Humors kārtām un savrupšāvieniem (papildināts 19.03.)

Pētījums par to, ka “smiekli ir ierocis” .

Pētījuma prezentācija šodien LU Raiņa būlvārī 19 no 10:00-12:00

[..] Latvia should make StratCom’s intelligence capabilities less academic and more aggressive agrees Richard Kols, the vice chairman of the Latvian parliament’s foreign policy committee. Otherwise, he fears, the center risks falling victim to the same information war its staff is tasked with studying.[..]

avots

UPD1 Humora ietekme atkarīga nevis no joka satura, bet no klausītāja perosnības.Pierādīts matemātiski.  Nopietni. Latviešu humora izjūta ir tik īpatnēja, ka kremlis aplauzīsies 🙂

Advertisements

58 responses to “Humors kārtām un savrupšāvieniem (papildināts 19.03.)

 1. Tur kāda ieeja arī būs jāmaksā?

 2. Beidziet te taisīt kumēdiņus, bet labāk ievērtējiet publikāciju par zemzāgu mācībām. http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=48625599. Komenti kā vienmēr spridzina.

 3. arī zemessargs

  Vismaz 152 mm humors sanāca STRATCOMa komunikatorei Curikai https://www.facebook.com/groups/sargivalodu/permalink/1257973397619064/

 4. Jā.. No LGBT fanu kluba līdz STRATCOMam. Ja ņemam pēc sazvērestības teorijām, tad, cik zināms, Sārts strādāja agrāk kopā ar Rinkēviču. Kas zina, varbūt pēdējais šamam ieteica šo jaunkundzi (lai Eiropā var vieglāk komunicēt ar LGBT pieredzi). Bet vispār sviests, divus teikumus nevar salikt normāli kopā!!

  • jāatzīst ka radošuma un kreaivitātes rādītāji LGBT pārstāvjiem ir vidēji augstākie populācijā, kurš gan cits būtu izdomājis nopietnībā pētīt humoru kā ieroci.

 5. Nu johaidī, ja tur iekšā ir šitā lgbt kreiso progresīvistu antilatviskā liberālpadauza curika, kas līdzīgos uzskatos kā didzis melbiksis, tad tur vairs nopietni ņemt nav ko. Viņas uzvārds jau ir kļuvis par sugasvārdu, jo pr curikiem twitervidē un vēl šur tur saukā višadus viņai līdzgos – visādu kreisi-progresīvisko liberālšļuru.

  • Atvinojos par rupjībām, bet dažreiz nervi netur, ka šitie lgbt antilatviskie propagandisti lien visur iekšā un novirza lietas prom no reālām problēmām uz pseidoproblēmām.

   • Vari nosaukt kādus mūsdienu latviskos propagandistus? Otto Ozols? Viss?

    • Protams, pētnieki un žurnālisti ir dažādi, ar dažādiem uzskatiem, bet šitā meitene ir gandrīz no ekstrēmā lgbt/progresistu/leftistu gala.

     • Nu labi, tur viss skaidrs, “tāds tādu meklē”, bet mani tiešām interesē, ko sakarīgu un mūsdienigu mēs varam likt pretī? Pēc kā līdzināties. Iespējams radošās inteliģences slānī ir kādi paraugi, bet plaša publika par tiem gandrīz neko nezina atšķirībā no izslavētiem curikiem, kas skan no visām tribīnēm . Hermanis? G.Repše?

      • arī zemessargs

       Hermanis? G.Repše? Jā. Varētu būt Rita Našeniece.
       Tā ir problēma, kas velkas no 90-tajiem. Ja nebiji Sorosa ideju balstītājs, tad tikt pie naudas un tribīnes nevarēji. Gandrīz visi soc. zinātnes un žurnālistikas pasniedzēji ir Sorosa stipendiāti.

      • Hermanis ir labs piemērs. Viņš ar savu antibēgļu pozīciju pamanījās iespert visai tai šļurai pa pautiem līdz amputācijai. Jo pirms tam šo bija uzcēluši pašā virsotnē. Tā teikt ideālus nodeva pats cienītākais no cienījamajiem 🙂

 6. Varabungām – Paldies par joku! Super! Made my day ;P

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.