Krievu partizāni

vara bungas: Interesanti, ka aiz Zilupes jūtams satraukums par tām pašām tēmām, kas tikko  apspriestas VB. Dīvaina sinhronizācija. Noteikti, ka ne bez pamata, jo RU kopš 2008.gada  gatavojas totālam karam, un izdarījusi  daudz savu konvencionālo spēku  attīstībai, nu ir   pienācis laiks veikt kaujas rezervju inventarizāciju un partizānu kustība ir to būtiskais elements. Zemāk citētam rakstam varētu nepiešķirt pārāk lielu uzmanību, bet tā autors nav no vienkāršajiem,   viņš ir viens no galvenajiem RU bruņoto spēku reformas un modernizācijas arhitektiem. Tādēļ visiem iesaku iepazīties ar šo vērtīgo avotu, bet atbildīgiem ierēdņiem konspektēt svarīgāko un iekļaut PP prezentācijās.

[..] В войне, о которой идет речь, будут принимать участие с одной стороны – вооруженные преступники, террористы и диверсанты, саботажники «пятой колонны» и оккупационные войска агрессора , с другой – плохо вооруженный народ, отсутствующая реальная государственная власть и необученная боям на своей территории армия. [..]

avots

 

Advertisements

54 responses to “Krievu partizāni

 1. Varabungām ir nekavējoties jāreaģē uz šo!

  Mošķim kā zemessarga kandidātam, liberālās demokrātijas atbalstītājam (un sirdī gsndrīz welkomistam) kategoriski nav pieņemama TS un līdzīgu organizāciju popularizēšana no NBS dienošo puses.

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/jautajums-par-treniniem-kopa-ar-radikaliem-saskel-zemessargus.d?id=47924913

  Turēsim augstu savu karogu! Būsim vienoti!

  • A ko tur reaģet? TS dod iespēju ZS apgūt militāro tuvcīņu, TS nav aizliegta organizācija. Ja NBS nespēj radīt pozitīvu alternatīvu organizējot tik pat kvalitatīvas nodarbības visiem ZS, visā valsts teritorijā, lai aizveras un cieš klusu. Situācija atgādina NVG un termovizoru dāvinājumu, paši apgādāt nevaram, bet palīdzību pieņemam ar “gariem zobiem”. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka kāds no zs piestaigā uz Sistēmu, Jauno paaudzi vai vel kaut kur, kas darbojas legāli, bet kādam nepatīk. PD to var ierobežot, bet ZS ir brīvprātīgie, jāsaka paldies ka vispār darbojas un nodarbojas ar sevis militāro pilnveidošanu.

   • Mazliet rada smaidu, kad situācijās, kad runājam par ZS šķelšanos un ko tur visu vēl nē, vienīgais sašķeltais ir G.Zamurs. Cienu citādākus uzskatus, bet nav šeit šķelšanās. Ir Kalnu vīru un pārējo dažādo kalibru vadoņu paklājā piršana un patriotisku čaļu aktivitātes no otras puses. Daba tukšumu nemīl. Kungi, cikos tieši jāierodas uz ZS organizētu airsofta spēli apakšvienības saliedēšanai???

    • arī zemessargs

     Par šķelšanu no mušas izpūst zilonis. Daži izteica neapmierinātību, bet nu jau šķelšanās. Lielākā daļa ZS neiet, nepazīst un nezina kas tie tādi TS ir un ko viņi ziemā ēd. Labākie un patriotiskākie zina, atbalsta un iespēju robežās piedalās. Daži! kaut ko paburkšķēja, bet nu jau šķelšanās 🙂
     Bija te viens aktīvists, kurš dēļ viena zemessarga posta Facebookā nosauca visu Studbatu par maukām (joprojām tiek gaidīts uz šaušanu pa kustīgu mērķi nodarbību :)).

     • Nez vai varu parakstīties zem traktējuma par to, ka labākie un patriotiskākie zs piedalās un atbalsta TS. Nesāksi taču tālāk apgalvot, ka patriotiskākie un labākie zs ēd tikai Mārupes tomātus, dzer tikai Brenguļu alu un balso tikai par NA.

      Cita lieta, ka 17. PABN pamatapmācību tikko pabeidzis Zamurs publiskajā telpā uzmetas par viedokļa līderi un beigās jau māca citu bataljonu kā dzīvot.

