Kolambija Pikčerz nepiedāvā

US notiek vētraina diskusija par karavīru dalību (formā) 22 pushups challenge klipu filmēšanā. Vadība saka “drīzāk nē”:

[..] Air Force is now warning airmen that while they are allowed to take part in such challenges, doing so while in uniform or on duty, even if their intentions are good, could violate the Defense Department’s policies against endorsements and fundraising. The release emphasized that  fundraising can’t be done during duty hours, although lunch hours are OK, or while in uniform or in the workplace. [..]

avots

līdzīgi procesi notiek arī RU

Manuprāt parsība ir loģiska, jo visiem čelendžiem nevar  izsekot, kurš zina kāds būs nākamais… Tādēļ gribētos, lai arī ZS un PD tiktu novilktas skaidras robežas, ko var un ko nevar filmēt kamēr esi formā un dienestā.

Piemēram, kurš video šķiet vairāk OK?

Klips nr.1

 

Klips nr.2

 

 

Advertisements

83 responses to “Kolambija Pikčerz nepiedāvā

 1. Vai šis raksts tapis sadarbībā ar Mošķi? 🙂

 2. Tas zemiķu video tāds pliekans un panaivs, kā no gatera dabūts 😀 !

  • Baidos, ka drīz redzēsim naidnieku pārmontētu klipu ar pavisam citu mūziku, tekstu un mesidžu.

   • Lai ar nedaudz neticami izklausās, Mošķis šoreiz piekrīt vb un hmm. Klips izskatās pajolīgi un gan jau drīz to redzēsim kādā RUS masu mēdijā ar attiecīgiem komentāriem. Mums tomēr jāliek uzsvars uz orķestriem un parādēm. Tas mums sanāk!!!

 3. Agris Purviņš

  Otrajā klipā dikti grieza ausīs dalījums Jūs un Mēs. Tas tā noteikti nestrādās!!!

 4. varēja gan uzlikt balsošanas tabuliņu!..

  • Es tak saprotu, ka ZS čaļi labu gribēdami, bet PD tomēr piesardzīgāki un uzsvars uz saturu nevis formu (tiešā un pārnestā nozīmē).

   • patriotisku jūtu vadīts, balsotu par ZS čaļiem! 😀

    • Tu tur saskatīji patriotismu?

     • tas ir man tuvākais ZS bataljons 😉

      • un? Ja čaļi ir nolohojušies tad ir. Nav vienalga, kādas ir viņu ģeogrāfiskās koordinātes?

       • Par nolohošanos ir Tavs subjektīvais viedoklis un nekas vairāk! Tu esi kkāds mākslinieciskais eksperts, lai citiem būtu tajā jāieklausās?

        • Uzdod sev jautājumu, redzot šo video:

         Šitiem vajag finansējumu dot? Vai vispār ieročus?

        • 🙂 lai atšķirtu sū** no debesmannas nav jābūt kulinārijas expertam 🙂 VB PAR mākslu, īpaši par non-komformismu mākslā, bet no mākslas apspriežāmajā klipā ir tikai mūzika, kura ir pilnīgā bezsakarā ar sizētu, lai gan citreiz bezsakaram var būt mākslinieciskā vērtība. Bet ja nerunājam par mākslas mērķi un jēgu, šim produktam var būt blaknes, ja kāds to izmantos ne tā kā autori iecerēja.

         • Nevajag slimot ar mazvērtības kompleksiem! Ne jau šis vai kāda parodētais klips būs iemesls man stāties vai nestāties Zs, vēl jo vairāk, ka tajā nav nekā zaimojoša Latvijas valstij un karavīriem. Ja pašiem tas patīk, tad tas tikai uzlabo vidi šajā vienībā.

          • Ierakstā ir norāde uz US AF diskusijām pat par dalību čelendžos ja formā, darba vietā un darba laikā, tēma tiešām ļoti neviennozīmīga un prasa no dalībniekiem gaumes un mēra izjūtu.

        • Jautājumos par konkrētā sviesta ekspertīzi griezies šeit: http://www.lzp.gov.lv/eksperti/index.php
         Ceru tu saproti laukumu, kas ir eksperts un kas par tādu pašnosaucas portālos.

         Subjektīvais viedoklis ir arī tavs. Citēju: “gaumes lieta. bet viņiem bija dz-diena un dz-dienā drīkst gandrīz visu!😀
         nekā slikta tur nebija. piedevām, ja ikdienā viņi ir īsteni civilie. normāls klips sev un citiem par prieku- kas gribēs sapratīs! kas nesaprot, var neskatīties.”

