Tādi brāļi

Ukrainā piektdien ar medaļām «Brālis par brāli» tika apbalvoti ārvalstu brīvprātīgie, kas kopā ar ukraiņiem cīnās pret Krievijas apbruņotajām teroristu bandām Ukrainas austrumos, vēsta Polijas Radio.

vara bungas:

Apsveicam varoņus!

*Pie rezes atgādinu, ka LV valstspiederīgais   par dalību ATO Donbasā ukraiņu paramilitāro vienību  sastāvā vai UA BS regulāro vienību sastāvā  bez MK atļaujas, var saņemt LV līdz 10 gadiem cietumsoda (KL 77.prim pants).

zyalt

palīdzēt Ukrainas karavīriem var šeit

Advertisements

18 responses to “Tādi brāļi

 1. No kā LV valdība baidās tik ļoti, ka ir tāds likums par ” Prettiesiska piedalīšanās bruņotā konfliktā”?

  Tik pat labi lai vispirms nodefinē, kas ir “bruņots konflikts”. Piemēram varu iesaistīties kaut kādā ārvalstu futbola kluba fanu klubā un klopēt ar rungām citu klubu ultras. Par to vien 10 gadi cietumā Latvijā?

  • Peticīgi protams, bet labi ka tā. Man patika risinājums ar dzīvojamo moduli uz kravinieka šasijas – laba un lēta štāba mašīna, turklāt moduli vajadzības gadījumā var atvienot un nolikt uz ķīeģeļiem.

 2. Domāju, ka tiem 77. pantiem ir jābūt, ar korekciju, ka soda par piedalīšanos tikai tajā pusē, kas ir nedraugi LV. Respektīvi, ja LV ir nodefinējusi, ka atbalsta UA nedalāmību un esošo valdību, tātad uz tiem, kas atbalsta UA, 77. pantam nebūtu jāattiecas, bet pārējie – LV ienaidnieki,kas jāsoda. Tur nepieciešami precizējumi formulējumos.

  • Manas domas. LV valstspiederīgā dalību konkrētās vienībās, piemēram UA NG, jāpadara leģitīmu ar pieteikšanos/deklarēšanu (nevis atļaujas izprasīšanu). Valdībai jāslēdz vienošanos ar UA. Citādi tagad ar vienu krāsu tiek smērēti visi – gan tie kuri piedalās agresora, gan UA tautas pusē. Pie pašreizējiem nosacījumiem ģen. Radziņš tupētu aiz restēm LV.

   • arī zemessargs

    Piekrītu. Vēl jo vairāk, manuprāt Latvijas teritorijā oficiāli jāatļauj formēt brīvprātīgo vienības Ukrainai.

    • Latvijai būtu jāsūta štābeļiem vien uz turieni ij sākot ar grupņikiem un beidzot ar graubēm mācīties un mācīt, iegūt pieredzi un arī, godīgi sakot, pa kādai rotai vispār vienību misijā, nezinu, kādā tur juridiski mēs varētu tikt, bet nu, to pulveri un utainos apostīt ta vajag, jo tuvāk frontei, jo labāk.

   • Jāpiekrīt VB. Man gan radušās interesantas domas- ja piem. pēc 77.panta pilsoni var sodīt neskatoties uz to, kurā pusē viņš karo. Savukārt US pilsoņi, kuri karo Sīrijā kurdu pusē vai UA brīvprātīgo bataljonos, izpelnās ne gluži atzinībi, bet zināmu pateicības devu no konservatīvāk noskaņotajiem US pilsoņiem. Ko darīt cilvēkam, kurš ir US/Latvijas dubultpilsonis?

 3. ukraiņi vienu dienu par vēlu, vai iekšējā tīrīšana ? Vismaz pēc manām domām PR seja, varētu pat teikt līderis(Motorola) ? Novākts. Pēc manām domām izskatās pēc krievijas,,,,,http://www.unian.net/war/1574262-v-dnr-podtverdili-unichtojenie-motorolyi-v-donetske.html

 4. BREAKING: Head of #DPR Zakharchenko on the murder of Motorola: “Poroshenko declared war on us, now just wait!”

  Iemesls atrasts priekš lielāka konfrontācijas ?

  • nez kas tev par avotu bet ria novosti citē šādi

   Я так понимаю, Петр Порошенко нарушил перемирие и объявил нам войну, — сказал Захарченко журналистам.

   nav gluži now just wait

 5. RU jau ilgāku laiku maina agregātstāvokli odiozajiem vadoņiem. Vairāk ož pēc a) bija nogrēkojies b) procesi iet donbasa uzmešanas virzienā. (abas versijas kopā arī der) Ja vajag ģenerēt jaunu konfliktu, ir skaļāki veidi, kā UA vainot visos nāves grēkos.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s