Izglītība ārzemēs

[..]  Специалисты указывают на то, что в силу отсутствия у Беларуси собственной полноценной образовательной базы в сфере государственной безопасности, использование в этой сфере российской образовательной базы (Академия Федеральной службы безопасности Российской Федерации) обуславливает широкие возможности для российской стороны устанавливать и поддерживать негласные контакты в сообществе госбезопасности и посредством этого осуществлять влияние на работу соответствующих структур. [..]

avots

vara bungas: Ja Lukašenko uztver apvērsuma iespējamību nopietni, viņš veiks tīrīšanu.  Daži avoti apgalvo, ka jau veic. Ja tomēr iestāsies “draudu nav” vai vecuma marasms, tad drīzumā BY būs jauns vadītājs un pēc kāda laika pie  BY robežas ar LT būs pilnvērtīga RU karaspēka bāze.  Vēl viņam ir variants uzvarēt kapitulēt bez kaujas un tad    RU karaspēka bāze pie  BY robežas ar LT būs jau drīzumā.

Bet pagaidām šādi:

[,,] “Нам независимость очень дешево досталась: все народы воевали, сегодня воюет наша братская Украина.[..]

avots

Advertisements

19 responses to “Izglītība ārzemēs

 1. Ar tekstu, ka Ukraina karo, Baķka saprot, ka viņa dienas visdrīzāk ir skaitītas, viņam nav ko pielabināties RU, tagad gatavo baltkrievu tautu. Bet to mēs redzēsim, ka tas varētu notikt Zapad-2017 laikā.

  • Nekas labs tur nenotiks, bet tas tā kā skaidrs. Lukašenko varētu izdarīt ko tādu ko no viņa negaida, saplēst patternu – atkāpties, iecelt vietvaldi, izsludināt vēlēšanas uz tā rēķina atcelt Zapad utt. Citādi viņš tur tautai jau līdz kaklam un uizmantojot šo neapmierinātībau kremlis var nostiprināties Minskā.

 2. Nedaudz offtopiks, bet par tīrīšanām tomēr laikam ir – miris kārtējais “viens no donbasa teroristu līderiem” – http://m.apollo.tvnet.lv/zinas/miris-viens-no-pirmajiem-donbasa-teroristu-lideriem/784793 Sirdstrieka 🙂

  • Anonīmais Labvēlis

   Darbiņs padarīts, var pabīdīt malā. Cik tad ilgi staigās tādas kompromata vāceles apkārt. Cik tad tur vēl palikusi bez pieminekļa, ta teikt true vecā gvarde?

  • Labs arguments ko izplatīt vietējo, potenciālo kolaboracionistu vidū. Sak, redz kā – viņi, pakalpiņus pēc padarīta darba novāc. Labāk neielaidies… 🙂

   • Anonīmais Labvēlis

    Itka atskatoties uz vēsturi, kādu kadreiz tas ir apstadinājis. Teiciens par revolūciju, kas apēd savus bernus nav radies vakardien.

 3. Offtopiks: gandrīz aizrijos ar girosu.. tieši viena dien bez amata un šāda atklāsme… Iespējams, kalniņu ielika, kai turpina tupīt veco līniju…
  Graube: Mums pašiem jārūpējas par savas valsts aizsardzību | SKATIES

  http://skaties.lv/zinas/latvija/graube-mums-pasiem-jarupejas-par-savas-valsts-aizsardzibu/

  • “Es noteikti ar mūsu sabiedriskajām organizācijām tikšos, ar veterāniem. Tur arī ir diezgan daudz ko darīt, lai mēs padarītu vienotākas un spēcīgākas šīs organizācijas.”

   Ja runās tikai ar AM piebarotām NVO – viss skaidrs, ja runās ar tiem kurus personīgi izēda vai neaizstāvēja pret “šupotājiem”, saruna nebūs viegla un nav fakts ka visi piekritīs viņa kā procesu vadītāja kandidatūrai. Welcome to real life Raimond.

  • tā ir pareizās pozīcijas imitācija, lai kārtu makaronus uz ausīm naiviem bungotājiem. sistēma šo cirku laiku pa laikam palaiž visās nozarēs. vispirms kadrs 10 gadus dienu no dienas visu apzināti laiž dibenā, tad tiek nomainīts, palaists “pelnītajā atpūtā” un sāk tamlīdzīgi šķaudīt.

 4. Lukašenko jau mēģināja spirināties pretim Krievijai 2010. gadā. Uzreiz Krievijas TV parādīja 5 raidījumus Крестный батька, ka Lukašenko ir Hitlera pielūdzējs un ārvalstīs mīlējas ar volejbola izlasi. Pēc tam nācās piekrist Krievijas prasītajiem tranzīta tarifiem, pārdot Baltkrievu uzņēmumus. Tiesa, viņš neatzina Osetiju un Abhāziju.

  Ir grūti iedomāties, ka Lukašenko režīms varētu nopietni pretoties Krievijas vēlmēm, viņiem nav Rietum-Ukrainas. Nav arī skaidrs, ko ES varētu piedāvāt baltkrieviem.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s