Draudu gandrīz nav

[..] Если Германия и Франция, столпы ЕС, начинают отдаляться друг от друга – а они начинают, – разрушается весь фундамент ЕС. Не думаю, что угроза преувеличена. Думаю, что Европа уже на пути к фрагментации, к испытанию, увидим ли мы в этом году существенное ускорение этого тренда как результат выборов. [..]

[..] – Остались ли еще какие-либо опасения по поводу будущего НАТО после недавних сигналов от Мэттиса и Пенса?

 • США при этой администрации крайне серьезно настроены на то, чтобы заставить других членов НАТО увеличить свои траты на оборону. Мы уже видели, как разные страны заявили, что сделают это, чтобы сохранить обязательства США. Думаю, в этом смысле стратегия США была продуктивной. Сомневаюсь, что США собираются выйти из НАТО — они лишь требуют больше. Это все еще создает неопределенность для стран, которые оказались между двух огней: как Украина, Польша, балтийские страны, которым приходится беспокоиться за гарантии безопасности США и НАТО, когда они имеют дело с Россией. Но поскольку вы все лучше видите, что идея сближения Трампа с Путиным начинает рушится, когда вступают в дело все ограничения. Чем лучше эти страны видят это, тем больше они уверены, что сбалансированы, оставаясь достаточно близко к Западу. Но они все еще должны волноваться за Европу, которая дезинтегрируется, ведь это делает их еще более зависимыми от США в своей безопасности. Откровенно говоря, США уже не будут уделять их безопасности такое внимание, как раньше. [..]

avots: intervija ar Stratfor vice prezidenti Rivu Gužonu  1.daļa; 2.daļa

vara bungas: Laba, vispatveroša intervija. Interesanti, ka Gužonas  viedoklis pamatā sakrīt ar no Stratfor aizgājušā  tā dibinātāja Dž.Frīdmena nesen  pausto, ka  Amerika neaizies no Eiropas, bet  atbildību par tās drošību uzņemsies proporcionāli savām interesēmu un ES spēju izvērtējumam. Gužona ar Frīdmenu kā vienojušies, turpretī mūsu briselīgie Kalniete ar Zīli gan ne par ko vēl nav vienojušies,  domājams arī pārējai LV ārpolitikas elitei būs grūti šķirties no rozā brillēm un ķērties pie darba Intrmariuma vai kāda cita “mariuma” izveidei. Pēc prokremlisko populistu  zemāk par gaidītiem rezultātiem vēlēšanās Nīderlandē un Bulgārijā, kā arī Merkeles partijas pārstāvju uzvaras reģionālajās vēlēšanās vienā no DE zemēm, RU (ja pietiks spēka) būtu obligāti jāsarīko kādu  izcilu traci, lai atbalstītu “savējos” FR un DE.  Pārsteiguma momenta vairs nav, visi brīdināti, gaida un vismaz teorētiski gatavi. Tomēr kremļa  uzdevums ir atvieglots  ar to, ka tas neveido plaisu ES, tas tikai  padziļina esošo. Būtu pareizi tagad arī Eiropai atrast kādu plaisu RU un pakustināt to “simetriski”. Es piedāvātu Tatarstānu ,  tur kaut kas briest.

Advertisements

39 responses to “Draudu gandrīz nav

 1. Šaubos par to briešanu :
  Вы довольны или недовольны нынешней ситуацией в Татарстане?» Больше половины площади круга, разделенного на пять разноцветных секторов, оказалось окрашено в бледно-зеленый – в ней оказалось 54% участников опроса, выбравших ответ «Скорее доволен». Вместе с ярко-зелеными 17 процентами безусловно довольных они составили абсолютное большинство тех, кого нынешняя ситуация в Татарстане устраивает.
  Turklāt, kad bija reģistrēts kaut viens gadījums, kurā ES kādu nelabvēli būtu sodījusi ar iekšēju separātisma noskaņojumu ierosināšanu. Pie tam šādi mēģinājumi ar mediju starpniecību tiktu sekmīgi pārvērsti par labu KF, tādējādi pastiprinot krievu pārliecību par ļaunajiem Rietumiem.

