Patīkami uzzināt

STOCKHOLM (AP) — A spokesman for one of Sweden’s three nuclear power plants says they will have armed guards outside the facilities starting next month in a decision made by the country’s nuclear watchdog.

avots

vara bungas: …ne tikai to, ka ieviesīs bruņotu atomreaktoru apsardzi, bet to, ka tās visu laiku nebija… Kas tad  tagad noticies, ka šāda drausmīgi pārspīlēta   militarizācija sākusies?

konteksts

 

Advertisements

12 responses to “Patīkami uzzināt

  1. VB: “Kas tad tagad noticies, ka šāda drausmīgi pārspīlēta militarizācija sākusies?”
    ——-
    Domāju, ka atomstaciju apsardze saistīta arī ar terorisma draudiem, ne tikai ar ru draudiem. Un atomstciju apsrdzi es gan par nekādu pārspīlētu militarizāciju neuzskatītu, bet gan par pašsaprotamu lietu. Drīzāk jautājums ir – kā tādu objektu var nepsargāt?

    Man jau liekas, ka notiek nevis kaut kāda baigā militarizācija, bet Eiropā civēki ir mazliet sajēgu atguvuši par reālo pasauli, savādāk eiropieši kaut kādā stulbā narkotiskā pacifismā bija ieslīguši. Īsti jau gan vēl arī tagad nav tikuši ārā, jo nespēj vēl sev godīgi atzīt, ka svešas domāšanas un mentalitātes kultūras ir drauds, it īpaši ja to pārstāvji masveidā ierodas valstī. Un tādas svešas mentalitātes ir gan musulmaņi, gan krievi (nesāciet tik man stāstīt par krieviem, ka tie ir slāvi un eiropieši un mums līdzīgi. Ģenētiski varbūt tur kaut kas no slāviem dažos vēl ir, bet mentāli tie ir pilnībā aziāti. Un arī pareizticība stipri atšķiras no pārējiem kristietības novirzieniem, un ir vairāk aziātiska un totalitāra par pārējiem kristietības novirzieniem. Tā kā krievi NAV eiropieši, tā ir kardināli atšķirīga domāšana, un tur arī visa problēma ar Krieviju rodas. Vienalga, vai tur būs Putins vai kāds cits pie varas, būtiski tas neko nemainīs, Krievija mums ir bijusi drauds gadu simteņiem, un tāda arī paliks vienmēr).

  2. Tālavas Taurētājs

    Virsrakstam atbilstoši. Šeitan vēl viens labvelis, iepazīstieties ar mūsu (ne)draugu un kārtējo aktīvistu no Saskanīgo stukaču partijas http://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=8795.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s