Pašapzsardzība un pašpārvalde

«Украинские шерифы» — латвийско-украинская копродукция , первый украинский фильм, получивший приз на главном мировом фестивале документального кино в Амстердаме IDFA

vara bungas: Diemžēl tīmeklī atrodama tikai vācu versija, bet ar skolas zināšanām pietiek, lai gūtu iespaidu par ko mūsdienās dod balvas dokumentalistikā.  Stāsts par diviem iedzīvotājiem, kuri uzņēmās law enforcement funkcijas nelielā, dieva aizmirstā ciemā un godam tās pilda… SHTF gadījumā šādi cilvēki ir zelta vērti.

Latviešu presē par Ulda Cekuļa producētās filmas “Ukraiņu šerifi” panākumiem  neatradu ne vārda.

Advertisements

4 responses to “Pašapzsardzība un pašpārvalde

  1. Tikai problēma ir ar tiesisko regulējumu, jo, piemēram, Latvijā šāds modelis nebūtu iespējams dēļ tiesiskā regulējuma, kas izpaužās kā personas ietekmējošo mehānismu trūkumā jebkurām, kas nav valsts vai pašvaldības institūcija. Ukrainā arī valsts vara pastāv un tā noteikti ilgstoši nepieļaus šādu parādību, jo valsts monopols uz varu tiek rūpīgi sargāts. Un par Dieva aizmirstām vietā – tās ir tik ilgi aizmirstas, kamēr nekļūst par politikas veidošanas objektu, vai arī kādam nerodas par to ekonomiska vai citāda interese.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s