Jūtīgi, bet ne slepeni

vara bungas: Haoss un nenoteiktība pieaug. US iznīcinātāji spiesti fiziski  dzīt prom RU bumbvedējus, kas apstrādā Asada opozīciju un būdami padzīti Su-24 pēc brīža atgriežas. US ārlietu resora vidējā līmeņa klerki buntojas un “pec savas iniciatīvas” (kas zina) raksta un nopludina pusatklātās vēstules prezidentam, lai pamudinātu viņu uz aktīvāku rīcību SY, kas liecina vai nu par komunikācijas problēmām valsts departamentā vai nu par šķelšanos administrācijā. Savukārt RU aizsardzības ministrs  pēkšņi un negaidīti ierodas SY, lai inspicētu S-400 un spiestu roku Asadam.  Šāda potenciāla SHTF kombinācija sen nav bijusi, vismaz kopš ķīmisko ieroču “sarkanajām līnijām”  un TR/RU incidenta. Nākamais varētu būt US/RU incidents SY teritorijā. Mums tad atkal būs jāsāk lūkoties vai no kaktiem nelien ārā “asimetriskās atbildes un risinājumi”. Viens tāds asimetriskais virziens  jau iezīmējas, un netieši tam var būt Austrumeiropai nepatīkamas sekas. Šobrīd Trampa un Klintones izredzes priekšvēlēšanu cīņā  ir salīdzināmas un pārāk tuvas, bet vēl nav laisti apgrozībā un publiskoti faili no uzlauztā Klintones pasta servera, ko, iespējams, ieguva RU vai CN vai abi kopā.  Ja šajos failos ir īstanas vai implantētas “bumbas” un kopsaucējs ar to turētājiem netiks atrasts, vārgais  demokrātu pārsvars var tikt apdraudēts. Ko tas nozīmē Baltijai varat iedomāties paši.

Advertisements

9 responses to “Jūtīgi, bet ne slepeni

 1. Draugi!
  Tā kā tuvojas latviešiem tik svarīgie Līgo svētki, aicinu šonedēļ katru bungotāju pie sava komentāra likt klāt tautas dziesmu (vēlams tematisku)

  “Sit, Jānīti, vara bungas Līgo, līgo
  Vārtu staba galiņā Līgo
  Līgo, līgo Vārtu stabagaliņāi Līgo!”

 2. Viss joprojām turas līdzsvarā. būs neērti šaut no lidmašīnas uz lidmašīnu iedos “dozētu” skaitu stingerus nemierniekiem. Vai arī paši pārtaisīsies par nemierniekiem. tātad sākam ar 3 stingeru porciju.

  Protams amerikāņi arī savās aktivitātēs būs ierobežoti un līdzsvars saglabāsies. laikam vēl maksimālās sankcijas pret krieviju nav ieviestas. Amerikāņi laikam varēja vēl atslēgt krievus no swift banku norēķiniem 😉 tā ka vēl ir ar ko pabiedēt krievus. Venecuēlas 2. versija. Venecuēlā IR vēl haļava viņiem par apkuri nav jādomā.

 3. vankam pofig , bus ar tuksu vederu bet ar putam uz lupam blaus ka pie visa vainigi rietumi, tikmer cars piebaz pilnas kabatas, domaju ka visu var mainit krievijas elite.

 4. Rekur cilvēki ar iztēli: https://www.superstation95.com/index.php/world/1504

  Stulbākais, ka atrodas Latvijā cilvēki, kas šo retweeto un patiešām tic tamlīdzīgam bullshitam. Bet interesanta lasāmviela 🙂

 5. Off topic

 6. https://www.superstation95.com/index.php/world/1504

  Šeit intresanti palasīt pa stundām, nez cik no tā visa taisnības ?

  • Superstation95 labākā īpašība ir tā, ka tā patiesībā nav radiostacija. Un ziņas ņem no stormfronta/infowars (kā uznāk).

   Toties kodolkaru gan sola vismaz reizi divās nedēļās – kas nav maz!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s