         Ieteiktu čaļiem savā dzimšanas dienā sanākt paēst tortīti un visādi citādi pasvinēt. Izņēmums, ja batiņā dien konkrēti čiekuri, kas līdzīgus rullīšus cepj darba laikā (gan tehniski, gan saturiski) un saskaņojot ar augšām (nevis vai drīkst majora k-gs, bet kā tas iespaidos esošo vai plānoto ZS komunikāciju)
         = uzmauc nopietnu materiālu, kas strādā pareizā virzienā.

         Kopsavilkums. Čaļi uztaisīja nesaprotamu iekšēju sviestu, kas ir redzams publiski. Es nepārmetu viņiem par to, ko dara brīvajā laikā. Kaut četratā aplec kaķi. Bet rezultātā viņi ir diskreditējuši ZS. Ar vienu šādu rullīti var nošaut lielu ilgi darītu darbu. Tam visam pa virsu ir fakts, ka normāla ZS tēla veidošana nenotiek defaultā.

 5. lai zs uzceptu tādu klipu, viņi to saskaņoja līdz pašai bn augšai.

  • Neko labu tas par “augšu” neliecina. Maybe esmu oldschool, bet sireālas art house izdarības formā un ar ieročiem neatbalstu. Ja nu vienīgi Linčs vai Venders piekristu piedalīties.

   • iespējams, ar domu, ka hipsteriem patiks. gan jau bn vadība to saskaņoja vēl augstāk. vai pat tas bija visaugstāko augšu lūgums bn vadībai. ak laiki ak tikumi :-D.

   • gaumes lieta. bet viņiem bija dz-diena un dz-dienā drīkst gandrīz visu! 😀
    nekā slikta tur nebija. piedevām, ja ikdienā viņi ir īsteni civilie. normāls klips sev un citiem par prieku- kas gribēs sapratīs! kas nesaprot, var neskatīties.

    • +100

     esmu laikam ekstra oldskūl, bet man drīzāk nepatīk mūžīgās fotografēšanas – īpaši oficiālās kur nevari pagriezt fotogrāfam pakaļu un izvairīties no nevēlamas uzmanības.

    • Slikts bija – viņi izskatās pēc pajoļiem.

     Īpaši jestri, ņemot vērā, ka iekšēji ZS notiek liela cepšanās par tēmu – kā panākt lai mūs uztver nopietni. Šis pa rūpīgi lipināti ZS tēlu uzmauc ar kualdu.

  • Oriģinālais ZS klips YouTube ir unlisted.

   Attiecīgi- bijis domāts iekšējai lietošanai, bet kāds (apzināti vai nejauši) nopludinājis.

   Vai tas attaisno tāda marazma uzņemšanu? Nez.

   Pasakiet vēl ka tiem pajoļiem par šito DUI iedeva.

 6. ZS klips sviestains – gribēja labi, sanāca pā. Transleiteris, par zemessargiem. Sviests.
  Par PD video, piekrītu iepriekš paustajam. Ir ok.

 7. kopumā viss kā dzīvē. Klipi atšķiras tāpat, kā kaujasspējas. Vienīgi nespēju nolasīt nafig ZS tas bija vajadzigs un tas jau ir slikti. Tātad, nenolasot autoru ideju, rodas sajūta par kaudzīti jautriem čaļiem, kuriem nafig ir atļāvuši uzdancot ar ieročiem… nu, bļin ir, kas to pašu var izdarīt labi un, iespējams, patriotisku motīvu vārdā bez maksas.. Tāda sačakarēta sajūta.
  Back 2 the 90’s. Tiešām nevarēja batiņu jubilejā video formā sasveikt bez lauku baļļuka dančiem?

  Negribot ir sanācis, kaut kas šāds..

  UA redzējums, par video, kur zib un mudž kamuflāža… Varam gudri strīdēties par vēstījumu un līdzekļiem.. Pofig. Vienkārši atlaižamies krēslos un ievērtējam līmeni.

  Tātad ne jau formās vaina. Problēma ir galvā.

 8. Par to DP klipu var vēl paspriest, bet tas ZS klips īsi un konkrēti – visai ZS un zemīšiem lāča pakalpojums un tizlums.

