Baltkrievu ekonomiskā brīnuma noslēpums

Advertisements

5 responses to “Baltkrievu ekonomiskā brīnuma noslēpums

  1. pie Putina visi šie jokdari dabūtu gadus. Labā ziņa ir, ka “pēdējais Eiropas diktators” pieļauj veselīgu kritiku vismaz soctelpā.

  2. pa ielām plakātus nēsāt jau ir ļoti naidīga rīcība 🙂 bet kārtības labad ķeramies arī pie laikotājiem un šērotājiem. Visi iedzīti atpakaļ “virtuvēs” kā pie padomēm. Jautājums tikai cik ilgi drošības ventīlis spēs to spriedzi noturēt… http://www.stopfake.org/peterburgskuyu-studentku-arestovali-za-perepost-chuzhoj-zapisi-vkontakte/

    • laikotāji un šērotāji tiešām ir bīstamāki, jo popularizē noteiktas idejās, bet hipsteru bariņš ar absurdiem plakātiem, ko tas popularizē? Humora izjūtu? Lukašenko kad vēl bija diktatords dzenāja tautu par publisku plaukstu sišanu idividuāli vai grupās ārpus koncertiem un citiem tam piemērotiem pasākumiem.

  3. jāskatās individuāli par katru hipsteru bariņu.. ir kur tas ir spontāns demokrātisks process, ir kur nils caur arodbiedrībām atvelk uz doma laukumu sētniekus administratīvā kārtā pastrādāt demokrātijas vārdā. Strauju pārmaiņu laikā esam. Pieņemu, ka veikli zēni jau tehniski atstrādā, kā iespējamu nemieru laikā noglušīt internetu konkrētai ielai, rajonam, pilsētai lai nevarētu organizēties tie, kas grib pārveidot ēku fasādes vai pārliecināties par sev nelīdzīgu līdzpilsoņu patriotismu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s