Šogad Lietuva apmācīs vīrāk kā 3 500 pilsoniskā dienesta (OMD) karavīru

“Уже сложилась традиция, что до сегодняшнего дня не нужно было пользоваться списками призывников. Пока места призывников были заполнены добровольцами”, – сказал Р. Кароблис журналистам в Вильнюсе в среду.

avots

vara bungas: jau trešo gadu iztiek ar brīvprātīgajiem.

Advertisements

15 responses to “Šogad Lietuva apmācīs vīrāk kā 3 500 pilsoniskā dienesta (OMD) karavīru

 1. Gvardes Leitnants

  Negribu pareģot, bet ja SHTF scenārijs notiku pie esošā stāvokļa LV ar BS, tad pie nosacījuma, ka LT izeidojas situācija, ka LT savu teritoriju var noturēt da jebkādu iemeslu dēļ, tad kā viens no variantiem ir iespējama vēstures ar Nameju atkārtošanās- mūsu “pārpalikumi” ( ja tādi būs) pēc klopes atkāpjas uz Žemaitiju.

  Tās man tādas vēsturisko līdzību pārdomas salīdzinot pašreizējās LV un LT darbības karaspēka sagatavošanā.

 2. Man kaut kā izskatās, ka leišiem tās kaujas spējas nu nemaz necieta, ij apmāca jau kuro gadu pilsoniskā dienesta karavīrus, ij haubices jau iepirkuši, ij par MLRS domā, ij kaujas helikopteri pat prātā šiem, nerunājot jau par tādiem sīkumiem, kā Boxer iepirkums un M577 lētais iepirkums.

 3. Nu par helikopteriem tas būs diezgan sālīts pasākums jo normāls kaujas helis maksā 30miljoni gabalā, bet ganjau mēģinās kaukto lietotu dabūt.

 4. Nu es tā naivi ceru ka lv arī bus nobriedusi tos pašus MLRS pirkt reizē ar lietuvu bet kad laiks pienāks AM ganjau atkal teiks ka citas prioritātes, kā piemēram infrastruktūra

 5. http://apollo.tvnet.lv/zinas/lietuva-publiskoti-iesaucamo-saraksti-2017-gadam/783096
  http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/642555-lietuva_publiskoti_iesaucamo_saraksti_2017gadam

  cik jauki būtu, ja mums būtu pašiem sava troļlu ferma, varētu uzspiest savu viedokli komentāru sadaļās – viens cīnīties un rakstīt var, bet tas ir sarežģīti.

  • Es uzskatu, ka komentārus pie rakstiem vispār nevajag, nu kam tie vajadzīgi? Visādiem pseido ekspertiem un nervoziem tipiņiem, kā arī troļļiem vienam otru nozākāt un katram censties pierādīt savu taisnību?

   Ja jau tik ļoti grib diskutēt, tad lai atļauj komentēt tikai reģistrētiem lietotājiem ar apstiprinātu reālo ID, proti, līdzīgi, kā ar manabalss, kur vari autorizēties ar savas interneta bankas datiem. Ja gribam pavisam glauni, tad tikai ar e-parakstu.

   Komentāru sadaļas jau sen ir pārvērtušās par izgāztuvēm.

   • Piekrītu, ka portālos komentētājiem vajadzētu reģistrēties ar internetbanku vai eparakstu. Tas nenozīmē, ka būtu jāparādās rakstot ar vārdu uzvārdu. Varētu arī noreģistrēt niku, kas parādās rakstot, bet tas nodrošinātu, ka redakcijai ir zināms, kas raksta, t.i. – rakstītājs ir identificēts, un nevar veidot daudzus kontus, vienmēr rakstītu ar vienu niku.

    Bet portāli nekad nepiekritīs – jo tas samazinās klikšķu skaitu, samazinās interesi, tātad – mazāk reklāmas naudas.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.