībā ar Kamaz. Pie mums ir problēma tā, ka mēs paši neražojam neko no mašīnbūves, kas būtu pielietojams šādiem mērķiem. Bet kopumā ideja interesanta.

 2. Viņi to kamaza dizaina pamatideju ir no Amerikāņiem nošpikojuši

  https://en.wikipedia.org/wiki/Family_of_Medium_Tactical_Vehicles

  Bet pati ideja ir diezgan laba, nevajadzētu atšķirīgus kravas kamazus un BTRus, viss uz vienas šasijas ar vienādām rezerves daļām.

 3. Agris Purviņš

  Man personīgi patika pulkvežleitnanta bravurīgais paziņojums (1:54) “MP personālsastāvs ir gatavs izpildīt JEBKURU doto uzdevumu”. Liekas kaut kur bieži dzirdēts 🙂 ! Viņiem laikam karaskolās šo frāzi asinīs iedzen, kā galveno veiksmīgas karjeras priekšnosacījumu.
  No loģikas viedokļa tā ir galīgi absurda, bet skan labi!

  • Kalniņš arī sola satriekt visus naidniekus ar ticību un patriotismu. Nekā jauna.
   Nah verhuškai augstā gala virsinieki, kuri ņīd par resursu, apmācību, uc trūkumu.. Atradīsies solītāji. Es tik domāu, kurā punktā salauž maksimālismu jaunajiem leitnantiem, kuri ienāk sistēmā ar ambīcijām, gribēšanu un darīšanu..

   • Agris Purviņš

    Kaut kur starp kapteini un majoru. Ja nesalauž, tad vai nu paši aiziet no sistēmas vai arī tiek no tās padzīti. Kādam izdodas “izdzīvot” līdz pulkvežleitnantam, bet tie ir izņēmumi, kas pierāda likumsakarību. Bet tā nav tikai armijas problēma…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.