Viedie dienas graudi (tiks papildināts)

 

vara bungas: Tramps uzvarēja. Viedie ārpolitikas ģēniji atkopjas no šoka. Kur viņi visi bija agrāk? Kur ir mūsu ārpolitikas plāns “B”? Kur ir mūsu iekšējās  stabilitātes garants –  armija?

vērts izlasīt vēlreiz

[..]”Vienotība” valdes priekšsēdētājs Andris Piebalgs, komentējot ASV atbalstu Baltijas valstīm, ja pie varas nāktu Donalds Tramps, atzīst, ka, iespējams, Trampam būs pilnīgi cita drošības koncepcija: “Ja Trampa nostāja nemainīsies, es teiktu, ka mums ir drošības problēmas.”[..]

avots

 Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Kalniņš:

[..] Pirmkārt, pret Klintoni vērstā melnā kampaņa sākās jau pirms vairākiem gadiem un saistīta arī ar visu Klintonu ģimeni.Otrkārt, daļa Amerikas vīriešu joprojām nejūtas komfortabli, iedomājoties ASV prezidenta amatā sievieti. Lielākie Trampa atbalstītāji ir baltādainie vīrieši, bet arī starp minoritātēm ir ļaudis, kas nav gatavi ASV prezidenta krēslā redzēt sievieti. [..]

avots

bijušais ārlietu un aizsardzības ministrs Artis Pabriks: [..] gadījumā, ja īstenojas vien 50% no tā, ko viņš ir pateicis, pilnībā pietiks, lai pasaule tiktu apgriezta «kājām gaisā». [..]

avots

[..] Taujāts, vai Latvijai ir pamats satraukties par savu drošību, ja vēlēšanās uzvarēs Donalds Tramps, Rinkēvičs tieši neatbildēja, bet aicināja uz šo jautājumu paskatīties citādāk, proti, galveno satraukumu par drošību reģionā rada Krievija. Protams, priekšvēlēšanu kampaņā ir dzirdēti dažādi izteikumi, bet nevajadzētu ļauties panikai, kas varētu būt, ja uzvar viens vai otrs kandidāts, izteicās ministrs.[..]

avots

Vīķe-Freiberga atzina, ka Tramps kā kandidāts ir sarunājis gana daudz tāda, par ko mums ir pamats bažīties, piemēram, par NATO 5.panta iedarbināšanu kādas NATO valsts apdraudējuma gadījumā.

avots

Aboltiņa: [..] mums ir jārespektē ASV tautas izvēle. Lai arī piesardzīgi vērtējam Trampa priekšvēlēšanu izteikumus, tomēr paļaujamies uz to, ka ļoti daudzas augstas ASV amatpersonas apliecinājušas, ka ASV nemainīs savu ārpolitisko virzienu, viņa uzsvēra.[..]

avots

Vējonis: [..] “Turpināsim kopīgi strādāt, nodrošinot gan kolektīvo aizsardzību, gan cīņu pret terorismu, kā arī citiem mūsdienu drošības izaicinājumiem”[..]

avots

 Simpsoni par “Pēc Trampa”

 

Girkins gan apbēdināts:

[..] Трамп – это “почетная капитуляция” Путина и Ко. Клинтон – это борьба без вариантов сдачи – ее просто не примут.Путин, конечно же, ничуточки не сомневается в своем выборе. Он просто грезит “почетной сдачей”.
Я тоже выбрал. Мегеру на царство! Борьба – наш единственный шанс.[..]

avots

Donalds Tramps:

[..] At the same time, we will get along with all other nations willing to get along with us. We will be. We will have great relationships. We expect to have great, great relationships. No dream is too big, no challenge is too great. Nothing we want for our future is beyond our reach. America will no longer settle for anything less than the best. We must reclaim our country’s destiny and dream big and bold and daring. We have to do that. We’re going to dream of things for our country, and beautiful things and successful things once again. I want to tell the world community that while we will always put America’s interests first, we will deal fairly with everyone, with everyone.All people and all other nations. We will seek common ground, not hostility; partnership, not conflict. [..]

avots

Advertisements

47 responses to “Viedie dienas graudi (tiks papildināts)

 1. Klausos runu. Klišejas un apsveikums Klintonei runas sākumā vien daudz nozīmē, nu tā glorificēja viņu, kaut mēs tak atceramies kā viņš viņu nolika, un pat teica viņai vieta cietumā ! Domāju, ka tā arī ir ar visu pārējo ko viņš ir pateicis, neko viņš radikāli pēc manām domām neizmainīs.

