Aktuāla tēma

Advertisements

71 responses to “Aktuāla tēma

 1. Jā, šis ir labs. Diemžēl perfekti attēlo mūsdienu rietumu sabiedrību. Un ja tā turpināsies, tad rietumu civilizācijai tas beigsies letāli. Mēs te Austrumeiropā esam iespiesti starp divām kroplībām – no vienas puses krievi ar savām impēriskajām tieksmēm, no otras puses – rietumos pašlaik pie varas esošie “politkorektisti-multikulturālisti-velkamisti”. Eiropas pastāvēšanu abi apdraud vienādā mērā – krievi ar savu impērijas nostiprināšanas tieksmi un mentalitāti, otri – ar nespēju sevi aizsargāt un svešu interešu likšanu vienā līmenī vai pat augstāk par savām interesēm, un ar pārspīlētu dažādu kroplību aizsargāšanu un propagandu – ar visādām zaļajām, cilvēku vienādības (tiesību vienlīdzības vietā), lgbt un citām nedabiskām ideoloģijām.

 2. +1000 pilnīgi piekrītu Austras kokam. Jāuzmanās gan no genderistiem-velkomistiem, gan no vājprātīgās “krievu pasaules”! + vēl islāmistu idejas par vispasaules Kalifātu.

 3. Ko likt pretī visiem šiem murgiem? Latvisko dzīvesziņu ar Bismarka domugraudiem un viņa atziņām par konservatīvismu.
  Vai varbūt vispār domāt ko jaunu?

  • nez kā tagad ir , bet ceru līdz šādai karikatūrai mūsu skolām vēl tālu. Brīdināts – bruņots. Mēs esam procesa sākumā, bet vecā Eiropa līdz tam nonāca ne jau vienas desmitgades laikā. Palielinoties savādāko līdzpilsoņu skaitam mums nāksies pielāgoties un sadarboties. Galvenais šajā procesā nezaudēt veselo sparātu.

   • nevajag ieslīgt marasmā, jo tā var cepties par visu radikālismu un slimīgu noslieču tendencēm. visiem iesaku- Dieva visdrīzāk nav, baudam dzīvi! http://www.tvnet.lv/izklaide/jocigi/64377-simtiem_autobusu_londona_sludina_ka_dieva_nav

    • marasms ir aicināt baudīt dzīvi nebrīdinot par pohām.

     • dzīves baudīšanai ne vienmēr ir pohas! piemēram, tas, ka ar saviem bērniem dodies ceļojumā un neapmeklē baznīcu ir bauda, par kuru nav vērts pārdzīvot, kaut baznīca sola par to nokļūšanu ellē!..

      • žeļ tos cilvēkus kuriem ticība=baznīca

       • man arī netraucē, ja cilvēks savu ticību tur sev svētu, bet neuzspiež man vai svin savus svētkus SAVAM priekam. tas ir tāpat kā homoseksuāļi iet gājienos izpaužot savu “sāpi” demokrātiskā ceļā (gājiens, pikets- kā 16.martā leģionāri), jo viņiem ir aizliegtas partnerattiecības, kas liedz daudzas tiesības kā pārējiem. domāju, ka problēma ir jebkuras domu grupas radikalizēšanā. kaut grūti pateikt- feminisms arī ir diezgan radikāla sieviešu tiesību aizstāvības forma, bet vēl pagājušā gadsimta (un musulmaņu zemēs vēl tagad) sākumā bija neiedomājami, ka sievietes drīkstētu piedalīties vēlēšanās, kas tagad tiek uzskatīts par normu.

        • arī zemessargs

         Homoseksuāļiem neviens partnerattiecības neaizliedz. Bet, pasludināt novirzes par normu un uzspiest uz to skatīties citiem (praidi), gan nav pareizi. Tas, ka sievietes piedalās vēlēšanās un tiek vēlētas neliedz viņām būt par mātēm un sievām, bet pateikt, ka lezbiešu partnerattiecības ir ģimene nav iespējams, jo divas sievietes radīt bērnu nevar.

