Kas šim mugurā?

Ātrais rīta  tests: kā sauc šo CVR(T) modifikāciju, kura nosaukumā ir vārds, kas atgādina  latviešu vīrieša vārdu ?

 

 

 

Advertisements

26 responses to “Kas šim mugurā?

 1. Ja latviešu vārds, tad sanāk Alvis Stormer(s)…

 2. Stormer HVM?

 3. Stormer HVM

 4. Alvis Stormer SP HVM Starstreak
  vairāk par staratreak high velocitu missile

  Starstreak High Velocity Missile (HVM)

  • Kam bija adresēts jautājums? Būtu kāds devis pilnu un ātru atbildi nopelnītu 3 alus kausus. Pārējiem zināšanai kā būtu pareizi jāizmanto CVRT platformu.

   • Atbildēji uz manu jautājumu ar savu pēdējo teikumu komentārā.
    Stomer nav gluži tas pats, kas mūsu CVR(T), lielāks un tā, līdz ar to, mums jau nespīd šamais.
    Starstreak – vai tad neoficiāli mūsējie jau nav izlēmuši par labu stingeriem?

 5. Mosķis priecīgs, ka mums tāda tehnikā būs.

  P.S. Kaut kā nav dzirdams par tiem cvrt LV. It kā jau solīja, ka gada sākumā būs klāt……mošķis bažīgs.

  • Nemaldini tautu, par Stomeriem ar HVM Starstreak nekas nav pat dzirdēts. Turklāt platformai tur ir maza nozīme, to HVM var montēt uz jebko.

   • Bet labāk tomēr nopirkt 20-30 gadus vecus kāpurķēžniekus pa nepilniem 400k eiro, lai gan ieroču platformām pa mūsu ceļiem derētu arī 4×4 bruņu dampji, to cenas grozās pie stipri zemāka cipara, nez, vai par tādiem arī kāds ir sācis runāt gaiteņos?
    Tas pats franču VBL, Veiko takš sludināja twitterī, ka frančiem neesot kur likt rezervēs esošos(gan nelieto, gan jaunos jau plāno iepirkt), pa cik tad franči atdotu?
    Jauni tāda tipa vieglie bruņinieki maksā pat ap 200k, ja nemaldos? Bez ieročiem, protams.

    • piesakies ar puikām pabraukāties ar džipiem pa mežu un kļūs skaidrāka bilde- ar džipu var daudz kur izbraukt, bet ļoti bieži neceļos sanāk vinčoties pie slapjākām vietām, kas paņem pārāk daudz laika. ja tādam 4*4 uzkrautu vēl ieroču sistēmu un munīciju, tad muļļāšanās sanāktu vēl lielāka. miera laikos tas ir varen jautri, bet kara laikā tas prasītu dzīvības.
     varbūt tad labāk diskutēt par to, ka tajos cvr(t) nesabāž tik daudz “gudrās” aparatūras, bet iztiek tikai ar jaunu motoru un tad varētu atļauties iepirkt nevis 123, bet 321 vienību. un ja franču VBL sabāztu visu to gudro lietiņu-mantiņu, iespējams, ka riteņtehnika arī sāktu tuvoties 400k skaitlim…
     p.s. es arī dotu priekšroku, ja Zemessardzei iepirktu palietotus lētus ap 1000 tādu ne pārāk apgreidotu cvr(t) un nevis 100, teiksim, Patria’s vai Boxer’us. vieglāk izklīst, grūtāk noķert un trāpīt, vieglāk noslēpties!

     • Piekrītu, bet, ņemot vērā Latvijas ceļu, tai skaitā meža ceļu apmierinošo stāvokli(kā kurā reģionā, bet ir meža ceļi, kas cauru gadu izbraucami ar vieglo, kur nu militāro 4×4), jaunas vai mazlietotas riteņu bruņu tehnikas iegādi nevajadzētu izbrāķēt, ja tā maksā salīdzinoši lētāk un arī ekspluatācijā ir vieglāk kopjama un lētāka.
      Pagaidām mums nav nekā, vien MEHANIZĒTĀ bataljona birka pie bataljona, kuram ir tikai dažas tehnikas vienības apmācībai, nevis jau nokomplektēta rota vai jau pats bataljons.
      Patīk mūsējiem karināt reālas birkas pie gaisa pilīm un saukt tās par neieņemamiem fortiem!

      CVR(T), cik jau te komentēts, maksā ap 25-30k eiro par mazlietotu, dīzeļotu variantu(mini-APC variants, nevis Scimitar), tad nu rēķini, cik mēs par to maksātu, ja ņemtu vairumā un briti būtu pretīmnākoši.

      Manis pēc lai izlauž celmus un paver ceļu pārējo britu rīcībā vēl esošo simtu CVR(T) iepirkumam priekš ZS vajadzībām, jo PD būs jau zināmi remonta knifi, rezerves daļas tad arī būtu kaudzēm dabūnamas komplektā.

      Bet, kaut kā neticās, ka kāds par to ir aizdomājies, naudas nav, lai gan draudi reāli.

 6. Es ticu, ka arī mūsu CVRT būs aprīkoti ar modernām ieroču sistēmām. Vienīgi mosķim bažas vai pietiks vietas karavīriem tajos.

 7. kāds stāvot csdd uz numuru salīdzināšanu nav blakus rindā redzējis stāvam 10 bruņmašīnas?! 😀 http://www.delfi.lv/news/national/politics/latvija-katru-gadu-sanems-ap-30-lielbritanija-nopirkto-brunutehnikas-vienibu.d?id=47529855
  to, ka ieved US tankus, izbazūnē pa visiem portāliem nedēļu uz priekšu, bet to, ka ieved savu tehniku, negribīgi izstāsta it kā garām ejot. es saprotu, ka nav jau ar ko lielīties, bet tomēr būtu interesanti redzēt un uzzināt arī kko par aprīkojumu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s