  • Varbūt republikāņiem ir kāda poga ar kuru viņu var izslēgt, vai pieregulēt, bet viņš izskatās diezgan nekontrolējams un ar mesiāniskām tieksmēm. HVZ kas šim prātā, nauda diez vai viņu interesē. Mūsu politoloģijas guru daudz runā par RU “neprogonozējamību”, tagad arī US būs neprognozējama (nav tiekts, ka par sliktu mums).

 2. Tīmeklī uzgāju kādu komentāru kuŗā bija pausts, ka tagad, vēlēšanās zaudējušie spēki, droši vien Amerikas ielās izmetīšot “melnos brāļus” . Tika prognozēta tāda kā iekšēja revolūcijiņa vai nemieri. Izklausās diezgan ticami. Vēl nemieros var iesaistīt citas dažādās minoritātes, un “big other” gatavs.
  Komentētājs ir brīvdomātājs, un nav saistīts ar polītisko eliti vai valsts administrāciju, tādēļ atļaujas pateikt ko domā…

 3. Plāns B būs visiem aizsardzības budžetu palielināt līdz 2,5% ar vakardienas datumu 😉

  • …vai braukt ar Rīgas atslēgu uz Maskavu (šķiet pirmie jau paspēja iečekoties).

   • iemaksas Maskavas budžetā militārajām vajadzībām tāpat nebūs zemākas par 2,5%. tad kāpēc steigties ? 😉

    • arī zemessargs

     Nav runa par cipariem, bet par principu. Mūsu pie varas esošo vairākums noraida cīņu kā variantu principā.

    • Tur 5% un obligāti,visi parejie var savilkt jostas,jo valsts drošība number 1:)
     Kā tur teica slavens politikis Ru,nav naudas maizei,perciet bulciņas:)))

     • arī zemessargs

      Piekrītu!

     • tā teica Marija Antuanete sen sen atpakaļ https://en.wikipedia.org/wiki/Let_them_eat_cake

      • Jā,bet šo frāzi mūsdienās veiksmīgi atdzīvināja Ru politikis viens slavens:))Pat pa Ru tv radīja:)
       Farncija viss beidzās ar revolūciju,ar ko beigsies Ru?:))

      • Šī frāze ir raksturojums situācijai, kad vadošās augšas nesaprot, kas notiek apakšā, kādas ir reālās problēmas, vispārināti – ne obligāti jābūt runai par mantiskām lietām. Un tieši šis ir iemesls Trampa uzvarai, Brexitam un tamlīdzīgām lietām.

       • Tieši,tā tikai Ru tautu nav obligāti jābaro ar fizisku ēdienu,tur tauta velkas ap nācijas izredzēto lomu ,rietumu velmi okupēt un aplaupīt un tādā garā-līdzarto pacietīs daudz un pat nedomās,kartupelis ar sāli arī ir ēdiens,itseviški ja visu dzīvi esi dzīvojis puslīdz vienādos apstakļos un salīdzinat ar jebkoo nav (bet tv ekrāns projecē rietumu labklajibū ar “gejiem” bonusā un tt),un bagātie buržuji izraisa antipātijas,jo 100% zog un tt,
        Bet vara vārdos rāda pasaules varenību,armija stipra,visi baidās,un vara sargā un lolo…no Tv ekrāniem:)
        Tāpēc Ru gadijumā šis teiciens ir jauztver nevis abstrakti,kā pieņemts tā vesturiskajā ,skaidrojušajā kontekstā,bet burtiskā-vara var atļauties nirgāties,bet cilvekiem būs tik un tā tas kā “božaja rasa”.
        Kamēr propganda vieno nāciju un tur to tuvu varai grožos,domāt par vienkāršā cilvēka fiziskajam velmēm un dzīves kvalitāti,ir otrskirīga nepieciešamība varai:)
        Ja mūs kāds tā vienotu lozungā par Lv un pret Ru,kā tur tauta ap varu un pret rietumiem,ārsti i skolotāji pat neipīkstētos un tt :))

