Fact check

[..] Новость о новейших российских БРК на побережье Балтийского моря за считаные часы стала одной из самых рейтинговых в отечественных и зарубежных СМИ. Курьез в том, что первые сообщения о развертывании «Балов» и «Бастионов» в Калининградской области появились достаточно давно. [..] об этом в интервью «Красной звезде» упомянул командующий Балтийским флотом вице-адмирал Александр Носатов. [..] Достаточно беглых математических вычислений, чтобы понять: «Балы» и «Бастионы» не только простреливают значительную часть территории Польши, ФРГ и стран Прибалтики, но и фактически закрывают вход в Балтийское море. Конечно, такой факт не может не тревожить НАТО. [..]  Возникает резонный вопрос: а куда смотрела разведка Североатлантического альянса? [..]

avots

vara bungas: Tovarsch korrespondent, ne nado pizdet pered strojem! Vsjo mi zametili. Nosatov naznachen v sentajbre,  ispolnajet objazannosti s ijunja 2016. goda. A pro Bastioni  mi pisali jescho v fevrale.

 

 

 

Advertisements

10 responses to “Fact check

 1. Off topiks
  Bet runā ka Mig29k iekrita jūra jo beidzās degviela.
  Причиной падения истребителя МиГ-29К в Средиземном море стала задержка с принятием решения о посадке на запасной аэродром после поломки аэрофинишера на «Адмирале Кузнецове». Об этом сообщил источник в силовых структурах. По имеющейся информации, самолет выработал запас топлива.

  • Sāksim ar to, ka lai MiG vai Su paceltos no Kuzņecova klāja ar pilnu munīcijas komplektu un pilnām degvielas bākām, kuznecovam jāiet pret vēju pilnā gaitā, ko tas jau sen nenodrošina. Tātad lidmašīnas paceļas no klāja vai nu ar minimālu kaujas komplektu vai ar minimālu degvielas krājumu, vai pa bišķim no visa. Konkrētā gadījumā apkārt ir jūra, bet lidmašīnas atgriezās no uzdevuma, tātad viss, arī degviela, tiem bija uz minimuma. Pirmais borts nosēžoties saplēsa bremzēšanas trosi, otram nekas neatlika kā gaidīt kamēr salabos, jo līdz lidlaukam sauszemē tas neaizvilktu degvielas trūkuma dēļ. Ar to arī skaidrojama dīvaina uzvedība, lidlauks nepieņem-gaidīšu gaisā.

 2. Vēl ir līdzīga lapa, kas arī domāta vietējam RU lietotājam ar pretenzijām uz baigajām zināšanām, bet ar redzesloku, ne tālāku par rašku.

  “«Бастион» относится к оперативно-тактическим ракетным комплексам и поражает цели на расстоянии до 500 километров сверхзвуковыми КР «Яхонт». «Бал» – тактический комплекс, оснащенный дозвуковыми Х-35 (130 km (Х-35), 260 km (Х-35У)).” – tas pats avots

  – “программе закупок вооружений для польской армии “Орка”…высокоточных ракет малой радиолокационной заметности…подразумевала закупку именно AGM-158 JASSM, а не AGM-158 JASSM ER. ..первая способна поражать цели на расстоянии до 360 км, а вторая – 980 км!” – http://zloy-odessit.livejournal.com/1974198.html

  “Возникает резонный вопрос: а куда смотрела разведка Североатлантического альянса?”
  Tagad var ierēkt, kur tā razvedka skatījās, ja reiz US, bez lūguma, izlēma pārdot jaudīgākas raķetes Polijai 😀

  • Jā tā ir būtiska piezīme, Arī šis poļu pirkums ir vēl viens apstiprinājums, ka ne tikai ar razvedku viss ir kārtībā, bet arī ar iegūtās informācijas realizāciju, jo šādi US lēmumi tik gatavoti pietiekami ilgi.

   • Jā, jo tos kompleksus RU jau kādu laiku draudēja izvietot, to sadzirdēja, izlasīja lielībrakstus – gan jau, ka lasa, analizē, modelē un prognozē.
    Visticamāk, ka šāds lēmums tika pieņemts uzzinot par iespējamo pirkumu un atļaujas pieprasījumu. Stāsts sākās 2014 🙂 https://en.wikipedia.org/wiki/AGM-158_JASSM#Foreign_sales (kas un cik ņems) – turpat current operators 🙂
    Tagad tik tā darbā kā, izmantojot IMINT satelītus, iegūt un, ik pa laikam, atjaunot kompleksu pozīcijas, nodot gaisa platformām, kas varētu lidināties kaut kur netālu no Austrumeiropas.

 3. Sveiciens akcijas zemessargam.lv atbalstītājiem.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s