 9. Šis tīri neslikts, no kā pamācīties 😀 https://www.youtube.com/watch?v=ky-zdHMNFNM

 10. Njà, izskatās, ka šeit VB visi ir skaudrie džeki!.. Bez atlaidēm! Bet kamēt paši neesat parādījuši neko labāku un pierādījuši pretējo, nevaru apgalvot, ka arī jūs neesat pajołi.

  • Loģika ir tava stiprā puse. Tomēr publiskie mākslas darbi pēc definīcijas ir vērtēšanas objekts.

   • Tāpēc jau vajag tabuliņu!- patīk vai nepatīk…
    P.s. esmu beidzis nosacīti mākslas skolu, tāpēc šie “pareizie” viedokļi bik kaitina. Pagaidām neko sliktu šis klips nav izdarījis un neko nav zaimojis.

    • Lai jau iet. Atiesim nost no sensitīvās ZS tēmas.
     Lūdzu savu nosacīti mākslas skolā formēto viedokli par šo.
     Tavuprāt ko labu vai sliktu priekš augsti cienītās tirdzniecības ķēdes ir nodarījuši šī klipa autori.

     mierinam sevi, ka pilnīgs errors var sanākt arī profiņiem.

     ZS klipa autori ir savējie čaļi.
     Klipiņam BIJA JĀPALIEK IEKŠĒJAI LIETOŠANAI.

     • Maximai ir normàls koliktīvu vienojošs klipiņš. Ja redz klienti tādu, tad tas norāda uz kolektīva vienotību un veicina šādai kompānijai uzticēšanos, kaut maximai principā nevar uzticēties. Privātajos uzņēmumos lielākoties tā dara, lai veicinātu piederību šim kolektīvam.

      • arī zemessargs

       Absolūti pretīgs klipiņš, jo es zinu kādos apstākļos strādā Maximas personāls (Maximu boikotēju jau sen).

     • “Klipiņam BIJA JĀPALIEK IEKŠĒJAI LIETOŠANAI.”

      laikam jau nodrāzta tēma, BET:

      1) cik naivam jābūt taisot šādu garadarbu cerēt, ka tas neaizies tautās?

      2) ja iekšējai lietošanai, tad jānoskaidro kurš kapēc un kādā veidā nopublicēja. citādi noplūst var ne tikai klips. no tā jaizdara secinājumi un jāpatrenējas šādas noplūdes nākotnē nepieļaut un, ja ir notikušas, tad ātri atklāt noplūdes avotu.

      ejam pēc popkorna un gaidam cut scenes:-D. nabaga batkoms.

      • nedomāju, ka tas klips bij domāts tikai iekšējai lietošanai. noskatījāmies un aizmirstam, jo nekā TĀDA tur nebija. traģikomisks cepiens par NEKO.
       p.s. lielākā sensācija varētu būt, ja kāds no medijiem ar pušplēstu vārdu pieminētu, ka vīri varabungās cepās par kkādu ZS ne visai kvalitatīvu un pārdomātu klipiņu! kaut par naudu PR kompānijas var uztaisīt kampaņu nofilmējot, ka AM ministrs nopirdās…

       • VB tieši ir vieta kur padiskutēt un novērtēt argumentus neburoties cauri delfistu komentāriem. Šīs diskusijas iesākums ir US armijas diskusija par dalību čelendžos, bet mūsējo var nosaukt “cik tālu var iet karavīru privātās iniciatīvas piedaloties izplatīšanai paredzēto videomateriālu uzņemšanā dienesta vietā, dienesta formā un ar dienesta ieroci”. Jau teicu, ka personīgi manu izpratni par karavīra pašcieņu tas viss aizskāra, vai tāds bija autoru mērķis nezinu, bet fakts.
        PS Savā laikā virssardznē varēja noklūt par pārāk vaļīgu siksnu, karavīrus drāza par smēķēšanu formā jebkur, kas nav smēķēšnas vieta, tagad viss aizgāja pārāk tālu no šāda totalitārisma.

  • pipar, savāc nervus. Kopējāis uz ko ejam ir lai ZS kļūst stipra, kaujasspējīga un ekipēta. Konkrētie čaļi iešāva kājā publicējot savu mazo ballīti. Iešāva kājā visiem. Tas ka tev patika vai man nepatīk ir pilnīgi nesvarīgi. Vari pateikt vai tev patīk ikvakara Ariel reklāma? Pasteigšos pa priekšu, “Ariel” ir pie dirsas tavs & mans individuālais viedoklis. Tam apakšā ir sausa matemātika, kas un kā ir jādara lai sasniegtu nospraustos mērķus. Kopējā komunikāciju stratēģijā ir dafiga sadaļas, tajā skaitā šādi tipa neformāli ballīšu yūtūbi. Bet finālā tas viss skaisti sakrīt kopā ieplānotā mozaīkā. Ņemot vērā, ka BNS komunikācija ir orķestra un oficiālo bilžu līmenī, kas protams ir traģiski, šīs pašdarbības efekts ir totālī negatīvs.

