Dienas grauds

[..] Here are my reasons for worrying about Donald Trump. And I say this as someone who understands everyone’s reservations about Clinton. But one thing you can’t say about her is that she is not qualified, or that she is profoundly ignorant of how the world works, or that she is unintelligent. These are not things you can say about her no matter how much you hate her personally. [..]

Sam Harris

avots

vara bungas:  Par Trampa un Klintones salīdzināšanu šķiet vairs neko nav jāraksta vai jālasa.  Pat dedzīgākajiem Trampa aizstāvjiem jāpiekrīt, ka  viņš ir NEKOMPETENTS, lai kandidētu uz  POTUS amatu. Vismaz salīdzinājumā ar Klintoni. To sauc par Pitera principu.

Advertisements

7 responses to “Dienas grauds

 1. Jāņem gan vērā, ka Hilarijas administrācija būs ļoti liberāla. Re…Džozefs Baidens pats izņēma apliecību laulību ceremoniju vadīšanai un salaulāja 2 gejus, kuri strādā Baltajā namā. Hilarija neatpaliks.

  http://www.independent.co.uk/news/world/americas/vice-president-joe-biden-gay-marriage-wedding-home-washington-law-order-episode-cameo-a7168331.html

 2. Minētais princips ir ļoti labs, lai ilustrētu, kādēļ birokrātija (pamatā – valsts pārvalde, arī militārie amati, retāk – lielas korporācijas) ir super neefektīva pārvaldes forma. Paldies par vēl vienu argumentu, ko likt pretī tiem, kas aizstāv valsts lomas saglabāšanu vai pat palielināšanu pilsoņu dzīvēs! (Esmu liberālis, bet liberālis klasiskā izpratnē – valstij jānodrošina personas un privātīpašuma neaizskaramība, par pārējo – parūpēsimies paši.)

  Neskatoties uz to, nesaprotu, kā tas var attiekties uz Trampu. Uz politiskiem amatiem šo principu attiecināt nu nekādi nevar.

  • POTUS ir valsts augstākais administrātors, tas vairs nav politisks amats kā pie mums.Trampa veiksmīga biznesa vadīšanas iemaņas lielas korporācijas līmenī automātiski nenozīmē spējas vadīt megakorporāciju – ASV. Tur viņam acīmredzami zināšanu un inteliģences par īsu.Turpretī likumpārkāpēja Hilārija ir jau vadījusi to valsti un neslikti.

   • Vienīgā lieta, kurai piekrītu, bija Trampa izteikumi par tām mazajām valstīm- ja viņas pašas nerūpējas par savu drošību, tad why should we??? 100% piekrītu!!

  • Agris Purviņš

   Ne jau pārvaldes formās slēpjas pārvaldes efektivitāte, bet gan cilvēkā, kurš vada. Cilvēks ir galvenais efektivitātes faktors (tik daudz jau nu liberāļiem vajadzētu saprast!!!!!). Vēsture ir pilna ar šādiem piemēriem.
   Paradoks ar liberāļiem ir tas, ka valsts nespēs “nodrošināt personas un privātīpašuma neaizskaramību”, kad sirotāju bari atnāks no kaimiņvalstīm paņemt to ko liberāļi ir sarūpējuši sev, jo individuālisti nekad nespēs cīnīties pret tiem, kuriem kolektīvās vērtības stāv augstāk par individuālajām. Savas valsts aizsardzības pakalpojumu nopirkt nav iespējams, lai cik bagāts arī tu nebūtu.
   Mūsu Latvijas liberāļi no NATO 5.panta sektas cenšas valsts aizsardzību izdiedelēt. Kādu laiku izskatījās, ka pat izdodas, bet, kad sākas reāli sūdi, tad šī pārliecība sāk stipri vien šķobīties.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s