Degvielas glabāšana

vara bungas: īsāk sakot – glabājm degvielu lidz lūpai pilnās alumīnija kannās, ne ilgāk par gadu (aukstumā). Plastmasas kannas uzkrāj statisko lādiņu un pie noteiktas apstākļu sakritības (pie pārliešanas) var  izraisīt  sprādzienu. Lai atjaunotu īpašības 1/3 ilgstoši glabātā  benzīna atjauc ar 2/3 “svaigā”.

Kā atšķirt “kreiso” kannu

Advertisements

13 responses to “Degvielas glabāšana

 1. dizeli, tak var glabat daudz ilgaku laiku

  • runa ir par benzīnu, bet piezīme vietā. Dīzeļdegviela ideālos profesionālās glabāšanas apstākļos var glabāties 5 gadus, PSRS armijā bija pieņemts ne vairāk kā 3 gadus, bet mājas apstākļos tas pats 1 gads ne vairāk. Tālāk jau ir risks sabojāt filtrus, jo sāk atdalīties frakcijas un piedevas, tas ir risks. Tumšāka krāsa, piltuves siets pārklāts ar parafīna kārtiņu – dd problēmu pazīmes.

 2. https://www.ss.lv/msg/lv/production-work/production-work-orders/storage-packaging-accounting/vessels-for-liquids-keeping/oocpe.html parasti katram normālam puikam mājās ir šāds konteiners dīzeļa glabāšanai + vēl vibrosūknītis ar skaitītāju 😀 gads bez problēmām, bet jāpērk ziemā, lai nebūtu problēmas zemās temperatūrās. daudzi saka, ka nav labi ziemas dīzelis vasarā (sausa), bet pašam problēmu nav bijis.

 3. Atļaušos apgalvot, ka benzīna glabāšana ir teju vai bezjēdzīga. Pat ja uzglabās 100 litrus nenormāli liela rezerve priekš vidējā latvieša tas pietiek tikai vidēji auto 15 darba stundām. ģenerātoram varbūt 3 dienas pietiks. tātad absolūta neilgstspējība, kuru nekā neuzlabot.

  ja rezervi dikti gribas glabāt tad pietiek ar 10-20 litriem un izlietojumu TIKAI malkas zāģēšanai (ar to daudzumu var sazāģēt 2-3 gadu malkas daudzumu) ļaujot ietaupīt kalorijas uz malkas zāģēšanu ar rokām.

  Gribas maksimālu gatavību- jānopērk ponijs vai ēzelis vēlams kopā ar ratiem 😉 sliktākajā gadījumā mācamies iejūgt bulli 😉

  • arī zemessargs

   Ne gluži. Pirmkārt dažreiz pietiek arī īsam brīdim (degvielas/elektrības krīze), otrkārt krīzei arī ieilgstot, degvielu varētu būt iespējams nopirkt.

   • Krīzei ieilgstot visi aizmirsīs pat benzīna smaržu un atcerēsies, ka ww2 un kādu laiku pēc tam ”smagie auto” gāja uz SAUSIEM KOKA KLUCĪŠIEM.
    un atceroties, ka puse valsts strādā par minimālo algu tad nekādu krājumu vienkārši nebūs un viņi aizņemsies no tiem kas uzkrājuši.

    es teiktu, ka īsu brīdi 2-4 nedēļas es vispār bez degvielas varētu iztikt.

    Ilgtermiņā vajag ko tādu, kas degvielu ļauj ražot mājas apstākļos.

 4. Risinājums ir – uzglabāt spirtu. šo, kara un nemieru apstākļos var brīvi konvertēt pret gaļu, maizi. Vai ari, lēnām atšķaidīt ar ūdeni un izlietot savādāk.
  Pārvēršanai enerģijā der jebkurš E80 bifuel motors sajūgts ar ģenerātoru.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s