      • Intsanti, kura tieši baznīca sola nokļūšanu ellē par došanos ceļojumā kopā ar bērniem?

    • arī zemessargs

     Izvirzot dzīves baudīšanu kā dzīves mērķi ir taisnais ceļš uz civilizācijas galu.

   • arī zemessargs

    Marksims jau sagrāva Krieviju ekonomiski un morāli (var paskatīties uz viņu tikumības līmeni ar abortu skaitu un HIV slimnieku skaitu), Eiropu marksisti lēnām grauj morāli. Aiz morālā pagrimuma sekos arī ekonomiskais.

  • arī zemessargs

   Pagaidām neko labāku par tradicionālo eiropeisko konservatīvismu un racionālismu neredzu.

   • maz savā dzīvē esi redzējis!
    es esmu Turcijā kafejnīcā redzējis ģimeni, kur viena sieva ir čadrā un otra miņukos, kopā ar ģimenēm smejoties. nedomāju, ka viņi bija nelaimīgi. arī tolerancei nav nekāda vaina, ja to neizmanto ļaunprātīgi.
    p.s. arī man eiropeiskais ir vistuvākais, kurš ir vairāk liberāls nekā konservatīvs. starp citu, konservatīvā Lietuva sākumā vasaras saulgriežus neatbalstīja kā valsts svētkus, kas vidējā latvieša skatījumā raisa vairāk kā izbrīnu…

    • arī zemessargs

     Jā, esmu vēl jauns 🙂
     Man patīk eiropeiskums tā tradicionāla izpratnē, kad Eiropa bija varena, nevis norieta periodā (kaut kur no 20.gs. 70-tajiem) ar visādām seksa revolūcijām, hipijiem, dženderismu, velkamismu un hipertorfēto toleranci.

     • Patika abi pasaules kari?! Njā, tas jau varētu būt perversiju kalngals!!! 😀

      • arī zemessargs

       Es runāju par sabiedrības morāli, nevis ģeopolitiku.

       • vēl perversāk! mafijas bosi arī bieži vien no kaimiņu puses tiek raksturoti kā patīkami ļaudis, kaut slepkavošana, narkotiku un cilvēku tirdzniecība ir viņu ikdienas darbs jeb neskaties uz maniem darbiem, bet klausies manos vārdos! 😀 kāda tad bija sabiedrības morāle, ja ģeopolitika nonāca līdz pasaules kariem?!
        Tava vārdi arī vēl vairāk varētu vedināt par nelāgām domām uz šo “urrā patriotu” lojalitāti LV, jo bieži vien šo indivīdu valoda vārds vārdā sakrīt ar kremļa sludinātajām ģimeniskajām un sabiedrības morāles konservatīvajām vērtībām…

        • arī zemessargs

         Vai tagad visi patīkami cilvēki ir sliktie, jo starp viņiem mafijas bosi? Mafijas boss dara gluži pareizi, jo labi maskējās par patīkamu cilvēku.
         Ģeopolitika nonāca līdz Pasaules karam četru valstu dēļ: naču Vācija, Padumjā savienība, Japāna un fašiku Itālija. Tagad visi pārējie, ieskaitot Latviju, vainīgi par to, ka tur bija konservatīvās vērtības?
         Kremļa sludinātās ģimeniskās vērtības ir nekas vairāk par agitpropu priekš muļķiem. Tāpat kā PSRS sludinātā strādnieku un zemnieku paradīze. Abos gadījumos sauklis labs, bet izpildījums gluži pretējais. Ar realitāti tam nav nekāda sakara. Ar tādiem pašiem vārdiem, Tu varēji braukt virsū pirmskara Latvijas socialdemokrātiem, ka tie redz, ar runāšanu par strādnieku tiesībām dzied vienā stabulē ar PSRS.

