Dembeļu akordi

vara bungas: Pat tad, ja šis ir feiks,  tas ir ļoti  kvalitatīvs un  pēc būtības atbild uz tiem jāutājumiem, kurus būtu jāuzdod sev ru-karavīriem.

Advertisements

33 responses to “Dembeļu akordi

 1. https://www.youtube.com/watch?v=WpqhnjMap_s Interesants matereāls. Ja jau šeit bijis, atvainojos par atkārtošanos.

  • Anonīmais Labvēlis

   Akcents noteikti nav problēma, idejiskais vai par noteiktu summu sudraba grašu nopirktais nodziedās ko un kā vajag.

   Tas gan neizslēdz variantu, ka vārdu un mūzikas autors pats ir no tiem par kuriem dziesma.

   Lai nu kā, šis ir viens no variantiem, kas “aiziet” līdz mērķauditorijai 🙂

 2. Agris Purviņš

  Dēļ tā vien bija vērts stāvēt uz barikādēm, lai mūsu dēliem nebūtu jādien armijā un jācīnās par “krievu vērtībām”, kurās ir tik izteikta necieņa pret savas valsts karavīriem. Nekas nav mainījies kopš II pasaules kara, kad karam beidzoties tūkstošiem Padomju Savienības kara invalīdiem ar augstākajiem valsts apbalvojumiem tika aukstasinīgi nogalināti pēc Staļina pavēles. Nekad nesapratīšu šo mīklaino “krievu dvēseli”, kas 9.maijā iet priecāties pie “Staļina pirksta”.

  P.S. Beidzot esmu saņēmis zemessarga formu un jutos patīkami pārsteigts par ziemas zābaku uzlabojumu. Šo svētdien kādas trīs stundas biju mežā ar jaunsargiem un zābaki neizmirka šajā laikā bez jebkādiem papildus pretmitruma pasākumiem. Iepriekšējam modulim būtu pieticis pie tās gaisa temperatūras, lai mitrums izietu tiem cauri.

  • Anonīmais Labvēlis

   Man vienmēr bija interesanti, kā var sevi tā nolikt niecības lomā (alja klasika – amerikāņi bez kokakolas nav karotaji, a mēs neskatoties uz zaudejumiem maucam pāri mīnu laukiem atmīnējot tās ar zabakiem uhh) un lepoties ar to. Laikam kaut kāda psiholoģiska aizsargreakcija.

 3. http://m.delfi.lv/pasaule/article.php?id=48491937 Dienā iesākusies patīkami. Skaidrs, ka tas bija tikai laika jautājums.

  • Kaut kā nepatīkamā virzienā tiek vilkts deķītis.

   • piemēram 1.praktiskais darbiņš būtu UA robežkontroles atjaunošana uz RU-UA robežas, mēs tur varētu palīdzēt, ja jau ar LV-RU robežas demarkāciju tik labi veicas.

   • Jā, Vējpūtis, kas gan nepārsteidz, ātri vien pēc ievēlēšanas pārkrāsojies no zaļā uz sarkano. Bet ko var gribēt, Lemberga cilvēks taču.

    Par valodu, par pilsonību, tagad par sadarbību ar Krieviju, skaidrs, kur ZZS stūrē, grib vēlēšanās paķert kādas mēreno SC vēlētāju balsis un pēc tam ar SC veidot valdību.

    • arī zemessargs

     Es domāju, ka ZZS ir gana pieredzējuši, lai saprastu, ka nacionālā līmenī viņi nepaņems no SC neko, lai arī cik meistarīgi laizītu zābakus. Lembergs savāks balsis Ventspilī arī bez ZZS reveransiem kremļa virzienā. Vienīgais ticamais variants ir dabūt kaut ko pašvaldību vēlēšanās Rīgā un Latgalē. Kaut gan mans viedoklis ir tāds, ka kremlis viņiem vienkārši kaut ko maksā. Var būt netieši caur eksporta atļaujām un tranzīta sūtīšanu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.