  • Nav runas par to ka tatarstānas iedzīvotāji ir/nav apmierināti ar dzīvi, svarīgāk vai tatāru elite ir apmierināta ar savu vietu RU hierarhijā. Visas federālā līmeņa tatāru prominences kas nāk prātā ir Nabiulina un imams Gainutdins. Tajā pat laikā tatāriem ir visas nacionālās valsts pazīmes varena vēsture, dziļi iesakņojusies reliģija, sava inteliģence, oligarhi, bizness un galvenais pašapziņa. Viņi ir tālu priekšā tām neizteiktām etniskām autonomijām, kas veido RU. Piemēram konstitūcijā nav aizmirsts: ” В случае противоречия между федеральным законом и нормативным правовым актом Республики Татарстан, изданным по предметам ведения Республики Татарстан, действует нормативный правовой акт Республики Татарстан.” Un vispār

 2. arī zemessargs

  ES nav pieredzes un gribas, lai kādu kaut kā kustinātu. Visas līdzīgas lietas parasti kārtoja briti un franči, dažreiz itāļi un vācieši diezgan vienpusēji vai dažpusēji bez ES institūciju iesaistes. Tāpēc esmu skeptisks.
  Ja nu tomēr izdomā, tad:
  Primāram sitienam jābūt pa KF ekonomisko bāzi ieņēmumu daļā
  1. energoresursiem
  2. ieroču biznesu

  1.1. Jāiegulda alternatīvajos enerģijas avotos un energoefektivitātē, gan pie sevis, gan Pasaulē kopumā.
  1.2. Jāveido vienota gāzes un elektroenerģijas pārvades sistēma Eiropā un sašķidrinātās gāzes termināļi, lai gāzi varētu piegādāt ar tankkuģiem Spānijā vai Lielbritānijā un pumpēt līdz Baltijai.
  1.3. Jāatbalsta naftas un gāzes vadu celtniecība no Centrālās Āzijas, ZĀfrikas un Tuvajiem austrumiem līdz Eiropai. Ja nepieciešams, stabilitāte reģionos skarbi jāievieš ar militāro spēku un jāsargā no Krievijas ietekmes.
  1.4. Jāapgūst energoresursu ieguves Arktikā.
  Mērķis ir panākt naftas un gāzes cenu samazināšanos līdz līmenim, kas ir tuvs to ieguves pašizmaksai Krievijā, tātad atņemt Krievijai galveno ienākumu avotu.

  2.1. Jāievieš stingrs tehnoloģisks embargo eksportam un Krieviju. Vairāk jāstrādā pie tehnoloģiskās pretizlūkošanas.
  2.2. Jāievieš sekundārās sankcijas pret visiem, kuri pērk Krievijas ieročus un vispār jebkādu produkciju. Piem. ja Indija vēlās kādus ieročus nopirkt no Krievijas, tad ES uzliks TĀDU muitas nodokli Indijas precēm, ka gribēšana pāries.
  2.3. Jāpārpērk gaišākie zinātniskie prāti no Krievijas.
  2.4. Jāspiež starptautiskās kompānijas izvākt ražošanas filiāles no Krievijas. Piem. ja kādam ir apakšuzņēmēji Krievijā, kuri kaut ko programmē, tad viņi ir jāizvāc no Krievijas. Cilvēki var palikt, bet būs jāpaceļas. Jāierobežo jebkādas investīcijas Krievijā.
  Mērķis – sadārdzināt vai pat padarīt neiespējamu Krievijas tehnoloģisko tuvināšanos attīstītai Pasaulei, primāri bruņojuma jomā. Padarīt Krievijas ieročus nepieprasītus starptautiskā tirgū.

  Nākamais sitiens ir pa izdevumu daļu:
  1. Krievijas oligarhu paņemšana pie dziesmas, kapitālu izvešana.
  2. Palielināt Krievijas izdevumus bruņojumam.

