armēņu propaganda

vara bungas: multene uzņemta pirms diviem gadiem un nav veltīta tiesi š.g. konflikta saasinājumam. Satīra ir informācijas kara elements, ko nevajadzētu smādēt, jo pretinieka izsmiešana, kariķēšana  ir spēcīgs (bet mānīgs)  pārākuma sajūtas uzburšanas līdzeklis un psiholoģiskā kara instruments. Man šķiet Ivars Čiekurs & Co no Ceha perfekti tiktu galā ar šādu uzdevumu, ja tāds tiktu dots.

PS vēl no tās pašas trash sērijas

Advertisements

29 responses to “armēņu propaganda

 1. Ne tikai uz savejiem,arī pretiniekam liek vairak dusmoties un ja dusmas konvertē cīnas sparā-nav slikti:))

 2. ФСИН подготовит документы для возможной передачи Сенцова Киеву

  Par Nadju klusums.

 3. 12:30 / 22.03.16
  Серж Саргсян: Армения разработала новую Концепцию сдерживания вооруженного противостояния.

  Mazliet var vilkt parareles ar mums…kā redzam armeni vainu nepaspejaieviest ,vai brauca ar muti par koncepciju…

  http://www.arms-expo.ru/news/vooruzhennye_sily/serzh_sargsyan_armeniya_razrabotala_novuyu_kontseptsiyu_sderzhivaniya_vooruzhennogo_protivostoyaniya/

 4. «Несмотря на ранее достигнутое соглашение о режиме прекращении огня на линии соприкосновения в Карабахе, армянская сторона нарушила режим по всей линии 120 раз за сутки», — сообщает пресс-служба Минобороны Азербайджана. Отмечается, что при обстрелах использовались крупнокалиберные пулеметы и 60 мм минометы.

  В свою очередь, в армянском военном ведомстве утверждают, что Вооруженные силы Азербайджана обстреляли из крупнокалиберного оружия армянские посты. «Огневые очереди были произведены 16 раз. По сравнению с предыдущими днями периодичность обстрелов со стороны Азербайджана уменьшилась, обстрел носил неприцельный характер», — отметили в Минобороны Армении. Там также подчеркнули, что ВС Армении «контролируют ситуацию и предпринимают действия лишь при крайней необходимости».
  08-04.

 5. Armēni ar olām un citām drazām apmētā Putina plakātus.
  Uz plakāta rakstīts-zini ienaidnieku.

  Likumsakarīgi,jūtas nodoti-tieši tapat kā mes justos ja tādā sistuācija 5 pants izradītos līdzīgā darbība…

 6. Tikmēr AZ šāda iedvesmas propoganda-kastē gabaliņš atbrīvotās KK zemes-viņš saka svētā AZ zeme.

  Un tā

 7. AZ puse

 8. Velns viņu zin, kā tur beidzies tas kariņš, ko kurš ir iekarojis vai atkarojis, bet Azerbaidžāna vismaz informatīvajā frontē izskatās pārliecinošāk. Azrbaidžānā šāds pasākums http://news.day.az/society/767267.html , Armēnijā šāds http://www.panarmenian.net/rus/news/209991/ .
  Finansiāls piedāvājums no Ukrainā dzīvojoša azerbaidžāņa http://news.day.az/politics/769204.html
  Azerbaidžānā arī kaut kas nav kārtībā, it kā pirmā Karbahas kara veterāni protestē, ka tiem neļauj tirgoties (vest augļus no Gruzijas) http://www.panarmenian.net/rus/news/210025/
  Krievijā vienā no diskusiju raidījumiem, viens diskusijas dalībnieks izteica versiju, ka Azerbaidžānā briest lielas iekšpolitiskas problēmas, ko pastiprina naftas cenu kritums un lai tās risinātu un novērstu sabiedrības uzmanību ir vajadzīgs neliels uzvaru nesošs karš. Kurš saliedētu tautu ap vadoni, apm. tā “izzuda piespiedu bezrūpība, par ko rakstīju iepriekš, tauta vēl ciešāk sakļāvās ap mūsu, augstāko virspavēlnieku, prezidentu Ilhamu Alijevu …” citāts no šī te raksta http://news.day.az/politics/768804.html

  • ja pavisam īsi:
   1. Karabaha ir armēņu
   2. lai pasarargātu ielejās esošos ciematus karabahieši ar lielās armēnijas palīdzību okupēja azerbaidžānas novadus ap karabahu, kas viņiem pamatoti tiek pārmests, bet citus risinājumus neviens nepiedāvā
   3. pāri visam normālas kriestiešu – musulmaņu nesaskaņas, ko pastiprina Turcijas un Irānas ietekme

