Bezsakars

[..] Once inside a contested area, the U.S. military’s superior ability to move quickly could allow it to land a knockout punch against an enemy.
“When the U.S. military maneuvers, that’s a very difficult dilemma to deal with,” Perkins said. “Our people are better trained. We can jab much better.”
But overreliance on such capabilities can also present protection and sustainment challenges when those capabilities disappear. If communications go offline, for example, well trained leaders will be needed to keep operations on the right path. “When and if they lose communications, they’ll still understand the commander’s intent and can operate for periods of non-connectivity,” Perkins said. “(They) have to be very comfortable not having continuous communications, yet (they must also have) a continuous understanding of the battlefield.”[..]

avots

vara bungas: Protams, viena neveiksmīga  BPLA modeļa  analogā vadības kanāla nepietiekama aizsardzība vēl neliecina par visas NATO sakaru sistēmas sabrukumu, tomēr pēdējā laikā parādās arvien vairāk liecību, ka kamēr RU radioelektroniskās cīņas koncepcija attīstījās visu laiku paturot prātā spēcīgāka pretinieka (US) spējas, amerikāņi (un ne tikai viņi) projektēja savas REC sistēmas tā it kā viņiem pretī vienmēr būs iezemieši gurnautos un ar kalašņikoviem. RU pa to laiku jau zmēģina pretsatelītu rakēšu kompleksu Nudol, ar ko  tiešām  var izslēgt sakarus puspasaulei. Zinot amerikāņu atkarību no digitalizētiem gadžetiem, veicot kopīgas mācības  LV jāpiedāvā kolēģiem uz laiku atteikties no sakaru sistēmu izmantošanas pavisam un tad paskatīties, kas sanāks.

Report: Russian Hackers Tracked Ukrainian Artillery Units A Russian hacking group known as Fancy Bear has likely used a malware implant on Android devices to track and target Ukrainian artillery units, a new report says. The malware was able to retriev…

Russian hackers linked to US election interference used malware to attack Ukrainian artillery units, – CrowdStrike report 22.12.16 12:30 – Russian hackers linked to US election interference used malware to attack Ukrainian artillery units, – CrowdStrike report The findings are the latest to support a growing view among Western security officials and cyber security researchers that Russian President Vladimir Putin has increasingly relied on hacking to exert influence and attack geopolitical foes. View news.

Threat from Russian UAV jamming real, officials say Threats demonstrated from Russia jamming UAVs in Ukraine absolutely pose a threat to U.S. systems, according to officials.

Exclusive: U.S.-supplied drones disappoint Ukraine at the front lines | Reuters Millions of dollars’ worth of U.S.-supplied drones that Kiev had hoped would help in its war against Russian-backed separatists have proven ineffective against jamming and hacking, Ukrainian officials say.

International Monitor Quietly Drops Drone Surveillance of Ukraine War | Foreign Policy International Monitor Quietly Drops Drone Surveillance of Ukraine War « | Foreign Policy | the Global Magazine of News and Ideas

Advertisements

12 responses to “Bezsakars

 1. Pretinieku nenovērtēt nedrīkst. Tehnoloģijas strauji ir attīstījušās pēdējā desmitgadē, bet ASV pēdējos 8 gadus pie vadības ir bijuši demokrāti ar Obamu priekšgalā, kas Krieviju kā nopietnu draudu nav uztvēruši – visādus restartus ar krieviem taisījuši. Spilgti tas izpaudās vienā intervijā/debatēs uz iepriekšejām vēlēšanām, kur piedalījās, ja pareizi atceros, Romnijs un Obama. Kad Romnijs teica, ka galvenais drauds ir Krievija un tas ir lielāks par arābiem (alkaidu laikam, toreiz vēl daešs nebija laikam), tad Obama atklāti ieņirdza par viņu. Tādējādi ko var gribēt, ja pēdējos divus ASV prezidenta termiņus uzstādījums ir bijis, ka lielākais drauds ir pusmežoņi gurnautos, nevis valsts un tauta ar čekistu priekšgalā, kas apvainojusies uz visu pasauli un uzskata, ka psrs impērija ir jāatjauno, jo tās sabrukšana bija ģeopolitiskā katastrofa.

  Te arī rezultāts.

  • Redz ku ir izgriezums no tā video no Romnija/Obamas debates

   Te mazliet pilnāka versija – Romney was right about Russia

  • Un vēl piebildīšu – būtu toreiz Obamas vietā amerikāņi ievēlējuši Romniju, nebūtu tagad visticamāk odiozais Tramps ievēlēts, un kas zina – varbūt arī nebūtu bijuši Ukrainas notikumi dēļ tā, ka ASV krievus būtu uztvēruši stipri nopietnāk kā ģeopolitisko draudu.

   Un ceru arī, ka Kongress tomēr uz valsts sekretāra amatu Tillersonu izšūpos, un tai amatā nonāks Romnijs.

 2. You tube neko daudz nesanāca atrast. Acīs ikerita šis video – http://tinyurl.com/jbznbab tikai jautājums vai UT ir saistīts ar RT. Un otra doma, ka sakari jau nav vienīgā lieta kura ciestu.

 3. Sveiki draugi!

  Mošķis pirms Ziemassvētkiem vēlas teikt dažas lietas:

  1. Atvainojos, ka pēdējos mēnešos tik reti parādījos forumā.

  2. Siltus un gaišām domām pilnus svētkus visiem! Arī Pēterim un Dewolf (arī Jūs Mošķis uzskata par saviem draugiem!).

  3. Veltu Jums visiem Mošķa mīļāko Zsvētku dziesmu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.