Labā ziņa “Redam”

[..] Jāvērtē iespēja ļaut par zemessargiem būt arī personām, kuras jaunībā pieļāvušas kļūdu un viņām par to ir saglabājusies sodāmība, trešdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS).[..]

avots

vara bungas: Daudzi to novērtēs. No pieredzes zinu, ka no huļigāniem var sanākt iniciatīvas pilni komandieri. Ka tik noved to lietu līdz galam.

Advertisements

10 responses to “Labā ziņa “Redam”

 1. Tiešām laba ziņa 🙂

 2. Principā arī daudzi PD rindas šādi varētu papildināt- krīzes situācijā bijušie pašpuikas ir labāki cīnītāji, nekā parasti kristāldzidri ļautiņi, kas atbilst patreizējam PD iesaukuma modelim (atceroties kaut vai WWI streļķu bataljonu veidošanu). Paliek atklāts jautājums- vadība laikam neuzskata, ka mums varētu pienākt krīzes situācija?

 3. Draugi!

  Ko Jūs domājat par Latvijas aizsargu organizāciju mūsdienās. Pagājušonedēļ Brīvdabas muzejā gadatirgū staigāja tur tādās skaistās formās (dažiem pie formas bija arī ZS apbalvojumi) bariņš. Mošķi arī aicināja nākt savās rindās…..

 4. Tomam: tavu jautājumu atliksim līdz drumfestam:)

 5. Iegājāt otrā galējībā. Tagad krutie ir ugolovņiki, bet pārējie memesdēliņi un pienapuikas. Šito popularizējot, katrs 16gadnieks domās par nozieguma izdarīšanu, lai šamo mīkstajos neieskaita. Dzīves uzskati gluži kā vienaudžiem mazpilsētā, kurā augu (pats toreiz arī negribēju būt “mīkstais”, tāpēc taisīju visādus sūdus).

  • nav otra galējība, bet iepriekš pieļautā tiesiskā regulējuma deformācijas labošana.

   iesaku lasīšanai

   …un vēl LV ir vajadzīgi karavīri.

  • Nestreb karstu, runa ir par šī jautājuma likumisko sakārtošanu, kad cilvēks pēc visiem ierakstiem ir tīrs, bet ZS, redz, tomēr dienēt nedrīkst, lai gan sodāmība sen kā dzēsta un papīri tīri.

  • Tūdaliņ, necepies! Neviens nerunā par visu kriminali sodīto amnestēšanu, ne jau viņi tagad bariem skries uz RJC. Runa ir par cilvēkiem, kuriem patiešām kaut kad ir bijis kaut kāds nenozīmīgs likumpārkāpums. Tikpat labi Tev arī varētu gadīties aizstāvot tuviniekus sadot kādam pa seju, ko tad? Jo mūsdienās arī vainīgais var Tevi iesūdzēt, un zinot mūsu tiesu “kompetenci”, iespējas, ka Tev iešķiebtu pantu par huligānismu ir 50/50. Ko nu? Tad jau Tu arī automātiski kļūsti par ugolovņiku un no ZS/PD ārā..

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s