   • Lai dakteri domā par maniem nerviem, ne tev par tiem dała!
    Tikai gribu atgādināt rakstu ” par resno un tizlo”, kurš ir studentu bataljona mājas lapā un pārpublicēja tvnets. Slengs, lamas utt. Komentāri tvnetā pilnībā noraka Lv armiju… Bet zinu vismaz vienu cilvēku, kurš dēļ šī raksta stājas Zs. Tāpēc mūsu viedokłi ir diezgan subjektīvi un relatīvi, kamēr nav veikta socioloģiskā aptauja ne tikai VB lokā!

    • ok. Subjektīvi man šis raksts patika atšķirībā no bruņotā tautas deju ansambļa. Pievienotā vērtība rakstam = sevis pārvarēšana utt. Sadaļā par konkrētā raksta vērtību rekrutēšanā, tu atkal ierāvi zarā. Tavs piemērs par vienu cilvēku, kurš raksta iespaidā iestājās ZS izšķīst to simtu vidū, kuri pamatoti vai nepamatoti gvelza par tizleņiem armijā. Neviens negrib būt tizlenis. Lielās līnijās runājot raksts tādā formātā nedrīkstētu parādīties, ja runājam par ZS tēlu.
     Būtu ideāli, ja ZS komunikāciju stratēģijas pārņemtu nopietni čiekuri. Bet kalnu vīru kontekstā diez vai ir jēga šo tēmu attīstīt.

     • Tavs piemērs par vienu cilvēku, kurš raksta iespaidā iestājās ZS izšķīst to simtu vidū, kuri pamatoti vai nepamatoti gvelza par tizleņiem armijā. Neviens negrib būt tizlenis.
      =================
      Man liekas, ka raksts ir ok, ja ņem vērā kontekstu. Jo tas, ka izsakās cilvēki “no tautas”, patiesībā tiešām piešķir visam ticamību, kuras nebūtu, ja pieejamā būtu tikai oficiālā versija.

      T.i., es neredzu problēmu rakstā, bet tanī, ka ZS/NBS īsti labi nestrādā ar publiskajām attiecībām un nereaģē uz tādām parādībām publiskajā telpā kā šis raksts, vai raksti Čiekura blogā.

      Tas, ko StBn raksta sakarā vajadzētu paskaidrot kādam, kas nodarbojas ar ZS/NBS PR – ZS salīdzinājums ar padomju armiju ir nekorekts. Cik zinu, tad nebija tā, ka padomju armijā visi desoja 50 km dienā. Daudzi būvēja komandieru dāčas un vispār ne ar ko prātīgu nenodarbojās. Dabūja izšaut 2 patronas pa visiem armijas 2 gadiem. Desantnieki – jā, tiem bija smaga apmācība, ar ko salīdzinot ZS pamatapmācība ir viegla. Bet ZS jau arī nepretendē, ka ir desantnieku līmenī (lai nu arī cik stulbi tas nebūtu, mums ar viņiem varbūt būs jācīnās) – to vienkārši nevar sagaidīt no cilvēkiem, kas trenēties dabū no darba un bērniem brīvajā laikā. Korekts salīdzinājums būtu starp padomju desantniekiem un mūsu SUVu, vai vismaz mūsu PD.

    • Mošķis vismaz raksta lakoniskāk.

    • še vēl +100 :-D. par gaumi un bezgaumību nestrīdas un kas zin – varbūt tāda tagad ir vispārējās mērķauditorijas (dienēt varošo un gribošo) gaume :-D.

     • Ieteiktu noskatīties “Florence Foster Jenkins” vai vismaz paklausīties viņas ierakstus un tad teikt, ka par gaumi nestrīdās un šis “šedevrs” nevienam neko sliktu nevar nodarīt, tas Tev un vēl jo vairāk Piparam adresēts.

