Russian Proxy Force and Regulars Attempt to Overrun Avdiivka North of Donetsk City

To Inform is to Influence

Anonymous expert compilation, analysis and reporting.

I need to add just a little bit I’ve been following.

Russian provocations are escalating and expanding, Russia is gaslighting, blaming Ukraine.  This is the first time Russia has used the Black Sea oil platform as a military platform since stealing it from Ukraine a bit more than one year ago.

Only one mention of the escalation in RT: “Kiev admits advancing on rebels in east Ukrainian town ‘meter by meter’“, a complete fabrication.

Sputnik News has only one mention: Russian Military Denies Shooting at Ukrainian Transport Plane inBlack Sea.

Rossiyskaya Gazeta has nothing.

Nezavisimaya Gazeta published quite a bit: The headquarters of the Black Sea Fleet: Statements of Ukraine about the alleged shelling of the An-26 – a lie, The new aggravation in the Donbass “provoked” by Donald Trump, Donbass: In the case entered “Grad” and “Uragan”

Skatīt ziņu 1  437 more words

Advertisements

9 responses to “Russian Proxy Force and Regulars Attempt to Overrun Avdiivka North of Donetsk City

 1. twiterī redzu, ka arī pamiers itkā 5. Februārī plānots, bet apšaudes intesivitāte nemainās. Pats teici, ka vispirms artilērija pāris dienas šaudās un tad sākas. Pagaidām tā ir.
  Vēl no twitera ka daudz tehnikas kustība, arī tanku no separu puses.
  Kāds mērķis ? Atkal vienu pilsētu ? Kā pagāšgad delbetsavu ?

  • Ar Debalcevo nevar neslaidzināt, tur bija visu laiku pusaplenkums un izstieptas supply route. Šeit UA ir pamatīgi ierakušies, rezervju piegāde netraucēta un nekādu objektīvu iemeslu atkāpties nav, jo separiem par katru uzbrukumu ir sāpīgi jāmaksā. Tviteris ir labs avots attiecībā uz civilās situācijas monitoringu, bet par 1 redzētu tanku 100 civilie radīs iespaidu kā par 100 tankiem. Attiecīgi, labāk izmanto avotus kā šis.
   Manuprāt Avdejevkā RU īsteno klasisko 4GW taktiku izmantojot civilos pret savējiem un tam labvēlīgus laika apstākļus, kam UA nav gatava. Mērķis ir radīt humano katastrofu, panākt sitēmveidojoša uzņēmuma darbības apturēšanu, izraisīt bēgļu plūsmu un citus notikumus ko apspēlēt sarunās ar Rietumiem un īpāši Trampu. NATO jau pieprasīja RU rīcību, kas var būt labāks? Izjaukt Porošenko vizīti DE arī izdevās. Līdz ar to bez RU regulārā karaspēka atklātas iesaistīšanas RU neizdosies ieņemt Avdejevku, tas arī nav galvenais mērķis (ja izdosies neatteiksies protams) Galvenais ir izraisīt oponentos vēlmi sarunāties. “Sankcijas neatcēlāt, nu redzēsiet velnu”.

 2. Aktuālais moments Ukrainā saistībā ar okupantu tirdzniecības blokādi (kas arī varētu būt viens no šībrīža krievu ofensīvas iemesliem): https://www.facebook.com/gromov.igor.5/posts/1240488419373398

 3. Nu, kad kāds no mūsu pūstošās zivs galvas aizbrauks uz Donbasa fronti?

  • Piesardzības tradīcijas kopš Zatlera nebraukšanas uz Gruziju. Vispār būtu labāk, ja nevis viens LT ministrs pabūtu frontē, bet visi trīs 3B aizsardzības ministri. Tad neviens (miniet kurš) nevarēs izgrozīties.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s