5.panta liecinieki

Gatis Šļuka

avots

Advertisements

14 responses to “5.panta liecinieki

 1. Viss ar tādu laika nobīdi notiekas. Pēc kāda laika sāks parādīties arī karikatūras, ka ZS nemaz nav tik varens spēks kā tas šobrīd tiek pasniegts: https://www.youtube.com/watch?v=ZT_f_dGP3FQ
  P.S. Es neapšaubu ZS patriotismu un gatavību aizstāvēt savu valsti, tā ka NO OFFENCE.
  P.S.S. Gan jau kādam ienāks prātā paironizēt arī par LV zapiņtanciņiem salīdzinot ar, teiksim, LT Boxeriem un PZH200….

  • ZS objektīvi ir “mugurkauls”, “lielākais spēks”, ” galvenais drošības garants” utt, utml uz tā fona, ka netiek attīstīta regulārā armija, kas būtu PD kājnieku brigādes + pilsoniskais dienests vai OMD. ZS ir sava vieta un loma valsts aizsardzībā, tāpat kā rezerves karavīru slānim, bet ne rez.karavīri, ne ZS nedrīkst kļūt par regulārā karaspēka aizvietotāju. Tomēr de facto ZS jau ir kļuvusi par regulārās armijas klonu un tas ir bīstami.

  • sitīsim pretinieku ar savu tērauda auru 🙂

  • Agris Purviņš

   ZS video ZS komandieris Leonīds (kā lai savādāk viņu nosauc?!) 1:05 apgalvo, ka ekipējums ir nieks, galvenais ir dzimtenes mīlestība. Tā varētu teikt zemessargs Jānis Sīlis (nākamajā kadrā), bet ne Latvijas armijas brigādes ģenerālis saviem karavīriem/zemessargiem. Trakākais ir, tas ka nebija tā, ka uztraukumā, kameras priekšā, kaut ko ne tā pateica, bet gan viņš patiesi tā arī domā. Visa viņa līdzšinējā darbība un uzvedība par to liecina. Jautājums ir tikai vai viņš tiešām nesaprot ko runā un dara vai arī kalpo mūsu austrumu kaimiņam. Tie patiešām ir starā par mūsu dzimteni mīlošajiem neekipētajiem un neapbruņotajiem zemessargiem, kuri gadiem vēl gaidīs ekipējumu, kurš bija vajadzīgs aizvakar?

   • + šis optimisma pilnais kaujas virsinieks, izskatās, platiem soļiem soļo uz “Graubi”. Visi kurus vajag ir aizdabūti uz ārzemēm. Atliek tikai saprast viņš ir “noderīgais” vai apzināti dara un apzināti tiek virzīts..

   • Bet pēdējā laikā tak zs viss iet uz labo pusi ar ekipejuma un bruņojuma lietām! Turklāt Leonīds dara visu pieejamā finansējuma robežās. Katrā ziņā ZS parādē bija redzams, ka organizācija iet uz pareizo pusi!

    • Agris Purviņš

     Organizācija iet kā gājusi. Parādes vienībām sameklē nepieciešamo, radot iespaidu, ka visā zs tā ir. Cik zinu, tad daudz no kas redzams parādē ir saņemts no Norvēģijas humpalu veidā. Kaut ko jau gan jau ir arī nopirkuši, bet tās nav nakts novērošanas ierīces, tie nav droni, tie nav 8000 guļammaisu, teltenes utt. To ko redzam vizuāli ir smuki, bet cik daudz no tā būs noderīgs kaujā – īpaši jau tuksneša formas, ziemas štāba zābaki utt. Par apmācību vispār neizteikšos. Nekādas sistēmas, nekādu mērķu – haotiskas darbības, ko varētu nosaukt par aktīvas darbības imitāciju.

   • varēja vienkārši pateikt ”sorry veči naudas ierociem un ekipējumam nav, tapēc darat ko varat” – būtu daudz labāk skanējis 😀

   • Mjā, un Ļoņka tagad pa štāba priekšnieku ticis.
    Jaunais ZS komandieris savā pirmajā mini intervijā gan pozitīvāks, tik neko nezinu par viņa līdzšinējo darbību.

 2. Ja reiz joku diena

  Hitlers, Staļins, Mao, Pinočets, Huseins, Kadafi, Karimovs – top jaunais G8 klubiņš… Putins kā vienmēr kavējas

 3. arī zemessargs

  Tas ko es biju nodēvējis par terora karu no Krievijas puses http://www.paragraf.net.ua/?p=37183&_utl_t=fb

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s