        Putinam vajadzēja tikai refresh uztaisīt un update brainwasham,psrs jau gadu desmitiem bija skalojis prātu un vēsturiski iepotētais naids un nepatika pret rietumiem jau vnk snauda…pat mūsu cilvēkos,mēdz uzpeldēt telnuskas raušana par psrs armiju un Usa noniecināšana ( kā piemērs vnk) -vnk tā iepotēts-bija piemirsts dzīvē,bet pie pareizas info piesprices viss lien arā-un atjaunojas+plus veiskmīgi indē jauno pāudzi un tt..
        Paskatiet cik daudzi ,atvēra acis 1991 gadā un cik veiksmīgi atkal ļaujas tik mānīti ar propogandu …vidējā masa ne psrs laikos bija augstā līmenī,ne tagad ir,domajams nekad arī nebūs,un to nevar panākt nekāda izglītības sistēma,tā ir cilvēku dabas ( ne prāta spēju) īpatnība,ar kuru slimojam katrs.
        Nekādu pārsteigumu no Ru nebija,jau ap 2003 gadu Ru bija uz šī kursa un gatavoja augsni,gan savā iekšienē (ļoti daudz) ,gan infrastruktūru arpusē-nedomaāju ka viss kas notika,bija kādam pārsteigums no tiem kam to bija jāpamana-tātad vai nu pieļāva,vai kautkādi conter pasākumi nenostrādāja ,teiksim “Balotnā” vai taml…

        • PSRS laikos ( neviens tagad neticēs) lumpeniem dzinulis “prom no USSR” bija vai būs vārītā desa (iedeva ar uzviju), cik maksās šņabis (lai atšūtos iedeva reāli cost effective Royal) un vai būs banāni un cigaretes camel-īstās (personīgi man 20 g.v. tas bija pietiekami svarīgs moments). Tagad daudzi šīs zemiskās tieksmēs pasniedz kā “sapni par brīvību”, kas arī noteikti bija, bet ne 100% gadījumu. Sorry, ja kādu aizvainoju.

   • arī zemessargs

    Domāju šobrīd liela daļa pelēko kardinālu jau steigšus rezervē biļetes uz Maskavu. Tur sacentīsies sulainības veiklībā, jo katram tas par kirhenšteinu gribās, bet konkurence liela.

 4. Brīnums, ka jēdzīgākais un nosvērtākais komentārs irno Rinkeviča. Pārējie kaut kādi histēriķi un panikas cēlāji.

  Un nesaprotu, kā var sašokēties par kāda kandidāta uzvaru, ja uzvar situācijā, kad izredzes ir aptuveni 50/50?

  • Tak viss LV (ār)politikā ir balstīs uz to ka “gan jau kaut kā izlīdīsim”. Būtu nopietnāka un tālredzīgāka prognozēšana/plānošana tagad nebūtu šoka un būtu drošības mājasdarbi izpildīti (kā vienam otram mūsu kaimiņam).

   • Bet sašokējušies jau ir ne tikai mūsējie. Arī Eiropā un ASV daudzi ir sašokējušies – gan politiķi, gan politiskie apskatnieki. Viņiem tiešām ar galvu viss ir kārtībā, vai viņi visi ir dzīvojuši kaut kādos rozā mākonīšos?!

    • arī zemessargs

     “Tas ir tik briesmīgi, ka mēs negribam par to pat domāt, kur nu vēl runāt. Kas kaut pat plānot sācis – radikālis un tautas musinātājs.”
     Man šķiet visi prātīgi cilvēki jau tādu domu apsvēra. Kas šoka ir vai nu muļķis, vai nu tēlo.

   • arī zemessargs

    “gan jau kaut kā izlīdīsim”
    +
    Īpaši ilgtermiņa jautājumos, ko vēlētāju masa nejūt un sponsorus neinteresē.

   • “Būtu nopietnāka un tālredzīgāka prognozēšana/plānošana”
    Ja tāda būtu.. tas idiotisms, ko visi sauc par “šoku” nebūtu. Kur katras sevi cienošas valsts (un tās pārvaldes) dienestu/iestāžu attiecīgās nodaļas ar analītiķiem, kas iesniedz politiķiem savu redzējumu un iespējamos situācijas attīstības variantus – analizē, kam pielaidi iedod un, ko dara vietējie marģināļi?
    Itkā nezināja, kādi ir kandidāti un, kas varētu notikt vienā vai otrā gadījumā un ko attiecīgi darīt, kam gatavoties. Nebiju pārsteigts par rezultātu, kaut arī zināju, ka Klintonei bija kaut kāds (un ir) balsotāju pārsvars, bet tas nenozīmēja, ka nav jāgatavojas citam, ne visai patīkamajam (vai tā būs?) variantam.

