Zviedru divstobrene

LONDON, Dec. 27 (UPI) — BAE Systems Hägglunds is to install 40 vehicle-mounted 120mm mortar systems on CV90 infantry fighting vehicles of the Swedish army.

The contract was issued by the Swedish Defense Materiel Administration, or FMV, and is worth $68 million. Initial deliveries scheduled to take place in the first quarter of 2019, the company said.[..]

avots

vara bungas: Rakstā nav pateikts, bet ar lielu varbūtību uz CV90 šasijām tīks uzstādīti AMOS 120mm dubulto mīnmetēju torņi. Līdz šim SE bija tikai  divi eksperimentālie CV90 SSG120 aparāti. Jāsaka, ka 40 pašgājēju sapāroto 120 mm mīnmetēju iekārtas spēj sniegt atbalstu 2-3 kājnieku brigādēm, kuru SE pagaidām nav, bet, acīmredzot, būs. Iepirkumam viss bija gatavs jau pirms 10 gadiem, tomēr visu laiku to atlika, līdz ar to tagad atkal jāuzdod sev gada jautājumu: What does the Swedish Commander-in-Chief know, that our politicians pretend they don’t?

UPD1  iespējams būs nevis AMOS, bet Mjölner , kas ir atvieglota AMOS 🙂

Advertisements

12 responses to “Zviedru divstobrene

 1. Kādēļ tad visu laiku atlika, dēļ naudas trūkuma vai dēļ kā cita?

 2. VB, tev ir nedaudz maldinoša informācija, jo viss projekts tiek sākts tādēl, ka AMOS izrādijās pārāk dārgs un neatbilda specifikācijām, respektīvi izskatās labi tikai youtuba reklāmas klipos un bukletos. Un cena ir maza, jo 1) šasijas ir jau saražotas un nauda samaksāta, 2) paši mīnmetēji vēl ir photoshop stadijā un cena ir visai optimistiska, kā jau parasti šajā stadijā. Te krievi ir salasījuši vairāk info http://bmpd.livejournal.com/2347848.html

  • pārdesmit AMOSI jau ir somiem uz Patria, kas te maldinošs? Tomēr, tādēļ arī izteicu versiju par AMOS pieņēmuma formā.
   Tev un krieviem paldies par update 🙂

 3. Gvardes Leitnants

  Te vēl par SE aktivitātēm “boosting readiness for SHTF scenario”:

  https://inforesist.org/shvedyi-gotovyatsya-zhech-chi-to-tanki/

 4. žīdi tikmēr deva priekšroku m113 ar atvērtu lūku un ietaupa uz torņu rēķina. radās iespaids ka abus stobrus lādē vienlaicīgi- tātad arī uguns ātrums diez cik daudz nepieaug. Nezin kāpēc divstobrene piekāpās triecienšautenei 😉 ?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s