Izdrukāt un noglabāt

Pesimisti izdrukās. Optimisti noglabās uz diska.

vara bungas: Ievainotā gadījumā  to visu pētīt būs par vēlu, tomēr pēc SHTF, garajos beztīmekļa vakaros, noderīga lasāmviela sveču gaismā… Kaut kā jau jāizklaidējas.

 

Advertisements

9 responses to “Izdrukāt un noglabāt

 1. arī zemessargs

  Ne gluži par tēmu, bet labi ilustrē daļu mūsu politiķu domāšanas veidu https://twitter.com/Nepareizais/status/800053126501781505?t=1&cn=ZmxleGlibGVfcmVjc18y&refsrc=email&iid=7327c22f0cee4cfab6455d091e6447c9&uid=100801182&nid=244+293670913
  Otra daļa labi zina, ka nekur izņemot Latviju politbiznesu taisīt nevarēs, tāpēc turas uz vietas.

  • Par tām skolām. Ja mācības apmaksā paši vecāki-eurobirokrāti, tad lai mācās kur grib, bet, ja maksā LV budžets, tad jābūt tikai latviski. Pretējā gadījumā par nodokļu maksātāju naudu tiek stimulēta aizbraukšana, kas nav pieņemami sabiedrībai (bet iespējams ir pieņemami eurobirokrātiem).

   • arī zemessargs

    Es drusku no cita skatu punkta. Ja latviešu eirobirokrāti savus bērnus negrib laist latviešu skolās (atšķirībā no leišiem un igauņiem), tad mums ir laiks atrast citus birokrātus.

    • Nu utopija taču. Nākamie uzvedīsies tāpat tikai smalkāk. Protams, tas ir rādītājs, ka bez šaubām ne tie sliktākie LV inteliģences pārstāvji (pamēģini papiedalīties un uzvarēt tajos konkursos) NEREDZ savu bērnu nākotni LV.

     • arī zemessargs

      Ne gluži, jo daļu atlasa uz vietas un arī dalībvalstij ir teikšana kurš kurā vietā būs.

     • psihiatriskajā slimnīcā neliek tamdēļ, ka tu redzi rozā ziloni, bet gan par to, ka neapzinies, ka tas neeksistē. tā teikt, uzvedībai mērkaķu barā ir ļoti liela nozīme. ja šie biedri jau zaudējuši realitātes izjūtu, varbūt patiešām ir laiks viņus aizvietot ar citiem?

   • Tas ir attieksmes jautājums. LV eiroBirokrāti neredz vai negrib veidot savu tiešo ģenētisko pēcnācēju saikni ar Latviju nākotnē. Ar vienu kāju jau ārpus Latvijas tā teikt.

    Līdzīgi kā krievu oligarhi un birokrāti, kas savus aktīvus un ģimeni sūta uz Eiropu, ja nu kas notiek Krievijā, tad ir drošības spilvens (nauda + īpašumi) un ģimene jau ārzemēs.

    • Ietērp plebeju cik smalkās drānās gribi, tāpat manieru trūkums un prastā uzvedība spiedīs pa visiem galiem.
     Tas pats par šādiem te ierēdnīšiem, kuri uzskata sevi par kaut kādu elites slāni un ne par ko negribēs atgriezties Latvijā un turpināt savu ierēdnīšu karjeru šeit, nevis Eiropas sirdī, kur saņem smukas algas, prēmijas un var tēlot teju vai “aristokrātu” kārtu, jūtas kā patricieši tā sakot, bet reāli ir tie paši ierēdnīši, nevis kaut kādi augstdzimušie karaļnama pārstāvji 😉 !

 2. arī zemessargs

  Where There is No Doctor saite nestrādā. Te alternatīva http://www.ourweb.info/02/library/1/doctor_whole_book.pdf

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s