         • īsti nesapratu- NA sludina priekš muļķiem kremļa agitpropu??! nafig jūs to darat? dēļ naudas vai dēļ kkādām tur konservatīvām ģimeniskām vērtībām? kkāds sviesc!
          iesaku Tev atvērt acis un apjaust, ka ir pagājuši viduslaiki- pasaule mainās! http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/149458/anglija-un-velsa-tagad-atlautas-geju-laulibas-minuti-pec-pusnakts—pirmas-viru-kazas-foto konservatīvo premjers ir dikti priecīgs par pirmo laulāto geju pāri!
          tā ka viss ir relatīvs… arī Eiropas tradicionalitāte Tavā izpratnē.

          • arī zemessargs

           Nē, NA sludina konservatīvismu pārliecības dēļ, nevis tāpēc, ka to sludina kremlis. Kremlis savā nodabā var sludināt jebko.
           20. gs. pirmā puse ne tuvu nav viduslaiki. Tevis minētais gadījums nav Eiropas tradicionalitāte, bet Eiropas braukšana auzās.

          • ieintriģēja NA pārliecība un iemetu googlē, lai pameklē par konservatīvo vērtību galveno tiesību aizstāvi kko uz pamatvērtībām balstītu: “dzintars rasnačs ģimene”, bet redz ko izmeta:
           http://nra.lv/skandalozi/149131-vakara-zinas-vai-ministra-rasnaca-laulibu-izjaukusi-biroja-vaditaja.htm skaisti! 😀 arī man patīk .isties un es nemaz to necenšos noliegt! 😀
           nemaz nerunāju par vismaz vienu NA tipāžu (pat uz Saeimu kandidēja), kurš gulēja ar svešu sievu, bet tagad nodeklamējis, ka ir gejs! no manis B nebūs, meklējat paši! tas tik nostiprina manu pārliecību, ka šī ir NA izrādīšanās balsu zvejošanai. paliekat pie saviem (jeb kremļa) tekstiem par tikumību un konservatīvajām vērtībām un izrāde var turpināties! Jūlija Stepaņenko ir ar jums! 😀

          • arī zemessargs

           Rasnača ģimeni biroja vadītāja nejauca. Viņš ar sievu nedzīvoja jau labu laiku.

 4. Šis ir labs. 🙂 Patiesībā jau tā arī ir, ka mums aizliedz runāt to ko mēs domājam un izpausties kā mēs vēlamies, kaut arī tas pirmsšķietmi būtu likuma robežās. Piemēram, mums aizliedz teikts, ka mums nepatīk melnādaini, geji, lezbietes, musulmaņi utt., savukārt viņi var teikt, ka viņiem nepatīk baltie, heteroseksuāļi, kristieši utt. Kaut kas nav pareizi šajā sistēmā.

  • kurš Tev ir aizliedzis teikt, kas Tev nepatīk?! man arī nepatīk, bet tas nedod man tiesības viņus diskriminēt, bet es nekad nebaidos teikt, ka man besī krievu tūristi kūrortos, ja viņi ir vairāk par pieci, man besī kosoviešu radiostacijas, es ar aizdomām skatos uz čigāniem, man besī ebreju cietējtautas iedomība un es pat necenšos iedziļināties, kur viens otram bāž savu dzimumlocekli geji…

   • Pie mums neaizliedz. Nu, lielākoties.

    Vienlaikus jāteic – ne būt ne tālakā Lielbritānijā gan var diezgan smuki iet pasēdēt valsts maizē uz lāviņas par FB vai twitter komentāriem.

    Vācijā pietiek ar FB privātas sarunas tekstiem.

    Tas, ka musulmaņiem tiek dota carte blanche izmantot izteikšanās un uzskatu brīvību asimetriski tā kā būtu neapstrīdams fakts.

   • Es tev vairāk biju domājis sabiedrības uztveri nevis tiesisko regulējumu. Šajā gadījumā pie mums pamazām saplūst diskriminācijas aizliegums un vārda brīvības aizliegums. Par diskrimināciju pilnībā piekrītu, tā nav pieņemama un katru cilvēku jāvērtē individuāli, bet tādā gadījumā visracionālāk politika būtu uz jebkādu cilvēku atšķirību izkaušanu.

