Dienas grauds

National Battalion “Azov” on the orders of the commander of the National Guard under the order of the National Guard Commander General-Lieutenant Yuriy Allerov will be withdrawn from Mariupol. 10 days ago of the battalion was transferred to Zaporizhia region for performing absolutely extrinsical missions to special forces.

avots

vara bungas: RU mācību “Kavkaz 2016” priekšvarā demonstratīva UA miermīlība un bailes no provokācijām. UA valdība neuzticas saviem labākajiem karotājiem.

UPD1 UA BS skaidrojums

Advertisements

5 responses to “Dienas grauds

  1. Azov atsaukšanai var būt dažādi iemesli- atpūta pirms kaujas vai arī, lai vajadzības gadījumā pārmest krimas virzienā… Nez vai tur ir sakars ar miermīlību.
    http://novaukraina.org/news/urn:news:1E23350 būtu labs pamats diskusijai- UA vajag atkal kļūt par kodollielvalsti?! Tehniskās iespējas gan jau būtu šo ideju realizēt.

    • Apdraudējuma periodā (un mācības kavkaz-2016 viennozīmīgi ir šāds periods) pozīcijas un vienības pastiprina nevis atvaļina. Turklāt Azovs tāpat darbojas uz rotāciju principa. Aidars un Azovs ir “pašpuikas” un tikai sadarbojas ar ATO vadību, kas liek nervozēt politiķiem.

  2. kā jebkuri partizāni, kazaki, našisti vai futbola fani.

  3. Azov tāpat kā jebkuru brīvprātīgo militāro spēku, pie tam labi apgādātu un ekipētu, vara uzlūko ar aizdomām. Ukrainā cilvēki un militāristi tajā skaitā ir vīlušies esošajā varā, piem. daudzas iesāktas skaļas lietas ir noklusušas t.sk. Ilovaiskas sakāves cēloņu izmeklēšana http://censor.net.ua/video_news/403256/my_trebuem_peredat_delo_v_sud_i_hotim_znat_kto_vinovat_vyjivshie_pod_ilovayiskom_boyitsy_nachali_aktsiyu (militāristiem jāstāv piketā, lai mēģinātu lietu iekustināt)
    Bez tam Azov. kā jau pašpuikas (kuru rīcībā ir tanki) mēdz veikt kādu nekaunīgu un efektīvu kaujas operāciju, piem. Širokinas atbrīvošanu izmantojot arī tankus, tas notika 2015.g. februārī, kad tankiem un citam smagajam bruņojumam saskaņā ar Minskas vienošanos bija jāatrodas 15 km no saskares līnijas.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.