Darbības shēma

vara bungas: Šeit derīga linku kompilācija par RU privātām militārām kompānijām (PMK) Sīrijā. Neskatoties uz to, ka pašā RU PMK ir aizliegtas (pagaidām), nekas netraucē apsviedīgiem cilvēkiem dibināt jūras kravu apsardzes firmu, reģistrēt to ar vienu un to pašu nosaukumu gan kādā ofšorā, gan arī  rekrutēšanas vietā RU  un “sargāt kravas” uz nebēdu visā pasaulē. Personālu atlasa un sagatavo “apsardzes darbībai” vietējais PMK klons, savukārt līgumus par apsardzi ar klientiem vai  starpniekiem slēdz ofšora PMK klons.   Shēma ir  universāla .

UPD1 Источник РБК, знакомый с деталями военной операции, указывает, что боец ЧВК может рассчитывать на 80 тыс. руб. ежемесячно, находясь на базе в России, и до 500 тыс. руб. плюс премия — в зоне боевых действий в Сирии. Зарплата сотрудника ЧВК в Сирии редко превышала 250–300 тыс. руб. в месяц, уточняет в разговоре с РБК офицер Минобороны. С минимальным порогом в 80 тыс. руб. он согласен, а среднюю зарплату для рядового оценивает в 150 тыс. руб. плюс боевые и компенсации.
avots

Advertisements

8 responses to “Darbības shēma

 1. Patiesībā forši būtu, ja pie mums izveidotu kādu privāto armiju, lai karēvjiem pēc dienesta beigšanas būtu iespējams pelnīt tiešām lietu naudu daždās pasaules malās, piemēram, Āfrikā apsargājot svarīgus dažādu valstu objektus. Kaut arī tas ir milzīgs risks, cilvēks tādās vietās ļoti ātri var kļūt bagāts, protams, ja paliek dzīvs, bet tā ir katra individuāla izvēle.

  • Valsts nekontrolēts militārs formējums Latvijas teritorijā, kas personālu atlasa pēc saviem ieskatiem. Kas gan var noiet greizi!

   • LV darbojas 500+ apsardzes firmas, kurās kopā strādā 15 000+ cilvēki. Lielākā daļa protams ir godavīri un kārtīgi komersanti, bet ja šaubas būtu pat par desmito daļu, tas jau ir skaitlis kas salīdzināms ar esošo kājnieku brigādi.

    • arī zemessargs

     “LV darbojas 500+ apsardzes firmas, kurās kopā strādā 15 000+ cilvēki.”
     No kuriem aptuveni 5 tūkst. ir bruņoti.

    • Pārāks par. Ja runa iet par 1273, ja nemaldos.

     Vienlaikus – PMK mierīgi paņem 3000 VDV veterānus, un nav pat jāizliekas ka viņi sargā Maxima X.

     • arī zemessargs

      Ne gluži. Lai kaut ko apsargātu legāli, visiem šiem 3000 vispirms jāiegūst apsardzes darbinieka sertifikāts.

   • arī zemessargs

    Nevajag nekontrolēto. Jāpanāk, ka šo kompāniju priekšgalā var būt tikai Latvijai lojāli cilvēki.

  • Mums nav tik daudz rez.karavīru, jo rezerve pildās tikai ar PD vai ZS dienestu pametušajiem (vecums, slimības, nevēlēšanās turpināt dienestu). LT un EE rezervi ik gadu papildina tūkstošiem pilsonisko dienestu/omd izgājušie. Slapjie AM plāni paredz tikai 3000 rez.karavīru, kas izgājuši atjaunošanas apmācību. Pat ja tas tiks panākts miera laikā (ierodas ap 20% no izsauktajiem), tad kara laikā diez vai atsaucība pārsniegs 50%. Salīdzinājumam RU ir ap 700 000 liela rezerve, kas nenozīmē ka var paņemt visus, bet rezervei jābūt lielai, lai būtu no kā atlasīt. LV vajadzētu ap 50 000 lielu rezervi, lai paļautos vismaz uz desmito daļu no tiem. Bet bez pilsoniskā dienesta atjaunošanas rez.karavīru brutto skaitu nav iespējams radīt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s