  1. Oligarhiem/politiķiem, kuriem ir kapitāli Rietumos (ir gandrīz visiem), jānostāda fakta priekšā – vai nu konfiscējam Tev visu, ģimeni izraidīsim, vai nu strādāsi mūsu labā – zagsi vēl vairāk, visu vedīsi ārā no Krievijas, sabotēsi, ziņosi.
  2.1. Jāsniedz atbalsts Krievijas pierobežā esošam valstīm bruņoto spēku nostiprināšanai un ārzemju spēku izvietošanai, lai Krievija būtu spiesta palielināt spēkus pierobežā. Piem. pie Latvijas robežas ir desanta divīzija, speciālo spēku brigāde, helikopteru brigāde. Tad sabiedrotajiem Latvijas teritorijā jāizvieto viena desanta divīzija, viena speciālo spēku brigāde, viens helikopteru. Piesegšanai arī viens iznīcinātāju pulks, PGA un REB vienības. Jāpalīdz Latvijas NBS izveidot viena pilnvērtīga mehanizētā brigāde un 50 tūkst. rezerves vienības. Visur kaimiņos – analoģiski. Lai Krievija ārdās un vēl palielina savus BS pie robežām. Ar 2% no Pasaules IKP pret 20% no Pasaules IKP tas nav triviāli, ja vēl izdodas piesaistīt amerikāņu 20% 🙂
  2.3. Jānofinansē un nepieciešamības gadījumā arī jāvada Ukrainas spēku attīstība, lai tie spētu stāties pretī Krievijas armijai un jāliek uzbrukt. Ukrainā vīriešiem darba maz, maksā maz, bruņojumu un naudu Eiropa nodrošinās.
  Mērķis – panākt situāciju, ka Krievijas spēki AUkrainā un Krimā tiek sakauti, Ukrainas armija gatava iet tālāk, bet Krievija vairs nevelk. Analoģisks atbalsts jāsniedz Moldovai.

  Kombinācijā ar pirmo piegājienu Krievijas elite pati Putinu novāks un uz ceļiem rāpos piedošanu lūgt. Tad vajag nodiktēt visu sarakstu – dekomunizācija, deimperializācija. demilitarizācija, Abreni – Latvijai, Karēliju – Somijai utt.

  • Īsāk sakot labākā aizsardzība ir uzbrukums. It kā banāli skan, bet tā tas ir, šobrīd RU var baudīt iniciatīvu, jo ES tikai aizstāvās, dara minimumu no minimuma. ES sitot pretī (informatīvi un organizātoriski) daļa RU nebezgalīgo resursu tiks novirzīta atvairīšanai un zaudējumu atvietošanai, padarot uzbrukumu vājāku. Bet, lai parādītos kaut mazākās izredzes ko tādu sagaidīt, ir nepieciešama skaidrība par FR un DE tālāko kursu un Žanu Klodu jālaiž pensijā.

   • arī zemessargs

    Jā, lai ko tādu darītu, ir jāvienojas ES kodolam savā starpā. No mūsu puses tāda stratēģija ir jāpopularizē un jāmēģina iedzīvināt mazākā mērogā Intermariumā. Bet kur nu, papriekš ar Gazpromu un Nilu te pat jātiek galā.

   • Nevar jau zināt, ko nevar zināt. Varbūt Navaļnija un Co aktivitātes pie Kremļa sienām ir tāds uzbrukums. Lielākie protesti kopš12. gada.

    • Pēc tam, kad Bolotnajas laukuma mītiņotāji dabūja reālus cietumsodus bija iestājies klusums un uzplaukums pamanāms uz tā fona ka nebija nekā. Tie kas protestēja Bolotnaja laukumā bija ofisu planktons, samērā izglītots un pamatoti neapmierināts ar krīzi, tagadējie mītiņotāji – skolnieki bez idejas, bez līderiem, bez programmas un bez pamatotām prasībām. Navaļnijs modes lieta, baidos, ka viņa atrašanās brīvībā un samērā netraucēta darbība ir kāda projekta sastāvdaļa. Putinam pirms vēlēšanām jāpaspēlē demokrātiju. Kas ir cerīgi, ka protestos iesaistās reģioni, tas ir gan kautkas jauns.

     • Nav tik vienkārši, ka viss būtu bez idejas un tie būtu skolnieki, kas piedalījās. Jaunieši jā, t.sk. skolnieki, bet ne tikai skolnieki.