    Piekrītu kolēģiem par to, ka šoks ir vai nu tēlošana, vai nu tupuma izpausme. +100

    P.S. EE valdība nogāzta. Ir varianti, ka jaunajā koalīcijā varētu tikt centristi (analogs SC) ar savu premjeru.

 5. Bet šobrīd mani vairāk interesē nevis histēriskā Klintones piekritēju reakcija, bet gan tuvākā laika Krievijas reakcija un paziņojumi.

  Tad mēs redzēsim vai tiešām viņi būs tik priecīgi par Trampa uzvaru un Klintones zāģi kā izlikās pirms vēlēšanām, vai arī izlīdīs ārā āža kāja, kas norādīs uz iepriekšējiem meliem un patieso Krievijas vēlmi redzēt Klintoni prezidenta krēslā. Jo kā regulēt Klintoni un citus demokrātus un kā panākt savu, krievi zina, bet Tramps viņiem ir tāds pats melnais zirdziņš kā pārējiem.

  Joprojām uzskatu, ka krievu spēle pret Klintoni bija tikai, lai panāktu vienošanos un ietekmi uz viņu uzvaras gadījumā, bet Trampa atbalsts, lai būtu vieglāk ar viņu tikt galā viņa uzvaras gadījumā.

  Domāju, ka krievi no Trampa nav mazāk noraustījušies kā Klintones atbalstītāji.

 6. Ko varētu nozīmēt Stoltenberga teiktais par paaugstinātu kaujas gatavību NATO? sk. TVNET 7.11. -15.40plkst

  • kārtējo virsraksta neatbilstību saturam. Viņi plāno samazināt gatavības sasniegšanu no 6 mēn. līdz diviem, kas mūsu gadījumā ir interesanti un apsveicami, bet ne vairāk.

 7. Īsumā,Putins ļoti glaimojoši ir apsveicis Trumpu ar uzvaru,Ru medijos vējo viedoklis,par attiecību normalizēšanos ,sava veida atkusni,Ru uztver pozitīvi šo ziņu,ja vien tā nav diplomatiskās etiķetes laipnība pret jaunievēlēto Prezi,tad iespējams tiek liktas cerības un lielas.
  Trumps in Usa,tomēr paķlaujas senātam un kongresam,Prezidents ir liela vara,bet daļa no sistēmas un parējie mehanismi šo sistēmu līdzsvaro,atceramies kā Obamai gāja ar reformu valsts iekšienē bīdīšanu…
  Es šõ ziņu nevaru uztvert pozitīvi,jo Trump ir “melnais zirdzinš” pagaidām,un sarunātais līdz šīm to tikai pastiprina.Tuvākais laiks rādīs,un pasaulei būs macība,cerams ka ar iespēju mācīties un attīstieties bez radikalām un globālām pārmaiņām,ieskaitot mūs.
  Cerams ka beidzot sāksim būvēt armiju,saprotot,ka ne viss kas solīts,krīt makā un ir kā bankā:)
  Izrakt un sagatavot “bunkuru” nenāks par ļaunu nevienam,iespēja ka kādreiz noderēs saglabāsies mūžigi:)
  Plus runājot par Putina iespēju logu,līdz Canadien un mums izškirošajiem )pec vecā scenarija) dažiem mēnešiem (tuvākajiem),tad te atkal ir 2 varianti,vainu pārmaiņu,iespējamas sākotnējas nestabilitates laika izmantošana un bliešana kamēr tā,vai arī (atkarībā kā un ko kremļa dienesti izreikinājuši par Trampa personību,kādi sakaru un potenciāla kanāli ) mēs esam ieguvuši laiku un Ru gaidīs,ko nesīs Tramps,bet Tramps vēl var ilgi muļāties un logs aizvērsies priekš Ru vismaz šī brīža iespējās.

