Koncerts +

Ceturtdien, 14. jūlijā, plkst. 18:30, Mazajā Ģildē (Amatu ielā 3/5) notiks Latvijas Ukraiņu kongresa un Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrības rīkots koncerts “Ukraina-Latvija: no sirds uz sirdi”.

Koncertā uzstāsies vīru kopa “Vilki”, kā arī viesi no Ukrainas – Eiromaidana “balss”, publicists un dziesminieks Vladimirs Gonskis un dziedātāja Ļesja Gorova. Kara darbības laikā Ukrainas austrumos Ļesja Gorova un Vladimirs Gonskis sarīkojuši vairāk kā 300 koncertus Ukrainas armijas karavīriem.

Pasākuma laikā Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrības priekšsēdētājs Agris Purviņš iepazīstinās ar latviešu karavīru darbību Ukrainas armijā cīņu pret Sarkano armiju laikā un Latvijas Neatkarības kara Armijas virspavēlnieka štāba priekšnieka ģenerāļa Pētera Radziņa 1920tajos gados uzturēto ideju par Baltijas – Melnās jūras savienību. Būs iespēja aplūkot izstādi par ģenerāļa Radziņa darbību Ukrainā Simona Petļuras armijā.

Pasākumā ar savu klātbūtni pagodinās režisors, Ukrainas nacionālās Ševčenko vārdā nosauktās prēmijas laureāts Valentīns Sperkačs un operators Boriss Boiko, kā arī Alla Kendzera – daudzu sabiedrisko akciju vadītāja, arī organizācijas par sadarbību ar ārzemju tautiešiem “Ukraina – pasaule” pārstāve.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s