      Par ideju – ideja ir pret korupciju. Jā, organizēts viss tika it kā uz medveģeva korupcijas nots, bet domāju, ka tas pat ir pareizs virziens – jo ar tiešu antiputinismu vai kaut kādu abstraktu anti-kaut ko nekas nebūtu izdevies. Masas ir jāpaceļ ar tām saprotamu un pieņemamu ideju, saprotami parādot situāciju, un bez šo masu tūlītējas sūtīšanas tā sakot – “uz fronti”, bez kartējās milzīgās revolūcijas. Un parādīt situāciju kā reizi ļoti labi varēja uz medveģeva fona, kas ar to 49 minūšu filmiņu tika izdarīts. Turklāt, medveģevs visiem vienmēr tiešām licies tāds miera mika ģimončiks, gandrīz balts un pūkains, tāds gadžetu fanātiņš (telefoni, kameras utt.). Un še tev – šādas smukas shēmas un tādos milzīgos apjomos. Daudziem tas noteikti bija šoks, un arī tas noteikti bija viens no iemesliem, kas varēja sakustināt masas.

      Par Navaļniju – kā teica viens opozicionārs – Navaļnijam vienīgajam ir izdevies organizēt kaut ko tik lielu, un kas arī paceltu reģionus, līdz ar to viņš ir vienīgais reālais opozīcijas līderis, aiz kura šobrīd būtu jāiet arī pārējai opozīcijai, pat tiem, kuriem viņš nepatīk. Vienīgais veids kā kaut ko mainīt, jo sašķelta opozīcija neko nepanāks.

      Te arī viens līdzīgs viedoklis, plus neliela analīze par notikušo un nākotni – http://demchoice.livejournal.com/43462.html Kā labi rakstā teikts, kāpēc pārsvarā jaunieši – tāpēc, ka saprot, ka Krievijā šobrīdējā situācija faktiski ir – у ребят просто спиздили будущее, и они это начали понимать.

      Protams, nevar izslēgt, ka Navaļnijs ir kadas spēles sastāvdaļa, vai pat Putina spēles sastāvdaļa. Bet, ja ar tādu domu iet, tad tas nozīmē neko nedarīt, jo katrs var būt žuļiks un katram var būt kādas savas intereses. Ar tādu attieksmi, manuprāt, var uzreiz labāk iet kārties, nav vērts dzīvot, ja visu pasauli tur aizdomās 🙂

      • par Navaļniju. Nebūtu viņš viens un vienlaicīgi Nr.1 varētu spriest visādi. Bet viņš ir uz āķa kaut vai ar to, ka viņa brālis sēž, bet Ņemcovs nošauts. Memento more. Skolnieki RU ir tādi paši kā mūsējie var pavilkties, var nepavilkties, var ietusēt, bet kamēr ļauj. Katrā gadījumā bez ideoloģiskas/reliģiskas dienas kārtības vai kopīgām ekonomiskām interesēm (kā protestētājiem -tālbraucējiem) šāda tautas kustība ir viegli sašķeļama un apspiežama. Es pat domāju, ka tad kad FSB satīrīja pilnīgi visu opozīciju, Putina režīms tagad ļauj izpausties jaunajiem līderiem, kurus satīrīt nākamos. Kādēļ gaidīt kamēr kucēni izaugs par vilkiem?

       • Labi, to visu rādīs nākotne, šobrīd neko neuzminēsim un neizsecināsim.

        Mani interesē viena cita lieta – kādi mums ir riski, ja šitā kustība tomēr strauji aiziet plašumā neskatoties uz to, kādi un kas tai līderi, un paliek Putinam nekontrolējama?

        Vai Putins, lai risinātu šo iekšpolitisko problēmu, atkal ķertos pie militārām kustībām kaimiņu virzienā (BY, Baltija u.tml.), vai arī būtu spiests risināt sākumā visu iekšpolitiski, izmantot vairāk un mazāk militārās struktūras iekšienē, un aizņemtības dēļ iekškrievijā riksi uz ārpusi, t.sk. mums, samazinātos?

        • Nē, jāmin un jācenšās izsecināt. Pašu labā.

         • Protams, scenāriji jāizspēlē, un jāpieņem kāds ticamākais, tomēr riski, manuprāt, jāizvērtē visiem scenārijiem. Nu labi, ne pilnīgai visiem, bet visiem iespējamākajiem. Gan, ka viss šis ir spēlīte, kuru atļauj Pu un var piežmiegt jebkurā brīdī – tātad faktiski riskos un nākotns ru rīcībā tas neko nemaina. Gan arī – ja kustība izplešans un ru varasiestādes to nekontrolē. Tur laikam scenāriji ir daudz – skatoties no tā, kas līderi, kas atbalstītāji, kas pieslēdzas ar atbalstu no esošajām spēka un citām struktūrām utt.

