Baltais leģions un airsofts (papildināts)

vara bungas: Lukašenko nopietni pieķēries potenciālo nemiernieku izķeršanai, zem sitiena nonāca BY nacionālās opozīcijas spēki, t.sk., atsevišķi (pagaidām) “Baltā leģiona” (nacionālās opozīcijas kaujas spārns)  bijušie dalībnieki.  Tāpat piederība airsofta klubam Lukašenko (un ne tikai) skatījumā ir pielīdzināma apvērsuma gatavošanai. Acīmredzami, ka Lukašenko baidās no sava Maidana ne mazāk kā no RU intervences. Atcerēsimies, ka iegansts Krimas okuipācijai bija “Kijevas nespēja nodrošināt Krimas iedzīvotāju aizsardzību pret ukraiņu nacionālistiem”. Iespējams Lukašenko dauza savējos, lai tos neierastos dauzīt “palīgi” no kremļa.

2008.gads

2015.gads

Сергей Бульба: Когда освобождали политзаключённых, я очень боялся, что их выпустили специально для того, чтобы инспирировать “минский майдан” и чтобы под этот факт Москва смогла у себя людям объяснить: “Мы не обижаем братский народ, а идём спасать, чтобы там не было как в Киеве”.

VB:  Neko neatgādina no LV realitātēm ; ) ?

UPD1  vēl

UPD2 jaunsargi BY izpildījumā

VB: nu skaidrs…

[..] Под Бобруйском найдутся летние лагеря с военным уклоном, но этот — единственный белорусскоязычный. Все команды, все строевые песни — на родном языке. Педагоги обращаются к подросткам только по-белорусски, а те, в свою очередь, стараются отвечать.[..]

avots

Advertisements

12 responses to “Baltais leģions un airsofts (papildināts)

 1. Lukašenko traki…..draudi no visām pusēm…..tā laikam sanāk kad gribi dzīvot viens pats alā un ar citiem nedraudzējies, Ulmanim tas pats bija.

 2. arī zemessargs

  Pokazuha priekš Krievijas no Lukas puses. Gan viņš, gan Putins labi zina, ka nekādas krievu dauzīšanas nav, nav bijis un netiek plānots. Baltkrievi vispār ir ļoti miermīlīgi cilvēki.
  Savukārt ja Putinam vajadzēs, tad Mosfiļm uzfilmēs baltkrievu nacionālistu svilpju ēšanu un krievu krustā sišanu jebkurā laikā (es pat domāju jau ir uzfilmēts, tik jānopublicē).

  • +
   vienīgi pakazuha ne priekš Putina. Man domāt spēka demonstrācija iekšējam patēriņam.

   • arī zemessargs

    Pokazuha ne Putinam, bet krievu tautai, ka redz viņš arī pret nacistiem cīnās. Savai tautai arī ik pa laikam jāatgādina kurš ir cars.

  • Lai gan vārds “kadretā” netiek lietots, jāsaprot, ka miera laikā personāls tiks nokomplktēts par 30% ar PD (kaujas atbalsts, nodrošinājums, štābs), bet uz mācībām vai mobilizējot rez.karavīrus klāt nāks 70%. Tas normāli, katrs rez.karavīrs zinās savu vietu ierindā. LV arvien vairāk izskatās jocīgi ar savām zs “brigādēm”, kuras nav ar ko papildināt. Bet acu aizmālēšanai der, formāli LV ir vismaz 4 brigādes (3+1). Uz papīra.

   • Vai tad NATO partneri ir tik stulbi un nezinoši, ka mums ir tikai papīra brigādes 😀 ?

    • Tas stāsts nav priekš sabiedrotajiem (viņiem pa lielam pofig divas iezemiešu brigādes vairāk vai trīs mazāk), stāsts ir priekš LV lauku sievām, kas iet uz vēlēšanām. Sataisi pokerfeisu un tik runā kamerā par “viss-ir-čotka”.

     • hwz kāda ir tā NATO virtuve. Bet par pofig… visi skaita naudu un neviens negrib nēsēties pa elektorāta mājām ar “nāves vēstulēm”.. Gribi teikt, ja LV, EE, LT ir vai arī nav pilnīgi nokomplektēta, apbruņota, profesionāla brigāde, tas ir pofig? Manā valodā tas nozīmē, ja ieziemiešiem ir PILNVĒRTĪGA kaujas brigāde tas nozīmē, ka tieši par tik samazinās problēmas NATO fīreriem.
      Ja tās ir ZS papīrveidigās, tad protams 🙂

   • stosteklim tagad intervijās ies karsti. Jo argumentii, ka OMD (mob. rezerves ceptuve) nerullē mūsdienu apstākļos un vietā liekam nenokomplektētu un sūdīgi bruņoti PD pusbrigādi un 3 pretgaisa vadus Latgelē šķīst pret EE un LT aktivitātēm…
    PRšķikiem tagad vajadzēs pārmest astrālu kūleni, lai sagatavotu lapiņas ar runām. Papildus problēma, ka LV augstie ģenerāļi nesaprot izlasīt neko sarežģītāku par vienkāršu nepaplašinātu teikumu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s