count down pulksteņmeistari

Tie VB lasītāji, kuriem nav bērnu/mazbērnu pusaudžu vecumā var mierīgi izlaist šo ierakstu. Tas vairāk domāts tētiem un mammām.

[..] тот текст ДОЛЖНЫ ПРОЧЕСТЬ ВСЕ РОДИТЕЛИ, чтобы успеть спасти своих детей от рокового шага, чтобы научиться распознавать малейшие симптомы надвигающейся трагедии, чтобы подсказать другим родителям, учителям. [..]

avots

vara bungas: Pagaidām nav pamata īpašam uztraukumam, statistika liecina, ka Latvijā 2015. gadā izdarītas 384 pašnāvības, no tām tikai 52 izdarījuši iedzīvotāji vecumā līdz 30 gadiem. 2014. gadā pašnāvību izdarīja 365 cilvēki, bet 2013. gadā – 381 cilvēks. Tomēr rēķinot uz 100 000 iedzīvotāju tas ir gandrīz divas reizes augstāks rādītājs kā vidēji ES.  Ņemot vērā sociālās inženierijas izplatīšanos un tīmekļa sociālo grupu popularitāti bērnu un jauniešu vidū  vecākiem ir  vērts savlaicīgi  iepazīties ar kaimiņu bēdīgo pieredzi, jo tiem tā ir milzu problēma. Turklāt daudzi latviešu pusaudzi tusē  tīmekļa RU  sektorā. Brīdināts-bruņots.

PS Tīmekļa EN sektorā same shit

Diennakts tālruņi krīzes situācijās: 67222922, 27722292

Advertisements

2 responses to “count down pulksteņmeistari

  1. Anonīmais Labvēlis

    Pa “ausu galam” lasīts dzirdēts, nesen kā viens “aktīvists – admins” no tadas “grupas” kaimiņzeme arī esot aizturēts. Šis ir tas gadījums, kad par 101% atbalstu veco labo linča tiesu.

    P.S.
    Arī neaizmirsīsim par mērķiem un interesēm, ja to nav, tad galvā lien tikai mēsli.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s