Sistēmiskā pieeja smadzenēm

“Systema Riga” We are official representatives of Russian Martial Art SYSTEMA in Latvia. We suggest you to train SYSTEMA how high strategy of self-knowledge! Conducting seminars, training (camp), individual lessons on system in Latvia.

[..] Как утверждает эксперт по России Борис Райтшустер в своей новой книге, в странах Запада организованы тайные полувоенные отряды Кремля на базе школ боевого искусства “Система”.[..]

avots

sistema

vara bungas: Lai nu kas, bet  “Sistēmai” pamatīga bezmaksas reklāma. Kāds ir mēģinājis iegūt pie viņiem “spēku caur mīlestību”? Cik apskatījos ideoloģiskā sastavdaļa tur ir pamatīgāka par visu pārējo.

nopietni karateki ierindo Sistēmu 2.vietā frīku-šarlatānu (kr.žarg. “baklany”) topā :

[..] 2 место. Михаил Рябко

Основатель “Системы Рябко”, также широко известной на Западе как “Systema”. Собственно, именно факт широкой известности сабжа за рубежом и обеспечил такую высокую строчку в рейтинге. Особых подвигов за Рябко не числится, его видеоматериалы содержат стандартную СК-образную хренотень, хотя однажды он всё-таки попал на канал “Ахтунг-БИ”.

Как вы можете убедиться вот здесь, “Systema” имеет представительства в массе стран мира, и немало там популярна. Поэтому за пределами России Рябко – самый знаменитый русский БИ-фрик, к тому же – скорее всего, самый коммерчески успешный. Столько денег на несведущих обывателях не настриг, пожалуй, никто!

Вероятно, на эти деньги мастер так и отъелся – его внешний вид, который легко оценить по фото выше, это ещё один фактор меметичности данного персонажа. Сами понимаете, среди мастеров единоборств такие мешки с жиром встречаются, прямо скажем, нечасто! И, что характерно, адептов это не смущает ни капли. При этом в молодости Рябко, по свидетельствам некоторых очевидцев, вроде как представлял собой нормального бойца, занимаясь спортом. Однако в итоге произошло то, что произошло…

Трудно сказать, благодаря чему Рябко сумел так развить свою мошенническую деятельность. Так или иначе, нельзя не отдать ему должного, как бизнесмену – его “система” с коммерческой точки зрения является совершенно выдающимся примером того, как сделать конфетку из говна.[..]

avots

UPD1 skatīties obligāti

Advertisements

26 responses to “Sistēmiskā pieeja smadzenēm

 1. Solžeņicins arī esot melis, Gulaga nemaz neesot bijis, un tur nemaz tik traki neesot bijis! http://tehnowar.ru/22161-lozh-ai-solzhenicyna-dlya-chego-pisalsya-arhipelag-gulag.html
  Ārprāts, ko tik internets nepanes…

  • Labi ka esmu runājis ar entajiem to pārgājušajiem…dzīvi stāsti,ir vēstures liecība-no vienkāršiem cilvekiem.
   Bet neizbrīna-vajadzēs pārgriezīs tā kā gribēs,vel beigās teiks ka glāba,ne nīdēja:))

 2. pēc video neizskatās ļoti slikti. ir kontakts, standarta paņēmieni. partneris ļauj pildīt paņēmienus. tas ka guru resns, nenozīmē, ka viņš ir neprasmīgs. svars viņam dod priekšrocību. ilgāk par 15 sekundēm demonstrēt tehniku vienā piegājienā viņam nav plānots – var iztikt bez izturības + tauki amortizē sitienus :-).

  mans verdikts no malas – tehniku kolekcionāri. ideoloģija – jā, visur viņiem tā velkas līdz. produkts nav mums draudzīgs 🙂

  • ja būtu pavisam slikti discovery netaisītu sižetu, bet kas, kādi spēki palīdzēja viņiem izplatīties pa visu pasauli, tas ir jautājums

   • es teiktu, neplānoti veiksmīgs mārketings. herbalaif :-). 90-jos un 2000-os bija pieprasījums pēc brīnumlīdzekļa. un atnāca cilvēks kas to deva – radīja racionālu un lietotājiem draudzīgu produktu. domāju, ka specdienesti atnāca papildināt produktu nevis specdienesti radīja produktu.

