Alex – Bobim

vara bungas: Vēl viens   raksts tiem, kuri joprojām peiļauj  mobilo sakaru lietošanu kaujas uzdevumu izpildes nodrošināšanai.  Raksta beigās vērtīgas rekomendācijas.

Advertisements

9 responses to “Alex – Bobim

 1. Nu tas demonstrētais manliekas ir mazākā bēda visā telefonu problemātikā, galvenā problēma ir tā, ka tas androīds/iphons/windoze ir tikpat jaudīgs kā galda dators 10 gadus atpakaļ un to var piebāzt ar jebko attālināti, tie telefoni ir tik cauri kā duršlāgs, piemēram, https://web.nvd.nist.gov/view/vuln/search-results?adv_search=true&cves=on&cpe_version=cpe:/o:google:android:5.1 un tie ir tikai publiski zināmie, kritiskie, pietam ne vienmēr tiek likti security updeiti. Krievi nep|s|s|sies ar kaut kādu S7, ja var pietuvoties objektu(virsnieku balle) koncentrācijai savlaicīgi pirms kariņa un attālināti sainficēt daļu no objektiem sēžot kaut kādā busiņā. Vai izsūtot inficētas vēstules virsniekiem. Tas S7 ir aktuāls drīzāk lielajiem dūžiem. Un pat ja tiek likti visi UPDATES, tad tālrunis ir pilns ar vēl neatklātiem bugiem, kas ļauj attālināti pārņemt tā kontroli. Windoze un iphons ir tikpat caurs, androīds ir piemērs.

  Ja kaujas laukā kādam rokā ir viedtālrunis, tad uzskatu, ka šo subjektu vajag publiski nopērt ar pletni. Fifīgas aplikācijas ir fifīgas aplikācijas, bet strīpa starp uzkritušu “gradu” un neuzkritušu “gradu” ir izplūdusi. Vienīgais izņemums kaut kādas planšetes kaujas aprēķinu veikšanai(mīnmetējs), kurām ir izrauta SIM karte, bet WIFI ir vainu izslēgts, vainu vēl labāk – brutāli izlodēta WIFI antena. Visi tie viedmēsli ir apriori jāuzskata par kompromitētiem, jo pasaules labākais hakeris nevarēs tos aizsargāt, tas nav iespējams, jo katru nedēļu tiek atklāti jauni un jauni caurumi.

  • arī zemessargs

   Cilvēkiem, kuri ir paaugstināts interešu objekts, jābūt atsevišķām ierīcēm, kuras ir speciāli veidotas tā, lai noklausīšanas iespēja būtu minimāla.

   • Kaujas laukā visi ir paaugstinātas intereses objekti, parasts ierindnieks un vēl viens viņa kolēģis izvilks savu Android Galaxy Super 100-X, lai pa kluso aizsūtītu mammai SMS “AR MANI VISS OK” burtiski uz 1 minūti ieslēgs, un ieperinātais softs automātiski nodos GPS koordinātes uz maskavu caur bites 4G(nevajag domāt, ka kara laikā nestrādās telefoni, kā rāda UA piemērs, strādā, jo tos izmanto visas puses hibrīdkarā).

    Maskavā automatizēta sistēma saliks kopā, ka divi objekti, kas ir piederīgi vienībai X ir fiksēti noteiktā punktā, tātad vienība X atrodas ar lielu ticamību tur, tāpēc dati ir jāpadod cilvēkam-operatoram. Cilvēks operators padod datus tālāk un stundas laikā top plāns kā vietējie cīnītāji pret Rīgas huntu uztaisīs foršu slēpni.

    Tādi tie joki, kas nav nekādi joki. Augstākminētā tehnoloģija nav nekas īpašs, ja ir resursi to uzbuvēt. Interneta krimināļi sen jau tā inficē visu ko un vāc datus savu motīvu vadīti.

 2. Runājot par miera laiku – gaidu to dienu, kad NBS uz visām mācībām, ZS tai skaitā, telefonus būs jānodod rotniekam, kurš, savukārt, tos iebāzīs skapī/seifā bataljonā vai mācību norises bāzē un līdz mācību beigām neviens netiks pie tālruņa.

  • arī zemessargs

   Es domāju jādara nedaudz savādāk. Tam, kurš tēlo pretinieku, mobilie jāpeilē, mācību starpniekiem jāparāda un jādod virtuāls trieciens ar artilēriju. “Beigtajiem” jāsoļo uz “elli” (basām kājām 20 km). Ziniet kā pa ceļam mobilatkārīgo spārdīs 🙂

   • peilēt? Var vienkāršāk. Mācībās katrai apakšvienībai līdzi jābūt 2-3 reāliem, nesaistītiem starpniekiem, īpaši atlasītiem no īpaši nīgrajiem mil.pensionāriem. Tie visu redzēto pierakstīs un 100% noziņos 🙂 tālāk viss ir komandieru ziņā.

   • Es domāju, ka vismaz ZS neviens nevienu nespārdīs, nav jau mazie bērni, lūk, ja atkārtoti iekritīs pēc pirmās reizes kāds, vienalga vai tas pats vai kāds cits, tad jau cits stāsts.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s