 11. arī zemessargs

  Vīri, no ko var cepties par sīkumiem 🙂

 12. Man kaut kā liekas, ka te visi mazliet par daudz par to klipu sacepušies. Ja tādi nāktu ikdienā laukā, tad tas radītu nenopietnības iespaidu. Bet tā – ja kāds pa reizei gadās, tas drīzāk mazliet iemet cilvēcību, un uz cilvēku “parasto” varbūt pat atstās pozitīvu iespaidu – skat, tur ar parasti cilvēki, nevis kaut kādi pārnopietnie alarmisti, vai kas tamlīdzīgs savākušies.

  Tiem, kas nopietni piedomā pie stāšanās Zemessardzē, vai tur jau ir, tas neliks pārdomāt nestāties vai pamest Zemessardzi, drīzāk varbūt radīs interesi vai domu pamēģināt kādam, kas no tā baidījies vai par to nav domājis.

 13. Visiem šī kategoriskā idiotisma aizstāvjiem – tiešām nepielec, ka ne jau par efektu uz rekrutēšanu te ir par ko cepties?

  Zemssardzei KĀ ĒST, KĀ SKĀBEKLI, KĀ BĻEĶ MĀTES PIENU vajag normālu ekipējumu – ja to ir mērķis kā pirmo mest pret ienaidnieku. Un šis mērķis acīmredzami paliek aizvien skaidrāk redzams.

  Šāds tev videodaunisms (c) pēc noskatīšanās pārvelk treknu strīpu šai domai – jo tie ir idioti-hobijisti, kas savelkas kopā un padancā, gan jau arī par to naudu saņem. Un tiem vēl finansējumu dot?! Vai speciālistu apmācības kopā ar PD?

  • arī zemessargs

   • Nu Tu salīdzināji amīšu milzīgo, labai apmācīto un ekipēto armiju un nacionālo gvardi ar mūsu mazskaitlīgo zemessardzi mazajā valstī…
    Viņi var atļauties pāris izgāšanās, arī tad, ja tās domātas iekšējai(starp dienesta biedriem) lietošanai, mēs esam pārāk mazi, lai to atļautos.

   • Abu Grabe aizmirsuši… un tu domā, ka šādiem paraugiem ir jāseko? Bāzē iesprostotos var saprast, tur no spermotoksikozes un enhade ne tadi priekšnesumi var tapt, bet mūsējiem nav šāda motīva. Vispār visa šī diskusija ir par izpratni kas ir militārā disciplīna, jūtami, ka ZS šī izpratne ir kā civilajiem. Uzvilkuši formu, bet kā bija civilie tā palika. Karavīrs tā ir valsts manta, katra tā kustība, ko tas ēd. dzer, pārvietojas, darbojas, atpūšās ir REGLAMENTĒTA, viss kas nav reglamentēts vai nu aizliegts vai tiek reglamentēts. Tādēļ ieraksta sākumā iestājos par to, lai šādas izpausmes formalizētu – piemēram viss var notikt saskaņā ar vienības komandiera OK. Vismmaz kāds filtrs.

    • Kaut kā tā, ja ko dari, esi piemērs.
     Es šito citreiz pamanu, kad runāju ar kādu formā, kas publiskā vietā izmet pa lamu vārdam, bļaģ, formā esi, turi muti!

    • Es šo klipu uztvēru kā šīs valsts patriotu mazu vałību savas vienības dz-dienas jubilejā, kurai viņi velta savu brīvo laiku. Mazliet jautrība pašiem, bet viss normas robežās. Ieteiktu šiem VB “skaudrajiem večiem” ielikt savu vienību pašu taisītos pilnvērtīgod klipus. Bet tā- skaisti dirst nav malku cirst!..

    • “Vispār visa šī diskusija ir par izpratni kas ir militārā disciplīna, jūtami, ka ZS šī izpratne ir kā civilajiem. Uzvilkuši formu, bet kā bija civilie tā palika.”

     1) ar disciplīnu šai gadījumā viss – ok – bez bn vadības svētības tāds pasākums netop. tad ir jautājums par PD izpratni par visu daiļo :-D.

     2) jā – ZS disciplīnu uzņemas brīvprātīgi. attiecīgi arī attieksme pret to ir kā pret nepieciešamu parādību, kuru tas to vai citu motīvu vadīts uzņēmies pats. + vairums tur nav 18 gadīgi OMD puikas – cilvēki tur nāk ar savu dzīves pieredzi un attieksmi.

     • papildus es gribētu zināt, cik no šī klipa kritizētājiem ir civilie, zemessargi vai profesionālā dienesta karavīri?

