STRATFOR par 2017.gadu

vara bungas: Par Eiropu no 02:33

Advertisements

9 responses to “STRATFOR par 2017.gadu

 1. arī zemessargs

  Dažas svarīgas lietas, ko es te ik pa laikam mēģinu skaidrot:

  Nākamais būs cīņas gads

  Problēma tā, ka no vienkāršotas vispārināšanas visvairāk cieš tieši tie, kuri strādā lietas labā. Iedomāsimies piemēru: ir divi cilvēki, no kuriem viens zaglis – otrs atmaskotājs. To, ka nerimstoši sabiedrības apziņā par zagļiem cenšas nostiprināt abus, visvairāk ieinteresēts ir īstais zaglis, jo aizdomu ēna sadalās uz visiem, bet tieši atmaskotājs cietīs visvairāk.

  2. Ja Tevi kas neapmierina valstī, atrodi savai pārliecībai piemērotāko partiju un centies savas idejas realizēt ar tās starpniecību. Atceries, ka nemitīgas partiju maiņas varā nestiprina politisko sistēmu, bet vājina to. Tātad vājina valsti. Stipras sistēmas ir tās, kurās ir dažas, stabilas un ilglaicīgas ideoloģiskas partijas ar lielu biedru un atbalstītāju skaitu.

 2. Nu ko…..būs mums te Baltijā jātur fronte pret krievu ambīcijām Eiropā

  • Ja tas prasītu tikai fizisku piepūli būtu pusbēda, bet tas prasīs no sabiedrības intelektuālos un finansiālos resursus, dzīvesspēka un imunitātes rezervi… un kā minimums vienu varoņdarbu – aizvilkties uz vēlēšanām pašam un aizvilkt līdzi vēl piecus, kas citādi nebūtu gājuši. Turēties pret RU ambīcijām Baltijā ar SC pašvaldībās un valdībā, būs daudz grūtāk 🙂

   • arī zemessargs

    Un ne tikai aizvilkties līdz vēlēšanām, bet arī līdzdarboties politiskās partijās, kuras ir pret SC.

   • SC istenībā paši ir diezgan lielu sitienu dabūjuši pēc Krimas un Ukrainas lietām…..pat vietējie krievi par viņu ”lojalitāti” sākuši vismaz nedaudz šaubīties.

    • arī zemessargs

     Uz rezultātiem tas diez ko iespaidu neatstās. Arī tie krievvalodīgie, kuri šaubās, turpinās par viņiem balsot. Jā, vairākums šeit Krieviju, vēl jo vairāk karu nevēlās, bet balsos par tiem pašiem. No SC nedaudzi latvieši novērsās, bet viņu nav tik daudz, lai ietekmētu rezultātu. Pie tam daudzi krievi, gan arī latvieši tiek pārliecināti, ka tieši SC dalība valdībā karu novērsīs.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s