Pirmais padomdevējs

NEW YORK — President-elect Donald Trump offered former military intelligence chief Michael Flynn the job of national security adviser as he began to build out his national security team Thursday, according to a senior Trump official.

avots

vara bungas:  Par Flinnu agrāk VB šeit  un šeitRussia Today stipendiāts …

Advertisements

15 responses to “Pirmais padomdevējs

 1. Ljaujiet man izteikt teoriju par to, kaadus saspiileejumus gaidiit(un atvainojos jau ieprieksh par garumziimju truukumu).
  Ja par SecState(aarlietu ministru) kljuus establishment, ru-nedraudziigs republikaanis, varam gaidiit lielaaku atbalstu dazhaadaas “soft-power” lietaas. Ja SecDef, tad militaarajaas. CIP – covert paliidziiba.
  Krievija reagjees attieciigi. Un mums arii vajadzees to njemt veeraa.

  • Paldies. Pret softpower mēs esam gana izturīgi, kā ne kā, bet 25 gadus zem pastāvīga spiediena. Palīdzība uzraudzības un padomu (kick ass) veidā nepieciešama tieši valsts militārās sistēmas sakārtošanā. Cvilo politiķu un bezmugurkaula augstāko virsnieku sadarbības rezultātā radīta sistēma,kas nav dzīvospējīga pat ideālos miera apstākļos, nemaz nerunājot par karu. Valstī nav regulāra karaspēka – stabilizēātora, kas spētu iedzīt respektu. Lai kā AM necenstos likt vienādības zīmi starp paramilitāro (ZS) un militāro (PD), ikvienam speciālistam skaidrs, ka tas ir liels pārspīlējums. Attiecībā uz militāro spēju attīstību mums no pentagona vajag mentorus ar plašām pilnvarām, ne mazāk.

   • Un, ņemot vērā to, ka Tramps grib celt atpakaļ ASV BS skaitlisko sastāvu kā arī makismāli nokomplektēt ASV sauszemes spēkus ar tehniku, var sanākt tā, ka mums sūtīs tikai militāros pendeļus, nevis bruņu tehniku, jo amīši būs spiesti paši ņemt ārā savus tūkstošus Bradley, Abrams un kas tur vēl viņiem ir lai spētu sevi nodrošināt ar visu tehniku, jo jaunai vienkārši nebūs naudas, lai apbruņotu visus un uzreiz, bet bruņojuma viņiem pašiem pietrūkst jau tagad.

    • “ņemt ārā no konservācijas” savu lietoto tehniku.

     • arī zemessargs

      Nav obligāti, iespējams ir gaidāma pārapbruņošanās un tad mums kaut kas no vecajiem krājumiem var tikt.

      • Viņiem īsti vecu krāmu nav, vai nu lietošanā, vai arī gaida modernizācija/stāv “konservācijā” un ja pašiem strauji ievajadzēsies adekvāta bruņojuma, tad nāksies vien pašiem savu veco tehniku modernizēt, nu M60 varētu mums atmest, Aniņš priecātos, vecos M113 arī varētu, bet vai kas cits viņiem ir no tā, kā nebūtu žēl, izņemot nemodernizētās M109 versijas?

      • Bļ…
       Un šitā mums ir visur. Mēs nevis paši darām (piemēram, pamatīgi palielinām budžetu un uzstājam, lai mums dod tehniku) , bet vienmēr kalkulējam, kas un kā mums atleks pie noteiktām situācijām. Tas pats, kas sportā – mēs vienmēr rēķinām, kurā vietā būsim, ja tā un tā komanda nospēlēs tā un tā, bet tās un tās komandas iegūs tik un tik punktus, tajā pašā laikā pakāšot futbolā kaut kādām Fēru salām…

       • arī zemessargs

        Ir gan jāpalielina, gan jākalkulē. Tikai mēs nekalkulējam. Ja jau kalkulētu, tad apbraukātu NATO sabiedrotos un skatītos ko vecu var paņemt, cik maksās modernizācija utt.

        • Tai pašai Zemessardzei, kas radusi lietot vienkāršu ekipējumu, iesākumā pietiktu dabūt ejošu bruņu tehniku, vienalga vai riteņu vai kāpurķēžu, ka tik gadus 5-7 varētu braukt bez kapitālā remonta un modernizācijas, pēc tam vai modernizē vai met ārā, ja par dārgu kapitālo vai modernizāciju un ņem atkal tādus pašus un tā līdz nauda ZS bruņu tehnikai atrodas un varam atļauties modernu tehniku ar visām nepieciešamajām elektroniskajām ekstrām.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.