          Un tad arī paliek tas mans jautājums – kādi mums ir riski, ja visa šī kustība aiziet nekontrolētā plašumā? Mūsu riski samazinās vai palielinās?

        • Putins šobrīd izdarījis visu, lai nekas strauji un nekontrolēti nenotiktu. Skat. Rosgvardija izveidi. Drīzāk protestētāju kustības koordinācija caur mob.tālr. aplikācijām var kļūt par ieganstu vēl stingrākiem regulējumiem interneta un telefonijas jomā , lai “nepieļautu maidanu”. Lai to pamatotu nepieciešami ekscesi. Kopumā, bardaks RU mums nav izdevīgs, jo paver cieļu pie varas galējiem militārisma spēkiem.

        • arī zemessargs

         Var būt abējādi – riski var samazināties ja Pu būs aizņemts ar iekšējām problēmām, bet var arī palielināties, ja viņš mēģinās iekšējo neapmierinātību risināt ar ārējām aktivitātēm. Es drīzāk teiktu, ka pie krītošās vai stagnējošas ekonomikas viņam nav variantu kā noturēties bez spilgtām uzvarām.
         Bet, problēmas Krievijai ir jārada un jāpadziļina esošās.

 3. Es vairāk liktu uz Baltkrieviju, tā teikt pārsteiguma moments.

  • Mēs runājam par RU, BY pagaidām ir ar RU savienībā, bet ne RU sastāvā. Un vēl, lai Maidans uzvarētu vajadzīgs vismaz daļējs vietējo oligarhu un spēka struktūru atbalsts, nacionāls kodols (līderi) un ekonomisks pamats neatkarībai. BY nekā tamlīdzīga.

 4. Draugi!

  Situācija ir, laikam, ļoti nopietna!

  Ir noticis neticamais. Mošķis ir saņēmis pavēsti par iesaukšanu uz rezerves karavīru apmācībām!!! (protams, ja tiks cauri veselības komisijas sietam).

  Mošķis jūtas satraukts. Vai ir kādi ieteikumi, no kā Mošķim jābaidās šajā situācijā (pieņemot, ka viņš ieradīsies uz mācībām…..)!!!

  • netikt Kara muzeja izbraukuma ekspozīcijā par manekenu.
   netikt orķestra nošu nesēju apakšvienībā.

  • galvenais nesākt kosīt ezermalas ielā pie kakla daktera- savādāk mandeles izraus! 😉

   • galvenais nesākt kosīt pie Ezarmalas urologa. Olas nost !

   • Ezermalas ielas šausmu istaba ir LORa kabinets.

    • Jā, bet tas vairāk attiecas uz PD. Rezervei rokas, kājas ir, tad ir OK

     • Tur bija viens tantuks (negribas teikt “Kremļa aģents”) kuram tikt garām bija diezgan liels izaicinājums

     • ja?! ar pūšļotājas vārdiem, ka tas ir ļoti svarīgi, mēle tiek izrauta ar saknēm, spogulīts tiek aizbāzts aiz mandelēm un šīs procedūras laikā ~1min ir jāsaka ēēēēē! un zs ir tik pat svarīgi kā pd. protams, ir iespēja to visu veikt ar brīnumairesola palīdzību, kad nākamo pusstundu siekalas norīt ir neiespējami, bet nākamo diennakti pirms norīšanas stipri jāpiedomā!
      p.s. ar vājiem nerviem bija iespēja izšļūkt otrdienā vai trešdienā.

      • tā ir pārbaude, vai tiešām esi gatavs dienestam. Ja žēlosi Latvijai mandeles, tad droši vien žēlosi arī kaut ko vairāk

    • Eu, kāds atcerās, kurā ielā bija OMD laikos veselības pārbaudes? Es reāli neko no tā neatceros, vien to, kā ar līdzbraucējiem no rajona centra autobusā zviedzām ij turp, ij atpakaļ, jautri laiks toreiz pagāja, bet ielas nosaukumu neatceros, nez, kāpēc, prātā nāk Hospitāļu iela 😀 !
     Jā, un izšmaukt toreiz neļāva kā reiz LOR’s, bet centos 😀 !
     Līdz OMD gan netiku, aizgāju studēt un pēc īsa brītiņa jau OMD bija likvidēts.