      • Zamura atklāsmes izmantoja un reproducēja arī bēgļu kampaņas arhitekti. Demokrātija. Patriotus dēvēt par radikāļiem, šķiet gan tā kā čaļiem nebūs visai ilgtspējīgi.. 🙂

       • arī zemessargs

        Starp citu Zamurs ir “Latvijas attīstībai” biedrs un vienīgais ar ko viņš man palicis atmiņā ir radikāla prohomo un “mēs darītu tāpat” aģitācija. Tā teikt ZS iestājos, bet ja kas notīšos, visi taču darīs tāpat.

        • Mošķis, kad iestāsies ZS redzēsiet par velkamismu vai pret TS atklāti neuzstāsies, šeit tipa anonīms var izpausties, runājot par sevi trešajā personā. Tas jūsu Z.Amurs tādā ziņā malacis – izsauc uguni uz sevi.

        • Vai tāpēc, ka cilvēks atbalsta LGBT tiesības un jūt līdzi kara bēgļiem viņš ir sliktāks zemessargs?

         • arī zemessargs

          Agresīva privilēģiju pieprasīšana LGBT un ekonomisku migrantu ievešanas iniciatīvas nav nekas labs.

          • Kas tas ir “agresīvu privilēģiju pieprasīšana”. Neesmu dzirdējis, ka LGBT Latvijā prasītu nodrošināt LV pat vienlīdzīgas tiesības ar hetero. Vienīgais, ko prasa – elementāru (minimālo) viņu tiesību nodrošināšanu. Cilvēktiesību ievērošana un dienests ZS, manuprāt nav nesavienojamas lietas.

          • arī zemessargs

           Kurā brīdī LGBT tiesības šobrīd ir apspiestas?
           Agresīva privilēģiju pieprasīšana LGBT ir prasības pēc publiskās perversiju demonstrācijas, kas hetero netiek ļauta, privilēģiju un kvotu prasīšana amatos, t.i. mēs esam abižotais mazākums, tāpēc visi mums atvainosieties, visi esat mums parādā un viss kaut ko dosiet. Kas pret tas homofobs.

          • oooo mūžīgā tēma, ierosinu klapēt ciet šo iecienīto mošķa fleimu. Visi šķiet ir izteikušies.

      • arī zemessargs

       Visi noteikti nē, bet vairākums noteikti.

      • Nu, re, viss skaidrs – čalis iestādīts/iestājies ZS ar vienu nolūku – veidot negatīvu tēlu savam bataljonam, izpilda kāda pasūtījumu, tas arī viss.
       Saprastu, ja kāds no vecajie, bukiem, bezpartijnieks, bet šeit, zaļš gurķis, tikko iestājies ZS un vēl ar partijas piederību, pie tam, homo sludinošo un welcomistu partijas biedrs, ko tur vēl piebilst? Skaidrs, ka pasūtījums kā uz delnas.

   • Gvardes Leitnants

    Ne tikai piestaigā, bet arī apmāca ZS. Ne tik daudz koncentrējoties uz Sistēmu, cik uz vajadzīgu iemaņu apgūšanu pielietošanai konkrētā vidē, izmantojot pārbaudītas vērtības.

    Ar cieņu,

    GL

  • arī zemessargs

   Man kā zvērīgam latviešu banderovietim, radikālim un mazo bērnu ēdājam, TS un līdzīgu organizāciju darbība un popularizēšana kategoriski pieņemama, veicināma un atbalstāma!

   • bet ja piesoļos kāda mazāk cienījama, bet ne mazāk legāla organizācija tipa kaut kādi “Maskačoki” un arī riktēsies ZS lauciņa kopšanai, ko tad? Es uzskatu, ka NBS šobrīd ir pietiekami daudz iespēju nodrošināt visiem zs iespēju trenēties visā LV teritorijā. Tas ko dara TS faktiski ir ziedojums bez kura ZS šobrīd nevar iztikt.

    • Tad liberālās demokrātijas vērtības mēs vairs neaizstāvam???
     Galvenais, Kauties?

     • brauc uz vāciju un aizstāvi.

      • Esmu latvietis un nekur netaisos braukt. Un uzskatu par pienākumu ne tikai aizstāvēt neatkarīgu un latvisku Latviju, bet arī cīnīties par demokrātisku, rietumniecisku Latviju, liberālu un tolerantu sabiedrību! Tobiš cīnīties pret putinisma izpausmēm visos veidos!

       • mošķi, aizej uz vienu TS treniņu, un spried tad. Nu nav tur nekādi radikāļi. Tas, ko es redzu, ir sakritības – nedaudz dienu laikā I.Čiekura publikācijas pārpublicēšana pietiek.com, tad bija vēl viens negatīvs raksts par ZS, diemžēl vairs nepateikšu kur, un tagad šis. Izskatās pēc kampaņas.