 3. Sistēma ir militārā tuvcīņa. Dažādus militārās tuvcīņas veidus/paveidus/adaptācijas var apgūt daudz kur (gan LV, gan citur). . Sistēma ir aizgājusi RU “garīguma” un komercijas ceļu. Tas ir tas, ko pasniedz masām.Tam visam ir mājas lapas, video, diski, t-krekli, utt. Normāls bizness. Tur pasniegtais vairāk ir ļoti interesantas fizkultūras ar pašaizsardzības iezīmēm kokteilis. Savukārt jāuztraucas ir par visu šo tuvcīņu instruktoru un augstāku līmeni, kuru prasmes ir jau daudz vairāk pielietojamas kaujas līmenī! Attiecīgi nevajag katru fizkultūrieti pataisīt par Rembo, bet instruktorus gan nevajag novērtēt par zemu!

  • thnx, nbsā tagad saprotu ka populārākā ir krav maga, lai gan tuvāk būtu bartitsu 🙂

  • varbūt kļūdos, bet tuvcīņa kaujas laukā notiek reti :-). tuvcīņa ir dienas maizīte poličiem, kuri strādā tiešā kontaktā ar klientu. nu vēl specnažiem, izlūkiem, kuri lien nepieklājīgi tuvu. tuvcīņas prasmes ir laika ziņā ļoti dārgs resurss, kuru lietderīgāk tērēt citām armijas zināšanām.

   kā smadzeņu skalošanas vieta gan šis klubs ir bīstams. no otras puses – visi jau sanākuši, facebukos nopublicējušies..

   • nodarbības ar jebkādu cīņas paveidu norūda raksturu, ja tā nav būs kirdiks vai dezertēšana pirmajā kaujā.

    • kā fizkultūras sastāvdaļa – ļoti ok. bet, ja pacels sporta līmenī, būs traumas.

     un kravmagas sāls ir nevis paņēmieni, bet gan psiholoģiskā sagatavotība un receptes konfliktu risināšanai. augsta līmeņa instruktoriem viņi ņem cilvēkus, kuri ir jau kaut ko sasnieguši citos cīņu veidos. tā dara arī sistema, kadočņikovs utt.

   • Smadzeņu skalošanas ziņā viņi labi “ievelk iekšā”. Šie nav armijas kadri, tie ir kadri “klusajam” darbam! Viņi arī tieši ieņems kā “civilisti” stratēģiskos objektus! Ierindas policists vai zemessargs viņiem visticamāk būs ieroča “donors”, kuru “salocīs” ar kailām rokām vai parasto virtuves nazi. Paklausīgs policists, zemessargs vai armijnieks, nešaus uz neapbruņotu “fizkultūrieti”, taču no 2 metriem vairs neuzspēs. Tāpēc šādi ļautiņi ļoti noder hibrīdkaram un ir ļoti nepareizi viņus nenovērtēt par zemu.

    • arī zemessargs

     Tuvcīņa Ukrainas armijā:
     -Kas ir vajadzīgs karavīram, lai iesaistītos tuvcīņā?
     -Pazaudēt automātu, pazaudēt pistoli, pazaudēt granātas un… pats grūtākais – atrast pretējā pusē otru tādu pašu UJEBANU 😀

     Ja nopietni nedaudz esmu trenējies pie Egila Helmaņa. Rekomendēju. Tuvcīņas prasmes nostiprina raksturu, novērš bailes no satuvināšanas ar pretinieku un palīdz aizstāvēties uz ielas ikdienā.

     Instrukcija policijai un ZS: ja valstī kaut kas sāk briest, tad visādus aizdomīgus nelaižam klāt tuvāk par 5 m. Nesaprot – bliez pa kājām. Pa vienam vēlams nepārvietoties, visu laiku biedrus piesegt.

