Ukraiņu OMD

Galvenajās lomās mobilizētie karavīri no UA 14. atsevišķās mehanizētās brigādes

tie paši

palīdzēt UA karavīriem var šeit

Advertisements

9 responses to “Ukraiņu OMD

 1. njaa man liekas liela daļa mūsu ZS nebūtu īpaši labāki…….man ar vēl nav sanācis ložmetēju vai RPG rokās paņemt. Ar droši vien būtu ”bļed, kā ar šito jārīkojas, man jaizvelk uz aizmuguri un tad jāliek lenta virsū??…..nešauj….mož es tajā kastē nepareizi muņu ieliku….”

  • Ja vien neesi nejauši iestājies opolčeņijā nevis ZS, tad RPG gan rokās tā arī neņemsi.

   • man liekas visiem ZS vajadzētu vismaz rokās AT-4 paturēt, lai zin kā šaut ja nu gadījumā tiešam šaize nāk virsū un nekādu PD vai instruktoru tuvumā nav.

  • Ja liekas, tad vai nu var sasisties vai nākamajā rītā sāpēt dirsa.

   Ja runājam par tiem, kas iet regulāri uz mācībām, tad tur pēc pirmajiem pāris šāvieniem ar AT4 vai CG būtu viss skaidrs, kā šaut pa stāvošu pretinieku.
   Ar GMG būtu tas pats, arī ar AG36.

   Ja ar ložberi kaut vienu reizi pirms kaujas dabūs padzenāt sausos+ar kaujas munīciju izlaist pāris lentas, arī tas vairs nesagādās problēmas.

   Tie, kuri uz mācībām nenāk, tos tikai ar sūdainu mietu dauzot varētu iemācīt kaut ko darīt, jo ir vai nu slinki vai vecums vairs neļauj, bet tad vairs ar mietu dauzīt nevajadzēs, par vēlu, bet dažus jaunos vajag, par to, ka nenāk uz mācībām.

 2. Cieti!

  Bergmanis: “Obligātā militārā dienesta nav un nebūs”

  http://nra.lv/politika/170252-bergmanis-obligata-militara-dienesta-nav-un-nebus.htm

   • Tālavas Taurētājs

    Bergmais tā neteica, bet žurnaļugas tā uzrakstīja virsrakstu.
    Bergmanim jāprasa, kā Latvija var veidot rezervi, ja paļaujas uz profiem, bet tie pensionējas vecuma dēļ. Jāņem vērā, ja iet konvencionālais karš brigādes komplektu (cilvēki + tehnika) var norakstīt pusstundas laikā, tā ir UKR statistika.
    Iesaku vēlreiz pārskatīt aizsardzības politiku un balstīt to uz pilsonisku sabiedrību un katra pilsoņa aktīvu pretdarbību.
    Latvijas vajadzētu beigt pašapmierināties par profu kaujas spējām, jo tās iegūtās spējas ir policejisku/žandarmērijas operācijas (AFG, IRQ). Tas nav karš ar ARTY, EW, spēcīgu PSYOPS un tanku triecieniem. Šādiem scenārijiem tiek pretstatīti vārgi šlupsti no mūsu politiķu un augstāko bosu puses nav naudas, nav vietas, bet patiesībā nav gribas. Ja nav gribas cīnīties un uzvarēt, tad karš jau ir zaudēts, to apjauta Suņdzi, bet to nepajēdz ministrs un kom.

    Mans zelts ir mana tauta,
    Mans gods ir viņas gods!

 3. Vienīgā labā ziņa iz intervijas, ka tā vismaz rota Latgalē, laikam tiešām būs

  Te viss pilnais raksts.

  http://nra.lv/politika/170252-bergmanis-obligata-militara-dienesta-nav-un-nebus.htm

 4. Bergmanis neizšķir šādus jautājumus. Daži vai pat daži desmiti miljoni uz vienu vai otru pusi nav izšķiroši. Ja amīši uzspiedīs, ka ir prātīgi atjaunot OMD, tad tā arī būs. Pagaidām izskatās, ka viņi neuzskata to par vajadzīgu, vai arī grib atstāt Latviju kā vājāko posmu Baltijas valstīs.

  Putinmīli Lembergu ar ZZS nomainīt vajadzības gadījumā nebūtu problēma. Pat VITOL (krievu miljonāri) Lembergu Ventspils naftā izpogāja īpaši neiespringstot.. Lielās spēlēs Lembergs nav pat sešinieks.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s