Namejnieks

vara bungas: R.Graube turpmāk vadīs Ģenerāļu kluba izveidoto  fondu “Namejs” nomainot amatā Juri Dalbīņu. Kopš dibināšanas fonds nav izcēlies ar īpaši aktīvu rosību, jo uzmanību nodrošināja pats fonda izveidošanas fakts, kura patronese ir VVF. Fonda mērķis ir “Veicināt patriotismu Latvijas sabiedrībā, uzturēt starptautiskajās operācijās cietušo karavīru piemiņu un atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku attīstību un to uzdevumu izpildi valsts aizsardzībā“.

Fonda juridiskā adrese Krustabaznīcas ielā 9 liecina, ka  sadarbība ar NBS vadību būs ļoti cieša.

vēl

PS Fonda personālijas: Raimonds Graube, Juris Dalbiņš, Dainis Turlais,  Jānis Kažociņš, Juris Binde (LMT), Ojārs Spārītis (LZA).

Advertisements

10 responses to “Namejnieks

  1. mazliet sāk jau besīt šīs “urrā” patriotu ražotnes! gribētos vairāk reālos darītājus. vēl viena lieta, ko esmu ievērojis, ka ZS ļoti daudz reālie darītāji-kapātāji ir krievu tautības cilvēku. gribētu arī no latviešiem sagaidīt šādu attieksmi darbos un ne tikai sirdī un vārdos!

  2. Kāpēc tevis tur nav?

  3. Agris Purviņš

    Savā laikā arī pie šī fonda vērsos ar ierosinājumu aktualizēt ģenerāļa P.Radziņa jautājumu. Vienkārši noignorēja un joprojām to turpina darīt. Starp citu neviena n-tajām karavīru apvienībām (pat Daugavas vanagi) neizrāda nekādu interesi par Radziņa biedrību un tās aktivitātēm. Un tas nedaudz šokē. Kam nu kam, bet īpaši virsniekiem jau nu būtu jāprotas cienīt savus izcilākos karavīru profesijas pārstāvjus. Nevar salīdzināt ar kultūras darbinieku attieksmi pret savas profesijas izcilākajiem pārstāvjiem.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s