Dienas grauds

[..] Ведь чем в наши дни больше всего озабочена Россия? Восстановлением духовных скреп, истреблением всего вредного, что принесла Европа, искоренением либерализма и приверженности «доктрине прав человека». Маскулинность? Закон о запрещении пропаганды сами знаете чего давно уже издан. Сращивание государственной власти с олигархическим капиталом? Мы в этом отношении, возможно, чемпионы. «Вертикаль» и харизматический лидер? Сложно что-то комментировать.[..]

avots

vara bungas: par šo te un dažiem citiem rakstiem mediaholdings RBK “brīvprātīgi-piespiedkārtā” tika pārdots kremļa kreatūrām un visa redakcijas vadība atlaista. Vērts palasīt, lai uzzinātu, kas viņiem tik ļoti nepatīk.

Advertisements

3 responses to “Dienas grauds

  1. Man gan nav skaidrs, kāpēc jāklapē ciet. Tādiem manipulatoriem, kādi tagad pie varas kremlī, ir tā kā jāsaprot, ka maza deva pretēja viedokļa/marginālisma, tikai pastiprina kopējās propogandas efektu, sak, mēs tak citādu viedokli neaizliedzam, viss notiek godīgas konkurences ietvaros. Nu un, ka tiek nodrošināta 5% info plūsma pretēja kremlim, 95% nospiež uz masu. Starp krievu mēdijiem ir labi sadalīta propogandas izvēle, no klaja un brutāla imperiālisma slavināšanas, līdz maigam un jutekliskam krievu pasaules slavinājumam gandriz liberastiskā manierē. Tā teikt kremļa propoganda jebkuras izturības vēderam un gaumei. Tādi mazi pretinieki tikai pastiprinās kopējo efektu, cilvēks tic tam, kam grib viņš(tas?) krievu cilvēks ticēt. Propoganda ir kā narkotika, kad iekrīti tās valgos, tad girbas vēl un vēl, lai katru dienu kāds sakārtotu to pasaules redzējumu atkal.

    No otras puses var tikai apbrīnot krievu izdomu savu cilvēku čakarēšanā, Krimā tagad jauns veids ka lāpīt un papildināt vietējo vietvalžu maciņus perifērijā, šie laiž pa ūdens vadiem gaisu ik pa laikam ar labu spiedienu – skaitītāji ta griežas uz nebēdu rūkdami, kad paver krānu un gaidi ūdeni, savu labu % jau var noblēdīt un neko nepiešusi. Goda vārds es kaut ko tādu neizdomātu gribēdams. Oh those russians.

    • viņi vēl par Putina pili Gelendžikā rakstīja un par meitām. RBK piederēja Prohorovam, kas pats ir tuvu stāvošs. Tālāk vienkārši vai nu jāļauj visiem rakstīt visu vai nu lai spēlē pēc noteikumiem.

      • Nu jā, ja skatās no precendentu teorijas, tad jā, loģiski. Bet tad jau tas liecina par 100% kontoles trūkumu. Pie 100% kontroles var atļauties vienam likt dziedāt vienu, otram citu un neko tas nemainīs.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s