Aptauja par VB Drumfest-2016

Tradicionālais  3. VB Drumfest šogad notiks.  Pasākums oflainā domāts visiem, ne tikai VB komentētājiem, bet arī VB lasītājiem. Komentētājiem neviens nejautās zem kāda nikneima viņš/viņa komentē. Aptuvenais norises laiks oktobra beigas – novembra sākums, sestdiena. Interesenti vispirms A. tiks īpaši aicināti pieteikties B. Tiks kalkulētas  izmaksas (atkarībā no dalībnieku skaita nepārsniedzot pārdesmit euro) C. tie kuri būs pieteikušies tiks aicināti samest dalības maksu.

Dalības maksā ietilpst telpa sanāksmei (viesu nams), pirts un gultasvieta (opcionāli). Tusējam no pēcpusdienas līdz nākamās dienas check-out laikam. Katrs ņem līdzi “groziņu” un labu noskaņojumu. Tēmas sarunām tās pašas, bet varam runāt arī par mākslu un sievietēm.

Lai padarītu pasākumu ērtu vairākumam tā dalībnieku šobrīd  svarīgi noskaidrot pasākuma norises lokāciju. Tādēļ aicinu interesentus (mājās palicējus lūdzu atturēties no balsošanas 🙂 ) līdz 19.septembrim atbildēt uz jautājumu (sk. zemāk) vai izteikties komentāros.

Advertisements

7 responses to “Aptauja par VB Drumfest-2016

  1. Ikšķilē bija labi tas, ka pie dabas un prom no burzmas, tomēr Rīgā būtu ērtāk.

  2. Mošķis drumfestu gribētu 14 vai 15.oktobrī. 21 vai 22.oktobrī, vai 12.novembrī (kad būsim atgriezušies no Lācplēšu dienas parādēm) vai 25, vai 26.novembrī.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s