     • es ar kontaktlēcām dabūju pirmo veselības grupu, jo baigi negribējās nokļūt konvojā! vēl manam vadam cauri gāja viens puisis ar vienu aci akls… toreiz visbiežāk reti kurš tika izbrāķēts, ja līdz kara komisariātam tika. bet es ne rīgā gāju med-komisiju.

     • Pareizi ,pareizi Hospitalu iela

  • Man nesen tika jautāts padoms par to, kā varētu izšmaukt no tām rezerves mācībām.
   Sajutos lieliski, un ar šo sajūtu padalījos.

 5. Cilvēki nezkāpēc iedomājas, ka ES ir valsts. Taču ES ir un būs valstu apvienība, kurā visu nosaka dalībvalstu premjeri un ministri. Dabiski, ka valstu intereses nesakrīt, bet interešu nesaskaņa vai saskaņa neveido monolītas grupas. Piemēram, par budžeta sabalansētību Francijas un Vācijas pozīcijas ir atšķirīgas, un Baltijas un Skandināvijas pozīcijas ir tuvas vācu. Turpretim par nodokļu izlīdzināšanu vācieši un francūži ir vienā nometnē, Austrumeiropa citā.

  Par cik ES nav valsts, tad nav jāgaida ka visas dalībvalstis vienosies par kopēju rīcību. Lielāko daļu no augstāk piedāvātā var ieviest tikai dažas valstis vai pat viena valsts – zinātnieku pārpirkšanu, cauruļvadu vilkšanu, Krievijas oligarhu ierobežošanu, pat dažādu “mariumu” dibināšanu.
  Teikt, ka viss jādara tikai Eiropas Savienībai vai caur Briseli ir aizbildināšanās, lai slēptu savu ideju stulbumu vai slinkumu.

  • Teikt, ka viss jādara tikai Eiropas Savienībai vai caur Briseli ir aizbildināšanās, lai slēptu savu ideju stulbumu vai slinkumu <<<< Tam visam apakšā ir nauda. Kādam par to zinātnieku pārpirkšanu ir jāmaksā. Ja mēs klubiņā esam 20 cilvēki, bet maksā 1, tad viņa vēlētāji vienā brīdī sāk prasīt – kāpēc mēs par to maksājam, bet Johans vai Fransuā – nē. Un ievēl Trampu. Īsi sakot, politiķi noteikti zina, kā vajadzētu pareizi, bet šis "pareizi" neatbilst viņu īstermiņa interesēm (ko viņi arī zina).

   Līdzīga problēma ir lielo firmu menedžmentam. Firmas īpašnieks/-i parasti ir ieinteresēts ilgtermiņa veiksmē un bieži vien būtu gatavi upurēt īstermiņa labumus, ja tas vēlāk atnestu vairāk. Firmas vadītājs – īstermiņa panākumos, kas ļautu viņam viegli parādīt, ko viņš ir darījis, un upgreidot sevi jaunā līmenī.

  • arī zemessargs

   Tā nav aizbildināšanās, bet rekomendācijas ES no manas puses. Neatkarīgi no ES mums ir:
   1.1. Jāiegulda alternatīvajos enerģijas avotos un energoefektivitātē,
   1.2. Jālikvidē gāzes monopols, jāveido papildus gāzes un elektrības savienojumi ar Eiropu. Jābūvē sava atomelektrostacija.
   Gāzes termināls leišiem jau it.
   1.3. Jārunā ar visām ieinteresētām pusēm Eiropā un jābūt gataviem piedalīties naftas vadu un gāzes vadu celtniecībā uz Eiropu.
   1.4. Jāvienojas par mūsu dalību energoresursu ieguvē Arktikā.

   2.Maksimāli jāmazina jebkāda saimnieciskā sadarbība ar Krieviju: eksports, imports, tranzīts, tūrisms, investīcijas, bankas.

   3. Jālikvidē visas prokremlsikās struktūras Latvijā un jāiesēdina visi oligarhi ar kuriem Krievija var manipulēt.

   4. Jāstiprina sava aizsardzība.

   5. Jāsniedz militārs atbalsts Ukrainai un citām struktūrām, kuras gatavas cīnīties pret Krieviju.

   6. Jāveido ciešāka sadarbība Intermarium ietvaros.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s