  Neaizmirstam pašavaldību vēlēšanas ,un daudzi citi notikumi mums pašiem te vēl priekšā,arodbiedrību ņemšanās un viss cits…augsne un duļkaini ūdeņi kur zvejot ir,vajag tik līdakas un zvejniekus:)

  Pagaidām,atliek rīkoties pēc plāna B un gaidīt,vai varēsim atgriesties atpakaļ pie plāna A.:)

  • Ierakumu_žurka

   Ja attiecības starp USA un RU normalizēsies, tās galīgi nebūtu labas ziņas mums, vismaz ne obligāti.
   Jo gadījumā, ja US un RU kaut ko sadīlos un sankcijas tiks atceltas, tad RU būs šajā raundā apspēlējuši Rietumus vienos vārtos.
   Krima opkupēta, Konflikts A-Ukrainā iesaldēts un Ukraina pamesta viena pa vidu starp ES un RU bez iespējām iekļūt ES un NATO pārredzamā nākotnē, bet kas varētu būt viskaitīgāk mums – Putins būs guvis vēl vienu apstiprinājumu rietumu vājumam un ka kaut ko jau varēs sarunāt post-factum.
   Laiks rakt bunkurus un mīnēt austrumu robežu.

 8. I want to tell the world community that while we will always put America’s interests first, we will deal fairly with everyone, with everyone.All people and all other nations. We will seek common ground, not hostility; partnership, not conflict
  Jautājums,Usa intreses īstermiņa un globālā parmaiņu sakarā,vai Usa intreses strategiskā līmenī:))Putinam šitas toch izklausās pēc ideāla varianta:)
  Mums ir ko likt pretī?Kā mēs varam sevi notirgot vertīgi?Artikas sadales sakarā?Kā vēl?
  Ja neskaita Citadeli,ekonomiski Usa intrese mūsos,teiksim tā ir “nekāda”,vienmēr vairumā tikai geopolitiski un stratēgiski,lai saglabātu savu varu pasaulē un iegrožotu oponentus:)
  Kads ir Jūsu viedoklis.
  Runas par LV kopienu Usa un tt,nav nopietnas,mūsu lobijs teiksim tā tur ir zem katras kritikas:)
  Ja Usa domās arī turpmāk stratēgiski,tad notirgot Baltiju tā nevar atļauties,tas var izsaukt ļoti nelabas reakcijas Usa šodienā un nākotnē visā pasaulē (tad Make America great again-būs tik valsts iekšienē),savukart ņemot vērā ka Usa un Ru ir milzīgas propogandas un vestures veidošanas iespējas-šo dīlu var pasniegt arī skaitā un labā gaismā…visai pasaulei,minimalizējot publiskos masu efektus/defektus.
  Ja Ru izdotos mūs itirgot,tā būtu milzīga Ru uzvara šaj regionā un mēs būtu nolemti,ko labot varētu tikai ar milzīgu cīņas sparu un tautas pašaizliedzību + gudram galvām kas to visu mācētu konvertēt stratēgiskā līmenī efektos mums:)
  Vai arī mēs pārvērstos par tautu,ko pazīst nākošās paudzes no vestures grāmatam,jo pat pie vislabakā scenarija,mūs parkrievos bez variantiem-tas ir tikai laika jautajums,jau tagad esam uz šī ceļa…

 9. Gribētos saprast, kāds jūsu komentāra kontekstā ir tagad plāns B, un kāds ir līdzšinējais A, pie kura būtu jāatgriežas? Ko jūs ar tiem plāniem domājāt?

  Manuprāt, līdzšinējais plāns ir visu laiku izskatījies kā paļaušanās uz 5. pantu un pašiem nekā nedarīšana. Nedomāju, ka pie tāda plāna būtu jel kad jāatgriežas. Savukārt kā B redzu straujāku nonākšanu līdz 2% no IKP aizsardzībai, turklāt vairāk orientējoties uz tehniku un ekipējumu, nevis būvniecību. Tā kā spiestā kārtā sakarā ar Trampa ievēlēšanu nonākšana pie B plāna nemaz nav slikts rezultāts 🙂

  • Plāns B (kura visdrīzāk nav) rīcība atbilstoši situacijai un glābšana vai plūšana pa straumei,plāns a…darbības simulācija kā līdz šim un 5 cipara pielūgšana:)

  • arī zemessargs

   Manuprāt ir lietas, kuras vajadzēja darīt neatkarīgi no Trampa vai Hilarijas. Tāpēc man nav tādu A un B plānu.

