Garām kasei

vara bungas: 178 Stryker AFV aiziet uz Peru. Cenu par vienību rēķiniet paši, tur jāņem vērā papildaprīkojumu, pakalpojumus utt, bet vienalga, desanta ietilpība vienā Straikerī ir tā pati, kas trīs CVRT, peldēt neprot abi, bruņa labāka Straikerim , kā arī  ātrums pa ceļu. Trūkumi ir , bet tas būtu viens normāls BTR priekš ZS.

WASHINGTON, Dec. 5, 2016 – The State Department has made a determination approving a possible Foreign Military Sale to Peru for Reconditioned Stryker Infantry Carrier Vehicles and related support, equipment, and training. The estimated cost is $668 million. The Defense Security Cooperation Agency delivered the required certification notifying Congress of this possible sale on December 2, 2016.[..]

avots

Advertisements

11 responses to “Garām kasei

 1. Nu es domāju ka sākumā Zs pietiktu arī ar M113a3 ar pieliktām modulārajām bruņu plāksnēm un uzliktu MK44 30 BUSHMASTER torni.
  M113a3 maksā kādas 300 štukas plus tornis kādas 200 štukas takā viss kopā zem 1 miljona ar rezervīti.

 2. Pēc iepriecinošās Dž.Matisa nominācijas, iespējams, mūs gaida tikpat liela vilšanās attiecībā uz valsts sekretāru. Šobrīd līderos it kā izvirzījies Putina draugs un sankciju pret RUS pretinieks.

  https://inforesist.org/wsj-glavnyiy-kandidat-na-dolzhnost-gossekretarya-ssha-drug-putina/

 3. Ņemot vērā vel to ka Airbaltic kas pieder lv pērk no bombardier lidmašīnas kas ir Kanādiešu firma varētu to minēt kā argumentu lai viņi to servisa laiku M113a3 samazina un ka mums pašlaik viņas būtu vairāk noderīgas nekā viņiem.

 4. Mani joprojām uztrauc tāda lieta kā riteņu un ķēžu ilgmūžība – gan miera, gan kara apstākļos. Ja riteņu bruņumašīnai (piem. Strykeram) sašaus vai uzspridzinās vienu vai pat 2 riepas, tad šāda 8×8 mašīna ar mazāku ātrumu tomēr varēs turpināt kustību. Ja uzspridzinās CVRT ķēdi, tad vienīgā kustība būs rotēšana ap savu asi.
  Viens vecs tankists no Dobeles stāstīja, ka viņiem “krievu armijā” bija daži treniņu tanki un pārējie simti ieeļļoti stāvēja noliktavā kara gadījumam. Uz mācībām kaut kur Lietuvā tankus speciāli transportēja pa dzelzsceļu un pa poligonu nobrauca tikai kādus 30km. Iemesls – ķēdei ātri nodilst tapas un tāpēc ķēdes jāmaina. Internetā krievu saitos kaut kad sen redzēju video, kur teica, ka tankam ķēde jāmaina pēc 1000km (varbūt dezinformācija?). Angļvalodīgajos saitos bija informācija, ka ķēdes jāmaina pēc ~5-7 000 jūdžu (~10 000km). Vēl vecais tankists izteicās, ka “krievu armijā” tanka dzīvotspēja kaujas laikā pret NATO armiju bija ieplānota 3 minūšu garumā – tieši tāpēc nav vajadzīgas ķēdes, kas varētu nobrukt piem, 50 000km.
  Ceru, ka CVRT ķēdes ātri nenodils, ir nopirkti n-tie rezerves komplekti un X stundā ķēdes netrūks.

 5. 178 – izskatās, ka Peru gatavojās iekšējiem nemieriem, jo cik saprotu, tad to var izmantot arī ielu kaujās, piemēram, pret narkomafijas grupējumiem?

 6. gan jau mūsējie arī sāks gribēt par ripojošu ”metāla zārku” uz riteņiem (+ maziņš stobriņš) izcelt 0,5-1 milj. naudiņas.

 7. Latvijai daudz labāk derētu mašīnas, ar ko te pie mums vizināsies Kanādieši : LAV-25.

  Būtība tas pats Strykers, tik ar 25mm lielgabalu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s