   • Karabahs ir armēņu, bet ne Armēnijas! ir 21. gadsimts un pirms 100 gadiem iekodētu konfliktu ar ieročiem būs grūti atrisināt, var tikai iesaldēt. tas ir tas pats kā kurdu kopiena Turcijā- nu, neizveidos no Turcijas valsts daļas Kurdu valsti, ja vien … pat nezinu nevienu saprātīgu iemeslu!.. tā ka, ja armēņi nenorīs šo krupi un neizveidos saprātīgas attiecības (Karabaha superautonomija AZ valstī ar iespējamu koridoru AM un Karabaha starpā), tad konflikts turpināsies.
    vienīgais veiksmīgais izņēmums ir Kosova, kur mieru vēl joprojām uztur lielās valstis – gan ar naudu, gan cilvēkresursiem. tur pat policisti patruļās uz ceļiem nedodas mazāk par 4-5 cilvēkiem… var tikai minēt KĀPĒC?!

    • Armēnija neatzīst KK par savu daļu tikai diplomātisku un politisku iemeslu dēļ, tā šobrīd ir izdevīgāk. palasi AM un AZ vēsturi vismaz Wiki līmenī tev daudz kas kļūs skaidrs. Nekāda 100 gadu ilga konflikta ar AZ nevar būt, jo AZ nav tik veca, bet AM bija valsts jau p.m.ē.

     • Karabahs ir armēņu teritorija, ko padomju vara bija iekarojusi, arī AZ bija iekarota, bet AM vēl pretojās. lai to pasākumu novienkāršotu, padomju vara Karabahu un AZ apvienoja vienā republikā. kad arī AM-ā ieviesa padomju varu, Karabahs palika AZ sastāvā un Armēnijai neatdeva- tā vismaz esmu sapratis. un tas notika pirms ~100 gadiem.

       • lab, pirms simts gadiem nespēja atrisināt konfliktu! bet rokoties vēl dziļāk, saprotams, ka tur nav viena taisnība- arī par to vai Karabahs ir armēņu! ārējie spēki un impērijas tur cilvēkus bīdījušas un slaktējušas uz nebēdu.
        arī wikipēdijas krievu teksts ir vienas puses (visticamāk ru) versija. esmu izlasījis tik daudz info, ka ieliekot dažus linkus, to varētu uzskatīt par dezu, spamu, demagoģiju vai zombēšanu! 😀 bet katrā rakstā ir sava kripatiņa faktu un taisnības.
        http://lib.aliyevheritage.org/lv/81651323.html visspilgtākais az spams
        p.s. tāpēc katrs var izvēlēties savu simpātiju vai vislabāk- neiedziļināties!

        • neiedziļināties nav mūsu stilā. pat lasot visu ru/az/am propagandu nevar noliegt, ka pirms mūsu ēras šo teritoriju apdzīvoja karabahieši un armēņi un AZ tur blakus nestāvēja, kad abas šīs tautības saplūda, kad tam tapa sava unikāla rakstība un kad tās reizē pieņēma kristietību. Par ko var piekrist AZ, ka teritorijas ap (!) KK jāatdod, ja AZ uzvestos civilizēti tas sen jau notiktu, bet tjurki ir tjurki.
         PS V vadībā LV ārpolitiski dreifē AZ atbalsta virzienā, kas notiek merkantīlu apsvērumu dēļ. Ja mēs teiksim, ka tas ir normāli, tad nav ko brīnīties ja reiz līdzīgi izrīkosies ar mums. nekādu vērtību, tikai bizness.

         • Atbalstīt Ru satelītvalsti?
          Domāju,kamēr neatbrīvosies no Ru orbītas-atbalstam vai ne,iedurs mums ne reiz,kā iedūra Ua,un Gruzijai..
          Atbalstīt tāpēc ka kristieši,nu nedomāju ka tas varbūt verā nemams arguments vispār.
          AZ-Tr-ekonomiski ir izdevīgāka protams-ko mums var dot Armēnija-es nepārzinu-labprāt dzirdētu viedokli…
          Protams eksports un tt…taču,pašai Armēnijai nekā nav-agrāra persiku valsts,vai klūdos?
          Runājot par vēstures petīšanu-ar to regionu jauzmanās ļoti,jo gan AZ,gan armēņi daudz piekorigējuši uz savu pusi+bolševiki arī pacentās…