 5. Tas jautājums par liberālismu un konservatīvismu, ja skatās no ārpolitikas nav viennozīmīgs. Biezi tiek pasniegts, ka tikai konservatīvie politiķi ir “īsti vīri”, tāču, ja paskatās sīkāk, aina ir neviennozīmīga. Piemēram USA vairāk karus (vjetnama, Koreja) ir uzsākuši tieši demokrāti (respektīvi liberāļi). Kuras valstis (politiķi) tradicionāli ir RUS lielākie kritiķ pēdējās 2 desmitgadēs, ja neskaita Poliju (kas var tikt klasificēta kā konservatīva) – pamatā Ziemeļvalstis un UK, kas ir liberalisma citadeles Eiropā. Ejam vēl tālāk – kas nodibināja LV 1918. – liberāļi (Čakste, Meierovics, Ulmanis (jā…nebrīnieties līdz 20gadiem Ulmanis skaitījās liberālis), Zemgals.) Konservatīvajai pilsonībai tobrīd pietika ar brīvu Latviju brīvajā Krievijā.

  P.S.Vel ļoti interesants fakts, par ko te bieži bungo – tieši liberālajās valstīs ir vislabākie demogrāfijas rādītāji.Kamēr tradicionālistiem ar Poliju priekšgalā tie ir visštruntīgākie visā EU. Tā ka runāšana par konservatīvajām vērtībām darbos bieži vien nepārvēršas.:)

  • par vjetnamu un koreju garām
   – US iesaistījās D-vjetnamas karā palīdzot lohiem – frančiem, kas noziedējā no kaujas lauka kā ķirši maijā.
   – D- korejā US aizstāvēja savu okupācijas zonu pēc 2.PK rezultātiem, karu viņi neuzsāka

   • Nenoliedzu, bet tas nav pretrunā manis teiktajam. Ir politiķi, kas pieņem lēmumu kara iesaistīties un ir, kas pieņem lēmumu izstāties. Un tur nav milzīga atšķirība starp konservatīvajiem un liberāļiem. Varbūt tikai izņemot pēdejos gadus USA (kad daļa republikāņu jau gan ir sagājuši sviestā diemžel).

    Tas pats attiecība uz britiem.

  • arī zemessargs

   Kaut kā nemanīju, ka Ziemeļvalstis aktīvi kritizētu Krieviju. Tāpat neredzu kā samērā liberālā Francija, Beniluksa un Vācija kritizētu Krieviju.
   Pie tam es runāju par konservatīvismu no morāles ne ģeopolitikas konteksta. Piem. Lielbritānijā gan konservatīvie, gan leiboristi ir tradicionāli aktīvāki ārpolitikā nekā piem. Vācija vai Ziemeļvalstis. Tā kā ārpolitikas kurss vairāk atkarīgs no valsts politikas kopumā, nevis no varas partijas.

   • Nu tas morāles jautājums ar ir dikti strīdīgs. Tās tradicionālās vērtības visiem kaut kā skaitās tik tālu svarīgas, cik tas skar homo un gender ideoloģiju utt,
    Bet tradicionālās vērtības pirms 60 gadu ēras ietvēra arī daudz ko citu. Būtu interesanti zināt, cik daudz tradicionālo vērtību aizstāvju ir gatavi būt tradicionālisti attiecībā uz sevi.

    Piemēram…nekāda sex līdz laulībām, kontracepc aizliegta vai stingri ierobežota, katru svētdienu iet uz baznīcu utt. Vismaz 3 bērni ģimenē. Tas viss bez pārspīlējumiem bija norma Rietumiem līdz hipiju laikam.

    Man liekas, ka šādā gadījumā tradicionālistu piekritēju skaits dikti saruktu.