 4. Manuprāt sistēmas veiksmes noslēpums ir veiksmīgi radītā tehnikā,kur kaujas paņēmieni vijas ar integrētiem hipnozes elementiem-tā ka tie klūst nemanāmi ,kā arī spēcīgo idealogisko apstrādi-pēcapstrādi…pie tam vienreiz radot-tālāk var izplatīt tā ka adepti-instruktori-pat neaptver galvenos noslepumus un tehnikas veiksmi….bet hipnoze ļauj iekļut zemapziņā un ielikt tur vajadzīgo programmu un uzstadijumus,sajūtas,pēcsajūtas,pasaules redzējumu un tt…ideāls Ru specdienestu darbs,kā veidot sev spēka struktūras arpusē,kā arī iefiltrēties citu valstu spēka struktūrās un dienestos.
  Sistēma ir viss ,kas ir tipiski sektā-pshihologiskā apstrāde,plus likts uzsvars uz dabiskajām cilvēka velmēm un vajadzībām-mīlestība,panākumi,spēks un vara,ticība-tās visas ir mūsu dabas dotās atkarības un stiprās un vājāš puses…
  Noklausoties interviju ar RABKO,gribot negribot nāk secinājums-ka ieskaitot Rabko,arī pāreijie radītāji un kuratori-ir-bija specdienstu augsta ranga darboņi-jautājums kāpēc specdienstiem radīt efektīvu kaujas sistēmu un tad to izveidot par savdabīgu popkultūru-atklajot savus noslepumus arpusē-nekādas logikas?Tātad zemteksts ir cits.
  Specdienstiem ir vajadzīgas kaujas sistēmas,un tās ir,bet tās tur noslepumā-jo tā māksla ir trumpis-arpus struktūrām neļauj un neiet-vai iet lisinātā veidā ļoti stipri-tas ir zelta likums,citādi kaujas maksla zaudē daļu savas efektivitātes.
  Plus skaidrs ,ka balstās uz mītiem un apzināti,melīgu idealogiju,sapītu-kas jau skaidrs no intervijas piemērā-Japāņi pateicoties Rabko masveidā atgriežas Pareziticībā (kā var atgriesties tur,kas nekad nav bijis šiem-pareizticība ienāca Japānā 19 gsm-ar minimaliem panakumiem,tāpat kā šodien-nekas to nav aizliedzis tur,tātad nav kur atgriesties-tur gadsimtiem ilgas citas dominējušās ticības Sintoisms,Budisms.

  Jau pats Rabko,pieturas pie propogandas idealogijas-trenkā tā piekritējus no arzemju spēka struktūrām-logiski,ja ir pamats neuzticēties-tāds cilvēks no struktūrām tiek izzolets-jebkurā pasaules valstī…kā jebkurš potenciāls kurmis vai nodevējs.
  Domāšana-to nevar attīstīt-tas dabā ielikts-vai nu cilvēks ir tendēts domāt un analizēt,spriest,vai tādas tendences nav-un viņš vienalga imitējot domāšanu sapīs sev logisku virteni nedomājot,bet edot pusfabrikātus.
  Neviens nekam nav atņemis domāšanu-vnk nevisiem vienāda psihologija un dabas genētika,viens čakls,otrs slinks,viens monogāms ,otrs poligāms un tt…
  Ja cilvēki domātu un būtu ideāli-tie paļautos itvisā tikai uz sevi un pec tā arī pasauli būvētu-nevis otrādi…no senseniem laikiem-gani un aitas,bija ir un būs-šo scenāriju paredz jebkura idealogija,ticība,kustība…vienmēr kāds būs līderis,bet kādam būs japakļaujas-pat anarhijā ir barveži:))

  Domāju struktūram ir jastrādā un jačeko tādas lietas,pietam Sistēma domājams nav vienīgā specdienestu iestrāde un lauks…aifrsofti,nometnes Ru un te,citas intrešu kustības un pulki un tt…

  Par to kā jau no skolas sola zmbē tagad Ru bērnus piemērs no Ru skolas stundas…
  Ru standarta mācība-pie mums analogs būs laikam civiltiesiskās ziņāšanas,ētika…kautkas no šīs sērijas ko pasniedz skolās.
  Ieasku,pārdomām,kas izaug pēc tādas apstrādes.

  Te specdienestu lauks,specdiensti mums mazi un kadri Ru ir zināmi,tos čeko ,vāc sarakstus un bieži par vizīti uz Ru var nedomāt,ja vīza dabū,tad čeko līdzi itvisur,meiginot izsekot kontaktus…plus veidot kompromatu vai kert uz aķa…te pat cilvēks no ielas var palīdzēt,jo tāds iefiltrejoties tādās organizācijas būs biografiski tīrs-tātad sistēma uztvers to kā apstrādes objektu ( te gan no svara psihologiska noturība,jo galu gala arī var kļūt par adeptu) un tā izzejot visus atlases posmus izčekot,kas stāv,kādas intreses un mērķi un tt..
  Šādas un līdzīgas organizācijas ir atlases kristalizatori-caur ko viegli atsijāt,atlasīt tālak darbam ertus-vajadzīgus objektus,piemērotus.

  Atceramies specdiensti neko nedara tāpat vien-visam ir jēga un zemteksts,nav bijušo specdienstu darbinieku…viss tas ir sistēma-izdaram secinajumus.