          • jā, tā sanāk, AZ petrodiktatūra ar islāmisko piesitienu kkā neuzrunā. Turklāt es mazliet pazīstu to regionu no iekšpuses. ja es būtu AM vai KK es arī būtu ru satelīts vai meklētu kopīgu valodu ar GE, bet GE un AM attiecības nav diez ko labas, jo GE dienvidos ir kompakti apdzivoti armēņu rajoni, kuri ja sacelsies GE būs vāks un ir arī azeru apdzīvotie reģioni GE. Austrumi ir smalka lieta.
           AM vispirms ir tūkstošgadu veca kultūra un apbrīnojamas izdzīvošanas spējas TIK nedraudzīgā vidē + labi karotāji.
           PS 80.beigās LNNK ideālisti atbalstīja KK neatkarību un neatbalstīja AZ rīkļurāvējus.

         • pag, tad jau balti var pieteikt pretenzijas uz lielāko daļu rietumkrievijas! grūti pateikt no kura brīža sākt uzskatīt, ka kāda teritorija pieder kādai konkrētai tautai, jo pa vidu bija arī lielā tautu staigāšana. ja uzskata, ka valstiskums ir jāizcīna ar militāru spēku un nevis vairošanos, tad iespējams, ka drīzumā AZ Baku daļa var izveidot savienojumu ar Nahečevānas apgabalu.
          nav brīnums, ka LV un citas valstis novēršas no Armēnijas, jo pavisam nesen šīs valsts indivīdi nenosodīja rīcību, kas ļauj teritoriju atņemšanu ar spēku. tā vismaz nav pieņemts darīt pēc 2.p.k. un vēl pēc 2.p.k. KK bija AZ sastāvā (ar autonomiju)!

          • var, tikai atrodi rietumkrievijā baltus 🙂
           KK ir KK armēņu vairākums, kas jebkurā brīdī nobalsos par autonomijas (!) pievienošanos AM un ir tautu tiesības uz pašnoteikšanos, ko visi respektē arī ANO. AZ vairs nevar izmainīt KK etnisko sastāvu bez liela kara, līdz ar to runa var būt tikai KK pašnoteikšanās pret AZ novadiem ap KK, ko KK un AM tiešām okupē. Paredzot tavus iebildumus 1) Krimā nav “krimas tautas” kā etnosa izņemot tatārus. 2) Kosovā ir vietejo albāņu vairākums 3) Dosētija un abhāzijā ja atgriež gruzīnu bēgļus būs gruzīnu vairākums.

 9. 2009. gadā paceļoju pa Karabahu un tiem rajoniem, kas bija noņemti Azerbaidžānai. Skumja aina. Karabahā ir pa pilno armēņu tautības iedzīvotāju, kas atbraukuši no šobrīd Azerbaidžānas kontrolē esošajiem rajoniem, un ievākušies mājelēs, kur savukārt dzīvojuši Azer-islamticīgie, kas savukārt aizbraukuši uz Azerbaidžānu īsto. Vienkāršai tautai nekāda īsta, personiska naida pret azeriem nemanīju, bet noteikti, ka kaut kur apakšā tas gruzd ne pa jokam. Azeru pilsēta Agdama – nopostīta līdz pamatiem, tikai minareta torņi kā pa brīnumu stāv vertikāli. Stepanakerta ar lepni (un bezgaumīgi) izremontētu centru, un blakus viesnīcai dislocētu krievu ‘miera uzturētāju’ kontingentu. Vismaz tā atceros, nezinu, varbūk kaut kas ir mainījies. Nauda, protams, armēņu, un de fakto tā ir Armēnija.

 10. Nu, cik varēju spriest, tās azeriem atņemtās teritorijas ir tikušas no azeriem iztīrītas, un tur izmitināti tie armēņi, kas no Azerbaidžānas teritorijas bija spiesti bēgt. Tās teritorijas, kas starp Karabahu un AM – pārkolonizētas, tās teritorijas, kas starp Karabahu un AZ – tukšas, un nopostītas (Agdama, par piemēru). Tur nu neizskatās, ka AM būtu ar mieru tās teritorijas atdot…

 11. Pati Karabaha tik tiešām nedaudz atgādina Armēnijas nabadzīgu nostūri. ir 5 – 9 gs kristiešu dievnami un klosteri. Ja atceras, ka Armēnija ir tik daudz cietusi no musulmaņiem turkiem, tad jābrīnās, ka tie vēl tur stāv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s