    • arī zemessargs

     Tāpēc, ka homo un dženderisms sāk palikt uzbāzīgs. Kaut kā neredzēju demonstrācijas ar aicinājumiem uz obligātu seksu pirms laulībām 🙂 Pretenzijas nav pret homo, pretenzijas ir par uzbāzību no homo puses un pret mēģinājumiem uzspiest regulēt attieksmi pret homo normatīvajā regulējumā.
     Es neesmu pret Tevis nosauktām normām līdz hipiju laikiem. Morāles aspektā (tas ko sabiedrība uzskata par labu esam), ne normatīvā regulējuma ziņā.

     • Kāpēc homo nebūtu tiesības prasīt normatīvā veidā noregulēt savas attiecības. Mošķim grūti atrast pretargumentus…..

      • arī zemessargs

       Lai prasa, tikai bez perversā paskata demonstrācijām.
       Jau šobrīd var civiltiesiskā kārtā noslēgt kopdzīves līgumu. Principā man nebūtu iebildumu pret kaut kādu partnerattiecību līgumu kas nav laulība, bet šobrīd esmu pret, jo tas ir solis uz viendzimuma laulību legalizāciju.

    • Agris Purviņš

     Ģenerālis P.Radziņš par konservatīvām vērtībām:”Ja cilvēkā ir pavairošanās dziņa, tad, dabiski, ir arī jābūt dziņai apsargāt savu ģimeni, sevišķi savus bērnus. Šo dziņu mēs ļoti spilgti redzam visā dzīvnieku valstī. Niecīgs putniņš uzbrūk lielam sunim vai cilvēkam, ja tas tuvojas viņa ligzdai. Visi zvēri aizstāv savus bērnus pat pret daudz stiprāku zvēru. Neapšaubāmi un dabiski tas jādara arī cilvēkam. Tā kā cilvēks nedzīvo viens atsevišķi un patstāvīgi un arī nekad tā nav dzīvojis, bet vienmēr uzturas un dzīvo mazākā vai lielākā grupā (ģimene, cilts, tauta, valsts). Tā kā cilvēkam darbojas prāts, tad tam bija dabiski jāpaplašina jēdziens par bērnu aizsardzību, pārnesot šo jēdzienu uz plašu ģimeni (visiem radiniekiem), cilti, tautu un beidzot uz valsti; ja šo principu nebūs vai tie būs vāji – tad tautai un valstij jāiznīkst.”
     Sex pirms vai pēc laulībām ir tehniska detaļa, kas laika gaitā var mainīties uz vienu vai otru pusi, tāpat kā attiecības ar baznīcu un kontracepciju, bet ne jau tas ir galvenais!!!

 6. P,S. Cerams, ka bokss netiks atzīts par neliberālu sportu un netiks aizliegts.

  Vakardienas cīņas ieraksts tiem, kas neredzēja Maira triumfu.