 10. VB VarĒtu ņoņemt to video(tikai manas domas) ,kur sazvērnieki atkal veido super stāstu-filmētais video ir no 2015 gada,bet Simsonos šis iznāca jau pēc tam kad notikums bija noticis,nevis 2000 gadā vai tamlīdzīgi,kā iluminatu kerāji:)
  Respektīvi Trampa video bija atrāk,kā Simsonos tas tika animēts un parādīts publikai:)Vnk triks,ko klasiski izmanto Simsonu veidotāji sava ironijā:))
  Reali maldinoš,vienīgais ko pierada,ka Simsonu zīmētaji labi zīmē un spēj ar ironiju attēlot dzīvi:)Vai tas deva plusu Trampam-viss dot gan plusus,gan mīnusus:))
  Tas ta sīkums,bet lai mazak cilvēki maldinātos visās sazvērnieku biznesa lamatās:))Un galvas būtu tīrākas,ar pretējo lai nodarbojas Ren Tv :))

   • Labi,tad ielikšu skaidrojušu linku,lai efektu,līdzsvaro efekta defekts:)

   • Kopsumā jau domāju standarta pilsonim,sapratne par programēšanu un tās ietekmi un manipulatīvajam spējām ir minimālas,skaidrpjoša nozīmē,ar mērķi likt aizdomaties pozitīvi,taču-pret mums tas ir Hibrid warfare sastāvdaļa:)Jo viss tas neveicina lojalas jūtas pret rietumiem:))
    Un tamdēļ to kultivē mūsu tuvakie kaimiņi,plus vēl visi citi blakus efekti-cik gaišu galvu noslīkst masonu keršanas purvos:))Bet varētu gāst kalnus:))

 11. Pēc šīs Trampa runas frāzes ” we will get along with all other nations willing to get along with us” īsti nesanāks sadzīvošana ar krieviem, jo diez vai krievi spēs mierīgi sadzīvot un kopīgi rīkoties ar amerikāņiem, ja amerikāņi gribēs, lai ievēro amerikāņu intereses.

  • Pagaidām skaidrs ir viens,vismaz Usa armija augs un klūs lielaka un stiprāka,to Trumps uzsvēra ka must need,vairāk kā demokrāti:)
   Gan tehniski,gan cilvekresursos,skatļi kopsumā nav lieli,bet Marines vien gandrīz par līdz 50000 vairāk jau ir ieverojams pieaugums.

  • Pēc manām domām šobrīd viss LV t.s. “esatblishment” kāri seko pirmajiem Trampa soļiem/tekstiem RU sakarā, lai fiksi pielāgotu savu pozīciju. Ar to ir izskaidrojams lakonisms šā rīta komentāros.

   • Protms, ka gaida un vērtē, lai pēc tam ar mazākajiem iespējamajiem resursiem un pareizākajām frāzēm piemērotos situācijai 🙂

    • Ok,un ko Jūs( ar Jūs domāju ne kādu konkrēti,bet mūs kopumā) ieteiktu darīt Lv varai?

     Ja mājas darbi nav izdarīti,bet sava mugurkaula nav vai stingras nostājas,tad ka lai rīkojas citādi,kā vien nogaidot>?:))

     Diplomātija prasa talantu un patstavību,velmes un iespējas savienot ar nepieciešamību un iespēju logu to realizācijai …diplomātija prasa ilgtermina stratēgiju un virzību uz to,bet paliekot pietiekoši elastīgai lai reagētu un pielāgotos situācijai:)
     Saprotams ka mēs balstoties tikai uz vienu virzības scenāriju,šobrīd esam šokā savā diplomātijas līmenī…un kāri sekojam…ko tad darīt,ko teikt,kur braukt ,kam rokas spiest un t.t …(diplomatiskā,varas līmenī)..vēl jau ir tikai šoks,un saprast īsti nevar, (cerības ka būs ok ir) vai esam di…ā:)

     Pat augsta ranga rietumi politiki,atklāti saka ka ir šokā,tā pati GER aizsardzības ministre,arī Olands teica ka pienācis nestabilitātes un neskaidrību laiks.Mūsējie loģiski ka attiet no šoka (šoreiz nepaveicās,jaiesvīst vieglā stresā) ,adaptīvākie jau piestrāda pie alternatīvajiem scenārijiem ar “alternatīvajiem” partneriem:))

     Tuvākajās dienas ,būs skaidrības vairāk,vel 2 men Obama būs prezis,mieru:))

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s