  • tas viss ir taisnība, bet viņiem nebūtu šādu panākumu (harisma=0) un līdzskrējēju citās valstīs, ja nebūtu finansiālas piešprices no pagaidām nezināmiem avotiem. ar labu finansējumu katrs muļķis izveidos ko vajag, gribi partiju,gribi sektu. viņi acīmredzami pērk viedokļus, youtubs ir pilns ar viedokļu līderu intervijām, kurās sistēma tiek slavēta. bet tā, kā cīņas māksla, ir Pilnīgs Fufels ar lielo burtu. Un ja nopietni cilvēki to tomer dara, degradējot savu reputāciju, tas nav par velti.

  • nav super-puper sistēmas. vismaz neesmu tādu atradis. var pietjūnēt sistēmu pie ekipējuma. kas jārisina kaujas sistēmai – psiholoģiskā motivācija un izmainītas apziņas stāvoklis. fiziski var pietjūnēt sistēmu ekipējumam.

   tik un tā domāju, ka sāka Rjabko kad PSRS sabruka, vdk taisīja biznesu. kopā draugiem no orgāniem viņš savu sistēmu fīrēja iekšā armijā – lai dabūtu piķi. paralēli veiksmīgi būveja sektu zem “slepeno zināšanu” karoga. hipnoze, harisma, veiksme. tad nāca Pu un kgb paralēli biznesam ķērās pie tā kas šai struktūrai būtu jādara. ja pirmajā cēlienā specdienesti strādāja priekš Rjabko un tādi monetizējās, tad otrajā cēlienā Rjabko jau strādā priekš orgāniem.

 5. Interesants un pamācošs ir pareizticīgā batjuškas ļoti garais komentārs un analīze, iesaku to noskatīties.
  Galvenie secinājumi:
  – okulta sekta ar iniciācijas rituālu (“beri silu”)
  – pareizticības piesegā tiek piekopts faktiski sātanisms, kuram, izmantojot saukļus un lozungus, tomēr izdodas iefiltrēties lētticīgu pareizticīgo organizācijās (tieši, kā viss čekistiskais putinisms, kurš tikai izmanto tikumības, tradicionālisma un ticības lozungus savas būtības piesegam)
  – nekāda efektīva cīņas māksla tā nav, viss cirks iespējams tikai ar “atkarīgajiem” sektantiem, kuriem nodota “sila”, resp., kuri padarīti atkarīgi no dresētāja (tas pats lielākā mērogā – vislielākie cietēji pēdējo pāris gadu militāro avantūru gaitā ir tieši vatņiki un citi putinisma līdzjutēji, kurus izmanto un izmet bez žēlastības, sveiciens Reksim)
  – jebkurā tieša kontakta cīņā ar normālu pretinieku, kur reāli dod pa purnu, “sistēmistam” ar saviem “paņēmieniem” nav cerību, tas filmas noslēgumā parādīts sevišķi labi.
  Ņemot vērā, ka batjuška arī nav nekāds internacionālists un zapadņiks, zīmīgi a) deklarē, ka nepārstāv tikai savu viedokli, bet nozīmīgus baznīcas darbiniekus, b) uzskata, ka “sistēma” apdraud specnaza kaujasspējas, ja tiek ieviesta
  Manuprāt, blakus visam komerciālajam, kur VB pareizi atzīmēja, ka jūtamas lielas neskaidras investīcijas šī draņķa pārrobežu izplatībā, tiek atlasīti pakļāvīgākie, padarīti par atkarīgajiem, kuri varētu tikt izmantoti speciāliem sabotāžas un haosa uzdevumiem. Kā mazākais, ja patiesībai atbilst “sistēmistu” apgalvojumi par policijas vienībām šur tur Rietumos, kuras jau izmanto “sistēmu” treniņiem, varētu uzskatīt, ka šīs vienības vismaz daļēji zaudējušas savas kaujas spējas.

 6. arī zemessargs

  ASV finanšu policija (secret service), tā pati, kas apsargā arī ASV augstākās amatpersonas izmanto Systema http://www.mixedmartialarts.com/vault/vault/systema-expert-demonstrates-techniques-used-by-the-secret-service

  • Nepārspīlējot rakstā teikts, ka viens Sistēmas eksperts apgalvo ka Sistēma izmanto Secret Service paņēmienus nevis otrādi 🙂 Tas ka sistēmisti sagrābstīja visu ko no visas pasaules nenozīmē, ka tas tagad ir viņu patentētais know how. Visādi citādi veikls čekas organizētas sektas maksas reklāmraksts.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s