Three thousand fake tanks

To Inform is to Influence

Source: Donbass International News Agency

I noticed GlobalResearch is at the center of spreading this fake information.

</end editorial>How a network of conspiracy sites spread a fake story about US reinforcements in Europe

On January 4, a little-known news site based in Donetsk, Ukraine published an article claiming that the United States was sending 3,600 tanks to Europe as part of “the NATO war preparation against Russia”.

Like much fake news, this story started with a grain of truth: the US was about to reinforce its armored units in Europe. However, the article converted literally thousands of other vehicles — including hundreds of Humvees and trailers — into tanks, building the US force into something 20 times more powerful than it actually was.

The story caught on online. Within three days it had been repeated by a dozen websites in the United States, Canada and Europe, and shared some 40,000…

Skatīt ziņu 2  016 more words

Advertisements

12 responses to “Three thousand fake tanks

 1. Tātad apstiprinās, ka Baltijā sākumā tiks izvietots 3.brigādes 68.pulka 1.bataljons, kuram pēc OIF bija divas tanku rotas. Kā tās sadalīs strap B3 pagaidām nav skaidrs, iespējams bataljons saņems trešo tanku rotu.
  Kolēģi, ja kāds spēj atšifrēt “eFP” akronīmu dodiet ziņu, esmu atpalicis 🙂

 2. Tālavas Taurētājs

  Varbūt ārpus tēmas. Vai mēs spējam sadzirdēt brīdinājumus informācijas gūzmas jūklī? 90. gados un nulto gadu sākumā runāja par problēmu, ko radīs informācijas gūzma. Mūsdienu informatīvais karš to efektīvi demonstrē dezintegrējot lēmuma pieņemšanas procesus un padarot iedzīvotājus par statistiem notikumos, kas skar ne tikai svešas zemes, bet arī pašu valsti.
  Šai ziņā iesaku noklausītīes Novodvorskas interviju 2008. gadā un pievērst uzmanību gan intervētāja uzvedībai, gan replikām https://www.youtube.com/watch?v=5FINd9w50_U.

  • Nu, re, katrā tautā ir savi analītiski domājošie, kuri jau teju dekādi iepriekš spēj paredzēt notikumu gaitu, cik nu tas skar Krieviju.

 3. Par tiem tankiem runājot no lsm -Kremlis, reaģējot uz ASV karavīru un bruņutehnikas ierašanos Polijā, ceturtdien paziņoja, ka “šī operācija apdraud [Krievijas] intereses un drošību”. Sāku domāt, kas tās par aizdomīgām interesēm, ko var apdraudēt daži jeņķu tanki. Nabaga apbižotie gan laikam šādi reaģē uz jebko, kas stiprina 3B un Poliju.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s