     • Mošķi.. tu tak ZS nestājies tolerantu adīšanu mācīties, bet gan mācīties šaut, durt, spridzināt. kādas tad pretenzijas pret par brīvu pasniegtiem tuvcīņas kursiem?

      • Mošķiem nav iebildumu pret cīņu (pats kādreiz bērnībā trenējās taekvando), bet ir iebildumi pret to, ka NBS dienošie saistās ar organizācijām, kas sola patrulēt ielās, pauž diezgan netolerantus uzskatus, valkā formas utt.

       • Jūtu ka mošķis būs vērtīgs ieguvums ZS vadībai, visu pareizi saprot bez skaidrošanas.

       • Mošķi. tu stājies ZS. vai tu apzinies, ka, ja sāksies kādi sūdi, tad ZS būs pirmie kurus sūtīs risināt netolerantus uzdevumus? pat nekam nenotiekot – ar šauteni rokās tu būsi netolerants pret mūsu mīļo austrumu kaimiņu…

        • arī zemessargs

         Mošķi, atceries, ka lielāko un aktīvāko pretestību putinistiem Ukrainā izrādīja cilvēki, kuri pēc Tavas klasifikācijas iederas “radikāļos”. Tur arī vara un liela sabiedrības daļa viņus uzskata par radikāļiem. Bet, bez šiem radikāļiem frontes līnijā Ukrainā šobrīd ietu pa Dņepras upi. Tāpēc bezsakara uzbraucieni cilvēkiem, kuri vienmēr pirmie gatavi stāties putinismam pretī ir spēlēšana putinistu labā.

        • Tās ir 2 dažātas lietas – Aizstāvēt valsti pret agresoru vai atdarināt Odinas kareivi!

        • Mani primārie iebildumi pret TS – attieksme pret patvēruma meklētājiem!

         • arī zemessargs

          Eiropu šobrīd jāizstāv no ekonomiskajiem imigrantiem no zemēs ar krasi atšķirīgu kultūru. Lielā skaitā viņi grauj Eiropu. Padomā kas notiks ar LGBT, kad imigranti iegūs nopietnu varu.

          • Hehe, viedi vārdi!

          • Mošķis tak nesaka, ka viņi te jāieved lielā skaitā!!! Citas rases pārstāvji mērenā skaitā var padarīt mūsu tautu, pat vitālāku, savā ziņā!

          • arī zemessargs

           Mērenā skaitā ir jāpiesaista citu tautu un rasu augstas kvalifikācijas speciālisti, kuru Latvijā trūkst. Es uzskatu, ka jābūt pat speciālai valsts programmai šādu speciālistu piesaistei un integrācijai. Bet, jāpiesaista tiešām speciālisti, kuru tiešām trūkst un noteiktā daudzumā. Vēlams mērenu sadalījumu pa valstīm un rasēm, lai neveidojas vienveidīga cittautiešu kopiena. Piem. ja no Sīrijas mēs piesaistām, dodam dzīves vietu sākumā un mācam valodu labiem programmētājiem vai Pasaules līmeņa sportistiem, tad man nav iebildumu. Vēlams, lai tie ir kristieši. Sliktākajā gadījumā tie varētu būt ļoti apdāvināti jaunieši, kuri potenciāli varētu būt Latvijai noderīgi. Ja no Sīrijas piesaistām gadā 100 cilv. no kuriem 80 musulmaņi, tad no citām valstīm musulmaņus varētu piesaistīt ne vairāk par 20. Ja kopumā piesaistām gadā piem. 300 cilv. tad no vienas kultūras/reliģijas ne vairāk par 100. Atlikušie varētu būt indieši, aziāti, latīņamarikāņi. Mums nav jāpiesaista lētais mazkvalificētais darbaspēks!

         • varbūt tiekam galā ar ievestajiem vitālajiem krieviem pirms vedam musulmaņus?

          • arī zemessargs

           Tieši tā. Latviešu Latvijā ir 60%, Vācijā vāciešu ir 90%. Kad Latvijā latvieši būs vismaz 75%, tad domāsim.

    • Gvardes Leitnants

     Piekrītu par 100+%.

    • arī zemessargs

     “Maskačoki” Latvijā man nav pieņemami principā. Pāri Zilupei ar pendeli tādus pie saimniekiem. Tur varēs Putinu lūgt piecas reizes dienā.

    • domāju, šis pārmetums ir droši liekams sarkano patronu un citu “stulbību” grozā. Kaut kādā lemjošā līmenī nevajag saliedētas kaujas vienības, Koris, orķestris, pārādēs pasoļot – lūdzu.