  • Agris Purviņš

   Man liekas, ka piparam ir kaut kā ar savām vērtībām jātiek galā. Ja kādu mūsu valstī diskriminē, tad tas ir baltais, heterseksuāls latvietis. Kas Rinkevičam un Streipam liedz rotaļāties ar saviem skeletiem? Tad jau var fizisks invalīds apgalvot, ka liedzot viņam dienestu armijā ir viņa diskriminācija. Ģimenes tiesības balstās nevis un mantojuma tiesībām, bet gan uz pienākumu (pret Dievu vai dabu) radīt pēcnācējus. Mūsu civillikums paredz daudz citu iespēju, ka juridiski noformulēt savas attiecības. Kas attiecas uz “praidu” pasākumiem, tad es tos uztveru, kā mēģinājumu reāli iedarboties uz nenobriedušo jauniešu smadzenēm, skaļi un nepiedienīgi reklamējot savu dzīves veidu. Mūsu vecāku instinkts nebeidzas ar mūsu bērniem, bet turpinās mazbērnos un mazmazbērnos. Tēva vešanas ragavās uz mežu ir ļoti nežēlīga, bet tai pat laikā tajā slēpjas dzīves jēga. Tēvs savu dzīves galveno uzdevumu ir veicis, bet dēlam tā stāv vēl priekšā. Es kā tēvs daudz labāk izvēlos, lai mani ved uz mežu, lai dēlam pietiek maizīte arī priekš sava dēla, nekā palieku mājās, jo dēlam nevar vairs būt dēls, jo kāds ir viņam iestāstījis, ka tas ir forši vai arī hormonālo vētru laikā to vardarbīgi izmantojis. Un nevajag man stāstīt, ka “praids” ir cīņa pret viņu neesošo diskrimināciju. Neviens viņus cietumā neliek, taisni otrādāk viņi ieņem valstī augstus amatus.
   Par to Stambulas konvenciju vispār riebīgi klausīties. Liberālistu histēriskā ņemšanās masu informācijas līdzekļos vien apliecina cik pediņiem ir liela ietekme uz tiem. Neviens nerunā par to, ka mūsu valsts starp citu bija viena no pirmajām pasaulē, kura piešķīra sievietēm balss tiesības. Sievietes ieņem valsts augstākos amatus – Valsts prezidenta, ministra prezidenta un Saeimas priekšsēdētājas, Vardarbība pret sievietēm ir tieši tāda pati, kā vardarbība pret bērniem, jauniešiem, fiziski vājākiem, darba ņēmējiem utt, bet tas nenozīmē, ka mūsu valstī tas ir normāli un atļauts.
   Kas attiecas uz musulmaņu bēgļiem, tad es šos procesus saskatu, kā tos aprakstīja Radziņš: “Cīņa notiek visā dabā, sākot no stādu valsts. Ja mēs apskatām jaunu mežu, tad redzam, ka tas ir ļoti biezs, turpretim vecā mežā koki viens no otra atrodas uz lielāku attālumu. Kur tad ir palikuši pārējie koki? Tie ir cīņā krituši – stiprākie ir palikuši un vājākie ir nobeigušies. Ja mēs apskatām cilvēku dzīvi, tad redzam nepārtrauktu savstarpēju cīņu, kura gan netiek vesta ar ieročiem, bet ar visiem citiem slepeniem un atklātiem līdzekļiem, un šī cīņa nebūt nav mazāk šausmīga, kā atklātā cīņa ar ieročiem rokās. Jau lasot laikrakstus, mēs redzam, cik daudz cilvēki tiek ruinēti gan miesīgi, gan garīgi, gan materiāli. Neapšaubāmi pareizs ir izteiciens, ka viena cilvēka laime dibinās uz otra cilvēka nelaimi. Visur notiek sacensība, kurā viens uzvar, otrs krīt“. Šie musulmaņu bēgļu “armijas” ir šīs vecās cīņas starp austrumu un rietumu civilizācijām jaunās formas, bet jēga ir tā pati. Šie imigranti nāk Eiropā kā augi, kas tiecās no “ēnas” uz “sauli” (labākiem medību laukiem/pabalstiem un rietumu labklājības, miera, ko savā zemē nespēj paši sev nodrošināt!!!) un ja mēs atļausim viņiem aizsegt mūsu “sauli”, tad mēs viņu ēnā iznīksim.
   Liberālisma idejas ir stiprā pretrunā ar Dabas likumiem un tāpat kā komunisma/nacisma/kalifāta idejas ir jaukas retorikā, bet izpildes sekas tām var būt briesmīgas.

   • tici man, es ar savām vērtībām jau labu laiku esmu ticis galā! 😀 kaut ar gadiem daudzas vērtības tāpat mainās…
    un man besī gan liberāļu histēriskā, gan arī konservatīvo “urrā patriotu” puritāniskā ņemšanās, ja tas sāk skart mani pašu. a tā tas izraisa tikai jautrību un jaunas idejas (piemēram, konservatīvā Parādnieka piemērs uz daudzsievību) 😀 ! tas viss ir tieši tāds pats pasākums, kā hipiju-puķu bērnu kustība, panku ēra utt. bet to visu jau var uztvert kā putas alum, jāpapūš nost un apakšā ir īstais alus!
    p.s. un dzīvniekus liec mierā, jo tur var slēpties ļoti daudz brīnumu 😀 http://www.delfi.lv/izklaide/archive/dzivnieku-pasaule-ir-loti-daudz-geju.d?id=31978767

    • izvirtīgie liberāļi man pat šķiet patiesāki savos netikumos (ok, kamēr kriminmāllikuma ietvaros), mani māc aizdomas, ka dedzīgākie puritaņi paši cīnās par nevēlamas pieredzes izstumšanu no zemapziņas un ja netiek ar to gala projece naidu uz citiem. Vismaz starry grey-haired ptitsa Zigmunds tā teica.

