Vingrošana

«Тренировка пройдет с 4 по 7 октября. В ней примут участие более 40 миллионов человек, свыше 200 тысяч специалистов аварийно-спасательных формирований, около 50 тысяч единиц техники», — сообщил журналистам директор департамента гражданской обороны МЧС России Сергей Мануйло.

avots

vara bungas: Simboliski, ka LV valdība 4.oktobrī uzklausīs  īpaši slepenu ziņojumu par valsts apdraudējumu un, vangoju, paziņos ka “tiešu militāru draudu nav”, bet pastāv “augsta neprognozējamība”. Tajā pat laikā tur pat Stivijam Vonderam būtu skaidrs, ka  RU mērķtiecīgi un neatlaidīgi gatavojas totālam karam, veikta modernizācija, mobilizācija un pārbaudītas vienību  kaujas spējas, civilā aizsardzība jau  tika kustināta, bet mazākā mērogā, šķiet tas ir beidzamais etaps pirms  RU iedzīvotājiem paziņos, ka ir pienācis laiks pārģērbties tīrajā.

Advertisements

6 responses to “Vingrošana

 1. kāds ir izlasījis brošūru par panikas kaitīgo ietekmi uz pūli. No šī izriet, ka var atskaņot – draudu nav, augsta neprognozējamība, vēl augstāka, bet viss būs labi utt. Un brošūras kontekstā tas ir ļoti viltīgi, gudri un stratēģiski viedi. Ja tā labi padomā, ko gan šie lai citu teiktu? Armija pakaļā, degvielas un pārtikas stratēģiskās rezerves nav, civilās aizsardzības objektos kniebjās zirnekļi un elite ir sagatavojusi sev villas drošā attālumā. Nevienam nebūtu ko teikt….

  • Par zirnekļiem labs 😀 !

  • arī zemessargs

   Tieši tā. Jo alarmisti, kuri par to runātu pirms vēlēšanām, netiktu ievēlēti. Cilvēkiem ir tendence asociēt vētru ar cilvēku, kurš par vētru brīdina.

   • sadaļā, ka nevajag sēt paniku, pieņemu ir taisnība. Sūdu aromāts iestājas apstāklī, ka ar to arī viss beidzas un pieejamais finansējums rūpīgi satek noliktavās un eiroremontos.

 2. Krievija sagaida lielu konfliktu, kas varētu notikt kaut kad starp 2025. un 2030.gadu. Tas varētu būt karš par resursiem. Pašreizējā viedokļu atšķirība starp Rietumiem un Krieviju ir nepārvarama, neskatoties uz to, vai pastāvēs dialogs.

  http://defencematters.org/lv/zinas/krievijas-analitikis-aukstais-kars-ir-laba-lieta/300/

  • arī zemessargs

   Šaubos, ja būtu tikai 25.-30. tad ieguldītu tehnoloģijās ne pašu BS skaitliskā sastāvā un vispārējā CA.
   Es domāju, ka Putins pa 60% spēlē uz pontu un reāli uz globālo konfliktu neies. Cita lieta, ka var pagrābt kādu mazo pierobežas valsti (-is) un biedēs visus ar globālo konfliktu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s