 2. Gvardes Leitnants

  ZS/ karavīriem ar tuvcīņu vajadzētu nodarboties jebkurā jēdzīgā un pieejamā formātā. Jo tā ir viens efektīvākajiem psiho- fiziskās sagatavotības stiprinātājiem, kas ,pareizi nostādīta ,ne tikai iemāca ” kauties”, bet arī nostipina veselību ( tajā skaitā psihisko noturību) un attīsta paihisko sagatavotību
  Kā jau teica VB, ja ZS to nevar savējiem.nodrošināt, tad ir jābūt pateicīgiem ,ka kāds ZS to vispār piedāvā. Un TS nebūt nav sliktākais variants, tajā skaitā no morālā viedokļa. Cita lieta, ka viņiem infas izplatīšana par to, ka viņi veic ZS apmācību, arī ir reklāma ( svā ziņā). Un tas nav būtiskais- galvenais, ir iespēja ZS- iem paaugstināt savas kaujas spējas.

  Un nav jau tā, ka bez TS zemessargiem nav kur apgūt tuvcīņu. Cita lieta, ka tas notiek vairāk vai mazāk izolēti, pa “kaktiem”.

  Mēs vienā no ZS vienībām palaidām apmācību programmu teata režīmā, tendētu tieši uz psihofizisko sagatvotību caur tuvcīņu un pistoles pielietošanu tuvcīņā ( gan šaušanai, gan citādi). Ir olāns turpināt un, ja ne pārāk tālā nākotnē parādīsiess solītās papildus štata vietas (ierindas), tad jau attiecīgo ZS kontingentu varēs apmācīt ar vajadzīgo regularitāti- vismaz 3 x nedēļā.

  Ja godīgi- normāla tuvcīņa iet “beyond learnign just fighing skills”.

 3. http://d2ydh70d4b5xgv.cloudfront.net/images/2/3/native-american-fitted-shirt-sure-you-can-trust-the-government-ask-an-indian-f9eaa5f629cd2d7c0507ef81d222ff9d.jpg .
  A’, ko lai dara, ja valsts/NBS vadības neveicina/lūko nepieļaut(?) tuvcīņas un citu prasmu apgūšanu? Jālūko pašiem ko darīt.

  • Tur jau tā sāls, ne jau TS darbībā. Nemaz nerunājot par to, ka ir jābūt minimāliem normatīviem (ne 1:1 kā policijā, bet ar militāro specifiku), kas jau ir noteikti PD reglamentos, bet arī ZS sagatavotības novērtēšanai, tad attiecīgi jābūt iespējai šos normatīvus apgūt un piemērot visiem zs visā valstī vienādi.

   • nav tik vienkārši, jo ZS pēc būtības ir universāls korķis visu problēmu risināšanai. savukārt tuvcīņa policistam un karavīram atšķiras – kaut vai ar to, ka ZS 99% sava dienesta laika staigā ar šauteni nevis pistoli.

    no otras puses varētu neiespringt un paņemt izraēļu sistēmu. viņu armija kā reizi darbojos gan kā armija gan policija, jo nekad nevar zināt kad blokposteni šķērsojošs potenciāls administratīvais likumpārkāpējs kļūs par kriminālu kombatantu ar suicidālām tieksmēm :-D.

    • Mjā, tas jau atkal cits un garš stāsts, bet starp citu – lai arī ir daudz, par ko Izraēļus neieredzēt utt., bet nu, mācīties mēs no viņiem varētu (un vajadzētu) daudz, ko. Tuvcīņa, taktika, ekipējums, tautas iesaiste aizsardzībā…

   • Zemessargi protestēs pret normatīviem!

    • Tos kuri protestēs sadurs ar gumijas nazi.

     • Gvardes Leitnants

      Gumijas naži arī nav nemaz tik nekaitīgi- vienā trenniņā kolēģim cīņas karstumā ar to iešņāpa ausi- rezultātā neliela, bet asinsizliešana. Tā ka- esiet uzmanīgi arī ar gumijas nazi- kā teica viens personāžs vienā no filmām, kad tā paša dzimuma pārstāvis centās viņam izrādīt simoātijas:” Hey, Hey Hey- do not let the earring fool you!”

      Kā mīl amīši teikt:” train smart- train safe!”

 4. “Tolerantais” rasists… Eigēniķis atradies. “Citas rases pārstāvji mērenā skaitā var padarīt mūsu tautu, pat vitālāku, savā ziņā!”

 5. Un ir labi, ka ir gan tik skarbi nopietni cilvēki kā Pēteris, gan nedaudz jautrāki cilvēki (bet ne mazāk patriotiski) kā Mošķis, piemēram.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.