     • arī zemessargs

      Tā ir viena no psiholoģiskās kompensācijas formām. Piem. cilvēkam patīk sist citus cilvēkus. Kādi ir risinājumi:
      1. Cilvēks kaujās uz ielas, bāros utt. antisociāli uzvedās. Bieži nokļūst nepietikšanās un cietumā.
      2. Cilvēks iestājās cīņas klubā, iet strādāt par cietumsargu t.i. atrod veidu kā sist cilvēkus legāli.
      3. Cilvēks apspiež sevī velmi sist citus.
      4. Cilvēks apspiež sevī velmi sist citus un CENŠAS APSPIEST ŠĪS VĒLMES ARĪ SABIEDRĪBĀ! Viņš apzinās savas problēmas un mēģina šīs problēmas risināt arī sabiedrībā.
      Tāpēc var gadīties, ka starp dedzīgajiem homoseksuālisma apkarotājiem ir kāds latents homoseksuālists. Shēma strādā arī otrādi. Kāds zemapziņa homo nīstošs cilvēks cīnās par homo tiesībām, jo uzskata, ka viņa zemapziņas tieksmes ir nepareizas.

   • Vai vai vai…kādas šausmas mūs gaida! Tā kā Radziņš bija kārtīgs luterānis, tad, ja nebūtu okupācijas un sabiedrība attīstība būtu turpinājusies, Radzins iestātos par homo tiesībām.

    Pat vecie republikāņi maina savu nostāju.
    http://www.usatoday.com/story/news/nation/2013/09/25/george-h-w-bush-same-sex-wedding-witness-maine/2874227/

    Homofibija= okupācijas mantojums. Tātad………

    • Skatos, ka “MOŠĶIS” cenšas neatpalikt no, manuprāt, “progresīvās” sabiedrības daļas. Drīz laikam arī sāksi sludināt, ka incests un nekrofilija arī ir neatņemama daļā no sabiedrības tiesībām kā to jau dara progresīvie liberāļi no Zviedrijas? 😉 ( avots: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3458702/Necrophilia-incest-legal-says-Swedish-Liberal-party-youth-wing-accused-laughable-nitwits-party-senior.html )

     • izlasot ziņu līdz galam top skaidrs ka arī SE dzīvo troļļi

      A press spokesperson for the Liberals said on Monday the mother party does not back the youth wing, and wants both necrophilia and incest to remain illegal.

     • Mosķis ir par nacionālu, bet rietumniecisku un progresīvu valsti.

      Mošķis par to, ka LV līdzinās Izraēlai (draudzīgākā armija LGBT cilvekiem) vai kaut vai Igaunijai…….

      http://www.haaretz.com/israel-news/.premium-1.575696

      • arī zemessargs

       Pasaki man lūdzu ko nozīmē “draudzīgākā LGBT”? Vai šobrīd LV armijā kāds tiek sodīts par to, ka ir ar novirzēm? Neuzbāzies ar savām novirzēm un nevienam par tavām novirzēm nebūs nekādas daļas.

       • Neesmu pētījis, kā tur viņiem Izraēlā ir. Bet, jā…viņiem tur nevienam nav jāslēpj, kurš ir kas acīmredzot. Latvijā vairums LGBT nevar dzīvot dzīvi bez slēpšanās. Un tas lielā mērā atšķir patiesu rietumniecisku valsti no post sovietiski rietumnieciskas valsts.

