Tik tālu

avots

vara bungas: Tagad sāksies interesantākais posms, jo gadījumā, ja šaurumā turpnāsies kaujas aviācijas lidojumi no “Admiral Kuznetsov” klāja tas būs ļoti agresīvs žests UK, DE un FR virzienā.

Ja kāds lieto   marinetraffic.com RU avionesēja kuģu grupas progresam var sekot pēc  pavadošā tankkuģa “Sergej OSIPOV”  tarnspondera datiem.

vēl

UPD1 NATO has been developing plans to monitor the progress of Admiral Kuznetsov and its battlegroup as they transit through the North Atlantic and into the Mediterranean. Many of the alliance’s naval and air assets participating in Exercise ‘Joint Warrior’ off the west coast of Scotland are expected to be drawn upon for the surveillance operation, including Royal Canadian Air Force CP-140 Aurora and US Navy Boeing P-8A Poseidon maritime patrol aircraft temporarily deployed to RAF Lossiemouth in Scotland.

avots

 dīzelis dūmo

Advertisements

47 responses to “Tik tālu

 1. arī zemessargs

  Объединенном штабе Литвы заявили, что рассматривают вопрос о приобретении, или размещении на своей территории ЗРК Patriot https://inforesist.org/na-smeh-iskanderov-otozvalis-patriotyi/

 2. re kādas runas klīst…
  Министр обороны Польши утверждает, что Египет продал России два Mistral за один доллар

  Подробнее: http://www.newsru.com/world/21oct2016/poland.html

 3. kāds twitterī pasaulē nogāzis gar zemi. Es trīs reizes neminēšu no kurienes tas droši vien nāk.

 4. Labdien, labvakar, labrīt. Man kā LV patriotam ir tāds viens stulbs jautājums, ja mēs varam kaut kādam alkonautam saziedot 50k € akanas transplantācijai, kas kaut kāda hu*a pēc savas aknas nodzēra ar nekvalatīvu alkoholu, tad kapēc mēs nevaram uz Ziemassvētkiem uztaisīt akciju, ziedo Latvijai ( Austrumu robežai) – pāris gabalus https://en.wikipedia.org/wiki/Iron_Dome, es būtu kaut ar mieru uz reiz ziedot 500€. Uzaicinam uz akciju populārākos dziedātājus, aktierus, vip personas, taisam augašā akciju, pa reģionālajiem tv, reģionālajiem radio Drošība sākas šeit, pie EE, LV, LT robežas!!!

 5. Maz tas ir iespējams? Sākšu lēnām bīdīt akciju.

 6. Ir tāds precedents bijis, ka tauta ( civiliedzīvotāji) ziedo savus līdzekļus valsts glābšanai?

  • 2.PK laikā PSRS tā bija izplatīta prakse. Cik nu tur PR, bet formāli konkrētas fiziskās personas deva naudu tankiem un lidmašīnām. Viens piemērs.
   2004.gadā pats biju liecinieks, ka GE likumīgie zagļi sametās un apmaksāja Su-24 modernizāciju ko uzdāvināja valstij, valsts ar pateicību pieņēma.

  • arī zemessargs

   Skat. Latviju 1918.-1920. gadu. Zelta fonda dibinātāja un iniciatore, rakstniece Īvande Kaija, avīzes ”Latvijas Sargs” 1919. gada 5. novembra numurā, uzsaukumā ”Latvju sievietes!” raksta:”Atdodiet valstij savu zeltu un dārgakmeņus, un sudrablietas, kuras kaunīgi slēpjat no atklātības. Atdodiet visu bez atlikuma! Ja Latvija pastāvēs, tad tā jums, kā līdztiesīgiem pilsoņiem, atdos visu atpakaļ ar uzviju savās saulainās dienās; ja tā nepastāvēs – tad tā izputēs, un tad jūs, kā citu tautu verdzenes, varēsat klāt savas galvas ar pelniem un slīgt klusās vaimanās. Un priekš kam tad jums vairs zelts, priekš kam senā godība. Dodat bez apdomas visu savu zeltu, lai Latvija var būt lepna uz savu sieviešu zelta fondu,”.
   http://www.naudaslietas.lv/2012/07/ka-latvija-ieviesa-zelta-standartu-un-ka-tas-beidza-pastavet/

 7. Ok par PSRS ir ” ticami” stāsti ( tik pat labi varētu pasniegt, ka Toļiks – izdomāts vārds, no D-pils, kurš uztraucas par savas ģimenes turpāko likteni lūdz ziedot naudu D-pils aizsardzībai, jo – vecais, vecāmamma, u.t.t, vai kaut kas pie robežas nežēlīgā kaujā krita pret tautas ienaidniekiem) , bet, ja pavisam nopietni runājam, kādas sekas var būt, ja es kā privātpersona sāktu vākt līdzekļus savas valsts aizsardzībai? DP laikam jau šo forumu sāk lasīt? Domāju, ka akcijā varētu swedus norwēgus un finus arī iesaistīt?

  • Nah tu šajā stadijā nevienam no DP neesi vajadzīgs 🙂 Valdība šādu inciatīvu ignorēs kamērt tev kkas nesāks izdoties. Tad kritizēs, mēģinās kompromitēt, tad slavēs un apbalvos. Nesaskaņotas iniciatīvas “no apakšas”pie mums nemīl un vismaz sākumā neatbalsta.Jaatzīst, ka tās nekur nemīl.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s