      • Ākstīšanās formā un ar ieroci pozitīvas emocijas var izraisīt tikai civilajos varbūt daļā kareivju bet ne instruktoros vai virsniekos, tas ir instinkts. Rēķini. Bet šādu soc.aptauju īpaši attiecībā uz PD es neatbalstu, katrs var pats izdarīt secinājumus vai apspriest ar kolēģiem.

    • Vispār visa šī diskusija ir par izpratni kas ir militārā disciplīna, jūtami, ka ZS šī izpratne ir kā civilajiem. Uzvilkuši formu, bet kā bija civilie tā palika. Karavīrs tā ir valsts manta, …
     =====================
     Godīgi sakot, man tas neliekas baigi svarīgi. Tāpat sabiedrība uz mums skatās kā uz jocīgiem cilvēkiem, kas staigā mūsu platuma grādos tuksneša apģērbā, un kam tas ir hobijs. Bet līdzās igauņiem mēs tāpat izskatāmies pēc lupatlašiem, kam gan ir labāks ekipējums (pats sev jau sliktu nepirksi). Jā, reglaments ir, viņš ir jāievēro lai mēs neizlaistos un nekļūtu par rukšiem, bet tas arī viss.
     Sabiedrisko attiecību ziņā, manuprāt, ir daudz svarīgāki jautājumi.

  • Viens klips nobremzē miljonu investīcija ZS!!! Esmu šokā! Pats šo domu izdomāji?! 😀

   • Netēlo muļķi. Visiem paliks vieglāk.

    • tas bij kkāds personīgs uzbrauciens, jo manas domas nesakrīt ar Tavējām?

     • Paskaidroju īpaši apdāvinātajiem:

      Tava atbilde – vai tad dēļ viena video ZS zaudēs miljonus – liecina, ka vai nu esi garīgi atpalicis, un nesaproti:

      1)ka sabiedrības viedoklis veidojas no medijos redzamā
      2)kā veidojas tēls un kā veidojas zīmols (kaut pamatos)
      3)ka politiķu rīcības nosaka sabiedrības interese/tās trūkums
      4)ka nav divas kategorijas – bez šī video dotu miljonus, ar video miljonus nedos
      5)ka situācija ZS ir kritiska

      Vai arī par tādu izliecies, šādu apgalvojumu paužot.

      Aptuveni skaidrs? Vismaz šoreiz?

      • es uzskatu, ka Tu esi pārāk kritisks (negribu teikt- aprobežots) par šo klipu un tā ietekmi uz sabiedrības ietekmi. Tavs viedoklis manās acīs šķiet histērisks un neadekvāts.
       protams, būtu skaisti, ja Latvijas valsts spētu dot vairāk līdzekļus patriotisku un armijas cildinošu klipu, kuri spēj aizraut masas, veidošanai. es arī nebūtu tam pret. protams, vēl jaukāk būtu, ja netaisītu klipus, bet iedotu naudu bruņmašīnu un artilērijas iegādei!
       bet tagad vienā pusē esat jūs, kas esat sacēluši vētru ūdens glāzē un visus, kas jums nepatīk, saukājat par pajoļiem, garīgi atpalikušiem, muļķiem utt.

      • Ļoti karstasinīgs komentārs.
       Piekritīšu tam, ka varēja izdomāt ko nedaudz gaumīgāku, bet paziņojums, ka šis klips bija tas, kurš noraka zemessardzes reputāciju, man liekas uzjautrinošs. Interesanti, vai šādam viedoklim ir kāds dziļāks pamatojums jeb tas paliek “man nepatīk viņu horeogrāfija” līmenī? Varbūt pat šī klipa ietekmē zemessardzei pievienosies vesels deju kolektīvs ..
       Runājot par situāciju ZS – tā bija kritiska pirms šī klipa un visticamāk būs kritiska tuvākajā pārskatāmajā nākotnē, neskatoties uz šo vai pieciem citiem klipiem.

  • Latviešu Karavīrs

   +100

 14. Lasot šo visu atcerējos, ka vienmēr ir licies, ka militāristi 90% gadījumā nav pārāk gudri….
  Daļa ūber skarba, viens atsaucas uz tvnet komentāriem kā sabiedrību, daļa vienkārši kaut kādā offtopicā aizpeld…. Būtu labāk aizgājuši papildus piečuku noskriet pirms vakariņām

 15. Draugi!

  Mošķim ir piedvājums drumfestā uzfilmeet varabungu klipu. Uzfilmēt to tā, ka tas būtu paraugs, kā jātaisa šādi klipi. Tikai maskas kaut kādas jāuzvelk, lai mūs neatpazīst.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.