        P.S. Izraēlas armija droši vien nav tā štruntīgākā. Un re viņiem nav bail un nevienam nav jāslēpjas.

        • arī zemessargs

         Un kāpēc orientācijai vajag būt kaut kam plaši reklamētam?

         • Nu kā, “visas (“atšķirīgās”) izvēles ir cienījamas”, visām pienākas valsts atbalsts, vajadzības gadījumā finanšu pabalsts un sabiedriska atzinība.

         • Reklamētam noteikti nē. Bet arī ne slēptam. Nez kāpēc jābūt 2 galējībām – “slēpties” vai reklamēt. Man škiet, ka 90% cilvēku neatkarīgi no orientācijas negrib un nedara ne vienu, ne otru.

        • Tieši tā, “mošķi”, mūsu postpadomju politiķu un “speciālistu” novājinātajai armijai vajadzētu kādu “kulīti ar uzrakstu “Marlboro””, tad būsim īsti rietumi

      • Tieši tā, Igaunijai līdzināsies ar beztēmas troļļošanu forumā, kura dalībniekus centies uzskatīt par pastulbiem soļotājiem lāpnešiem 🙂

       • Pēter! Es Tev labprāt nopirktu paciņu to jauno konfekšu “gotiņa”, lai nebūtu īgns.

        Mošķis te visus ļoti ciena, kas rūpējas par valsts drošību. Pats ir rūpējies par valsts drošību un domāju, ka to darīs ZS sastāvā arī turpmāk – kaut kur sākot ar rudeni (pa vasaru jānostiprina ķermeni).

        Uzskati labāk mani par tādu kā VB hipsteru !

  • Agris Purviņš

   Es te saskatīju zināmu sociālo lomu aizspriedumus, ko uzspieduši varmācīgie vīrieši. Būtu pareizāk, ja tās divas daiļavas, kas stāvēja ar karogiem skaisti izplūktos, bet šie divi varmācīgie vīrieši pastāvētu malā ar valsts karogiem stringos 🙂

 7. lab, ja jau runa ir par dzimumiem, vienlīdzību un citām seksa izpausmēm, tad gribēju pajautāt, kā tas ir armijā tagad ar dušām, tualetēm, kopā gulēšanu? omd meiteņu nebija, tāpēc tagad tāda veselīga zinātkāre- kā tas notiek, dienot kopā meitenēm un zēniem? mūsu laikā runāja, ka ASV armijā visi kopā iet dušā aci nepamirkšķinot…
  un arī “perversi liberālā Eiropa” daudz galvu par to nelauza 😀 http://www.barnorama.com/p-tree-urinal/

 8. Par filmu – ideāli, man tur nav ko piebilst.

 9. Mūsu progresīvajiem ir liela problēma – viņi visi tā vai citādi ir nākuši no krievu sistēmas. Padomju cilvēks, acīmredzot, no tā visa saprot aptuveni tikpat, cik 80-tos gados – dilstošie džinsi un plastmasas maisiņš ar uzrakstu “Marlboro” garantē piederību Rietumiem. Rietumos (Izraēlā, ASV, vienalga), ievēro, piemēram, ka armija ir “draudzīga LGBT” un izdara secinājumu, ka tādēļ tā ir kaujasspējīga. Tāpat šķiet, ka daudzi ir pārliecināti – ja vien būsim “progresīvi”, iestāsimies organizācijās, varēsim tā pa īstam neko nedarīt – “atnāks investori”, bet kara gadījumā par mums parūpēsies NATO un ASV kareivji, kuri noteikti noliks par mums savas galvas. Jo esam taču progresīvi un piederīgi Rietumu pasaulei un tām vērtībām, kuras kāds šodien Rietumu pasaules vārdā manifestē visskaļāk.
  Rietumu pasaules pamatā ir daudzu paaudžu darbs un to sakrātais finanšu un sociālais kapitāls – sadarboties spējīga sabiedrība, kas šodien ļauj tai skaitā visādiem frīkiem eksperimentēt un noplicināt šos uzkrājumus.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s